Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 3. forduló

2019.09.11 - 15:00

Budapest, Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH BALÁZS, DIENES ANDRÁS
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
80'
40'

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 3 3 0 0 16 1 15 9 14
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 3 0 0 11 3 8 9 12.3
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 2 1 0 7 2 5 7 10.3
4 PMFC PMFC 3 2 1 0 8 4 4 7 9.7
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 1 0 4 1 3 7 10.3
6 PAKSI FC PAKSI FC 3 2 0 1 14 6 8 6 7.7
7 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 3 1 2 0 4 3 1 5 8.7
8 DVSC-DLA DVSC-DLA 3 1 1 1 5 3 2 4 9.7
9 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 1 0 2 3 4 -1 3 8
10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 1 0 2 6 12 -6 3 11.3
11 DVTK DVTK 3 1 0 2 2 8 -6 3 10
12 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 3 1 0 2 4 14 -10 3 5
13 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 3 0 2 1 4 6 -2 2 6
14 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 3 0 0 3 3 10 -7 0 2.7
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 0 3 2 9 -7 0 6
16 UTE UTE 3 0 0 3 2 9 -7 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6 3 3 0 0 5 1 4 9
2 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 0 2 4 3 2 1 0 3 0 3 7
3 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
4 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 2 0 2 7
5 UTE PAKSI FC 2 2 0 0 6 0 6 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 7 2 5 6
6 UTE MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 2 0 3 1 2 5
7 UTE DVSC-DLA 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5
8 UTE PMFC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 1 1 3 2 1 4
9 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 0 2 1 4 -3 3
12 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
13 UTE FERENCVÁROSI TC 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
14 UTE ETO FC GYŐR 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
15 UTE DVTK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 1 2 0 4 -4 1
16 UTE UTE 2 0 0 2 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 1 1 0 0 9 1 8 3 2 2 0 0 7 0 7 6 3 3 0 0 16 1 15 9
2 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 7 2 5 6 3 3 0 0 11 3 8 9
3 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 1 1 0 4 2 2 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 7 2 5 7
4 UTE PMFC 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 8 4 4 7
5 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 4 1 3 7
6 UTE PAKSI FC 2 2 0 0 13 2 11 6 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 14 6 8 6
7 UTE FERENCVÁROSI TC 2 0 2 0 2 2 0 2 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 2 0 4 3 1 5
8 UTE DVSC-DLA 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 4 1 3 4 3 1 1 1 5 3 2 4
9 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 3 1 0 2 6 12 -6 3
11 UTE DVTK 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 0 8 -8 0 3 1 0 2 2 8 -6 3
12 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 3 5 -2 3 1 0 0 1 1 9 -8 0 3 1 0 2 4 14 -10 3
13 UTE MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 0 2 1 4 6 -2 2
14 UTE ETO FC GYŐR 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 0 3 3 10 -7 0
15 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 0 2 2 7 -5 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 2 9 -7 0
16 UTE UTE 2 0 0 2 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 2 9 -7 0
 
DVTK
-------2 - 0-------
DVSC-DLA
----1 - 2----------
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3---------
MOL FEHÉRVÁR FC
------3 - 2---0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--------3 - 1-1 - 1----
FERENCVÁROSI TC
--------2 - 2--0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1-----------
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
------------2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-----------1 - 3-1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1-------------
PAKSI FC
5 - 0------8 - 2-------
PMFC
--4 - 3------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--------------1 - 0
UTE
------0 - 4------1 - 3-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----------4 - 1----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-------------

Meccsek

FERENCVÁROSI TC

2019. 08. 24. 13:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 08. 24. 13:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
FERENCVÁROSI TC
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 09. 21. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 21. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
FERENCVÁROSI TC
2019. 10. 09. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 10. 09. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 06. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 06. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
FERENCVÁROSI TC
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
UTE
2019. 10. 19. 12:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 19. 12:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
FERENCVÁROSI TC
2019. 10. 26. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 10. 26. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
ETO FC GYŐR
2019. 11. 02. 11:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
FERENCVÁROSI TC
2019. 11. 27. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 11. 27. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 11. 16. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 16. 11:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
FERENCVÁROSI TC
2019. 11. 22. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 11. 22. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 30. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 30. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
FERENCVÁROSI TC
2020. 02. 22. 11:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 02. 22. 11:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
FERENCVÁROSI TC
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
DVSC-DLA
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 14. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 14. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
FERENCVÁROSI TC
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
FERENCVÁROSI TC
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
FERENCVÁROSI TC
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
ETO Stadion
2020. 06. 30.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
06. 30.
FERENCVÁROSI TC
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
06. 30.
FERENCVÁROSI TC
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
FERENCVÁROSI TC
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
DVTK

MTK BUDAPEST

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
PAKSI FC
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
PMFC
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
MTK BUDAPEST
DVTK
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MTK BUDAPEST
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
ETO FC GYŐR
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple