Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 4. forduló

2019.09.14 - 13:00

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
TÓTH SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DARÁNYI BENCE, BENEDEK ZSOLT
DVSC-DLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

31'

HORVÁTH ZALÁN
JACZKÓ BENEDEK

32'

1 - 1

 

SZAKÁCS LEVENTE

70'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 4 0 0 22 1 21 12 11.8
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 3 1 0 13 5 8 10 11.8
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 1 0 10 4 6 10 9.8
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 2 0 5 2 3 8 10.3
5 PAKSI FC PAKSI FC 4 2 1 1 15 7 8 7 7
6 DVSC-DLA DVSC-DLA 4 2 1 1 7 4 3 7 11.5
7 PMFC PMFC 4 2 1 1 8 10 -2 7 7
8 DVTK DVTK 4 2 0 2 8 10 -2 6 12
9 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 4 1 2 1 6 6 0 5 5.8
10 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 4 1 2 1 6 7 -1 5 7.5
11 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 4 1 1 2 6 16 -10 4 6
12 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 1 0 3 4 6 -2 3 7
13 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 4 1 0 3 5 11 -6 3 6.3
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 7 14 -7 3 11.3
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 0 0 4 3 11 -8 0 5
16 UTE UTE 4 0 0 4 4 15 -11 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 5 1 4 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 8 1 7 12
2 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 1 0 3 0 3 10
3 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 3 0 3 8
4 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 4 2 8
5 UTE PAKSI FC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 1 1 7 2 5 7
6 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 2 2 0 6
7 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 2 0 2 2 4 -2 6
8 UTE DVSC-DLA 2 0 2 0 1 1 0 2 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 3 0 3 2 1 6
9 UTE MTK BUDAPEST 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 2 1 3 2 1 5
10 UTE DVTK 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 1 2 3 5 -2 4
11 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 UTE PMFC 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 0 2 2 4 -2 3 4 1 1 2 3 5 -2 4
13 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 3 1 2 4 -2 3
14 UTE FERENCVÁROSI TC 3 0 1 2 0 3 -3 1 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 2 2 0 3 -3 2
15 UTE ETO FC GYŐR 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 4 -3 1
16 UTE UTE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 15 1 14 6 2 2 0 0 7 0 7 6 4 4 0 0 22 1 21 12
2 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 6 3 3 4 2 2 0 0 7 2 5 6 4 3 1 0 13 5 8 10
3 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 1 1 0 4 2 2 4 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 1 0 10 4 6 10
4 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 2 0 5 2 3 8
5 UTE PAKSI FC 2 2 0 0 13 2 11 6 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 2 1 1 15 7 8 7
6 UTE DVSC-DLA 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 1 1 7 4 3 7
7 UTE PMFC 1 1 0 0 4 3 1 3 3 1 1 1 4 7 -3 4 4 2 1 1 8 10 -2 7
8 UTE DVTK 2 2 0 0 8 2 6 6 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 2 0 2 8 10 -2 6
9 UTE FERENCVÁROSI TC 3 0 2 1 4 5 -1 2 1 1 0 0 2 1 1 3 4 1 2 1 6 6 0 5
10 UTE MTK BUDAPEST 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 6 7 -1 5
11 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 1 1 3 11 -8 1 4 1 1 2 6 16 -10 4
12 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 0 3 4 6 -2 3
13 UTE ETO FC GYŐR 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 1 0 1 5 5 0 3 4 1 0 3 5 11 -6 3
14 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 1 0 3 7 14 -7 3
15 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 3 11 -8 0
16 UTE UTE 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 3 8 -5 0 4 0 0 4 4 15 -11 0
 
DVTK
-------2 - 0----6 - 2--
DVSC-DLA
----1 - 2--2 - 1-------
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3---------
MOL FEHÉRVÁR FC
------3 - 2---0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--------3 - 1-1 - 1----
FERENCVÁROSI TC
----2 - 3---2 - 2--0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1------6 - 0----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
--1 - 2---------2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-----------1 - 3-1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1------------2 - 1
PAKSI FC
5 - 0------8 - 2-------
PMFC
--4 - 3------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
----------1 - 1---1 - 0
UTE
------0 - 4------1 - 3-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2------4 - 1----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-------------

Meccsek

DVSC-DLA

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
FERENCVÁROSI TC
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVSC-DLA
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
09. 21. 14:00
DVSC-DLA
2019. 09. 28.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
09. 28.
UTE
2019. 10. 05.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 05.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
10. 05.
DVSC-DLA
2019. 10. 12.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 12.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
10. 12.
ETO FC GYŐR
2019. 10. 19.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 10. 19.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
10. 19.
DVSC-DLA
2019. 10. 26.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 26.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
10. 26.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 11. 02.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 02.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
11. 02.
DVSC-DLA
2019. 11. 09.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 09.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
11. 09.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16.
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 16.
DVTK Edzőközpont
DVTK
11. 16.
DVSC-DLA
2019. 11. 23.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 23.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
11. 23.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
11. 30.
DVSC-DLA

KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 08. 31. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 08. 31. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 06. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 06. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 21. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
09. 21. 11:00
MTK BUDAPEST
2019. 09. 28.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 28.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
09. 28.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 05.
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 05.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
10. 05.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 10. 12.
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
10. 12.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 20.
Paksi FC Stadion
2019. 10. 20.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
10. 20.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 26.
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
10. 26.
UTE
2019. 11. 02.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 02.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
11. 02.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09.
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 09.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 09.
ETO FC GYŐR
2019. 11. 16.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 11. 16.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
11. 16.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 23.
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 23.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 23.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 11. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 11. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
11. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom