Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 4. forduló

2019.09.14 - 11:00

Budapest, Nemzeti Sportközpontok (NSI Fehér úti sporttelep)

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
GRÜNVALD GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HUSZÁR ÁKOS, LANTOS TAMÁS
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

12'

KECSKÉS LEVENTE
BALOGH ROLAND

43'

1 - 1

 

KALOCSÁNY PÉTER

76'

2 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 4 0 0 22 1 21 12 11.8
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 3 1 0 13 5 8 10 11.8
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 1 0 10 4 6 10 9.8
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 2 0 5 2 3 8 10.3
5 PAKSI FC PAKSI FC 4 2 1 1 15 7 8 7 7
6 DVSC-DLA DVSC-DLA 4 2 1 1 7 4 3 7 11.5
7 PMFC PMFC 4 2 1 1 8 10 -2 7 7
8 DVTK DVTK 4 2 0 2 8 10 -2 6 12
9 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 4 1 2 1 6 6 0 5 5.8
10 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 4 1 2 1 6 7 -1 5 7.5
11 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 4 1 1 2 6 16 -10 4 6
12 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 1 0 3 4 6 -2 3 7
13 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 4 1 0 3 5 11 -6 3 6.3
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 7 14 -7 3 11.3
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 0 0 4 3 11 -8 0 5
16 UTE UTE 4 0 0 4 4 15 -11 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 5 1 4 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 8 1 7 12
2 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 1 0 3 0 3 10
3 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 3 0 3 8
4 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 4 2 8
5 UTE PAKSI FC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 1 1 7 2 5 7
6 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 2 2 0 6
7 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 2 0 2 2 4 -2 6
8 UTE DVSC-DLA 2 0 2 0 1 1 0 2 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 3 0 3 2 1 6
9 UTE MTK BUDAPEST 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 2 1 3 2 1 5
10 UTE DVTK 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 1 2 3 5 -2 4
11 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 UTE PMFC 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 0 2 2 4 -2 3 4 1 1 2 3 5 -2 4
13 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 3 1 2 4 -2 3
14 UTE FERENCVÁROSI TC 3 0 1 2 0 3 -3 1 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 2 2 0 3 -3 2
15 UTE ETO FC GYŐR 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 4 -3 1
16 UTE UTE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 15 1 14 6 2 2 0 0 7 0 7 6 4 4 0 0 22 1 21 12
2 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 6 3 3 4 2 2 0 0 7 2 5 6 4 3 1 0 13 5 8 10
3 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 1 1 0 4 2 2 4 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 1 0 10 4 6 10
4 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 2 0 5 2 3 8
5 UTE PAKSI FC 2 2 0 0 13 2 11 6 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 2 1 1 15 7 8 7
6 UTE DVSC-DLA 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 1 1 7 4 3 7
7 UTE PMFC 1 1 0 0 4 3 1 3 3 1 1 1 4 7 -3 4 4 2 1 1 8 10 -2 7
8 UTE DVTK 2 2 0 0 8 2 6 6 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 2 0 2 8 10 -2 6
9 UTE FERENCVÁROSI TC 3 0 2 1 4 5 -1 2 1 1 0 0 2 1 1 3 4 1 2 1 6 6 0 5
10 UTE MTK BUDAPEST 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 6 7 -1 5
11 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 1 1 3 11 -8 1 4 1 1 2 6 16 -10 4
12 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 0 3 4 6 -2 3
13 UTE ETO FC GYŐR 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 1 0 1 5 5 0 3 4 1 0 3 5 11 -6 3
14 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 1 0 3 7 14 -7 3
15 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 3 11 -8 0
16 UTE UTE 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 3 8 -5 0 4 0 0 4 4 15 -11 0
 
DVTK
-------2 - 0----6 - 2--
DVSC-DLA
----1 - 2--2 - 1-------
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3---------
MOL FEHÉRVÁR FC
------3 - 2---0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--------3 - 1-1 - 1----
FERENCVÁROSI TC
----2 - 3---2 - 2--0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1------6 - 0----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
--1 - 2---------2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-----------1 - 3-1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1------------2 - 1
PAKSI FC
5 - 0------8 - 2-------
PMFC
--4 - 3------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
----------1 - 1---1 - 0
UTE
------0 - 4------1 - 3-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2------4 - 1----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-------------

Meccsek

MTK BUDAPEST

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 11. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 28. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
PAKSI FC
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 06. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 10. 12. 12:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
2019. 10. 18. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MTK BUDAPEST
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
PMFC
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 09. 13:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
MTK BUDAPEST
DVTK
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 11. 27. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MTK BUDAPEST
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
2020. 02. 29. 10:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE
2020. 03. 07. 09:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
ETO FC GYŐR
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
06. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

VASAS KUBALA AKADÉMIA

2019. 08. 24. 15:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 08. 24. 15:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVTK
2019. 08. 31. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 31. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVSC-DLA
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
2019. 09. 14. 11:00
Nemzeti Sportközpontok
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 21. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
FERENCVÁROSI TC
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 10. 12. 16:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 10. 12. 16:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 10. 19. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 19. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 10. 26. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 10. 26. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 31. 10:00
ETO Stadion
2019. 10. 31. 10:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 11. 09. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 11. 09. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PMFC
2019. 11. 16. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 16. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 30. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 30. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 02. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 02. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 02. 29. 15:30
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 29. 15:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 06. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 06. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
ETO FC GYŐR
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple