Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 5. forduló

2019.09.21 - 14:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
KUPI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH MARCELL, HORVÁTH DÁNIEL
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

43'

RETTER SZILÁRD
BAJTEL BOTOND

53'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 4 1 0 23 2 21 13 10
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 15 7 8 11 13
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 3 2 0 11 5 6 11 7.6
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 3 2 0 8 3 5 11 12.2
5 DVSC-DLA DVSC-DLA 5 3 1 1 11 4 7 10 10.6
6 PMFC PMFC 5 3 1 1 9 10 -1 10 8.6
7 DVTK DVTK 5 3 0 2 9 10 -1 9 12.6
8 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 5 2 2 1 9 9 0 8 8.8
9 PAKSI FC PAKSI FC 5 2 1 2 15 11 4 7 6.4
10 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 5 2 0 3 5 6 -1 6 7
11 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 5 1 2 2 6 7 -1 5 6
12 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 5 1 1 3 7 13 -6 4 5.2
13 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 5 1 1 3 6 17 -11 4 6
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 1 0 4 7 15 -8 3 11.2
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 0 0 5 5 14 -9 0 5.2
16 UTE UTE 5 0 0 5 5 18 -13 0 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 5 1 4 6 3 2 1 0 3 0 3 7 5 4 1 0 8 1 7 13
2 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 5 2 3 7 5 3 2 0 8 4 4 11
3 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 3 0 3 7 5 3 2 0 4 0 4 11
4 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 2 0 0 2 0 2 6 5 3 2 0 3 0 3 11
5 UTE DVSC-DLA 2 0 2 0 1 1 0 2 3 2 1 0 4 1 3 7 5 2 3 0 5 2 3 9
6 UTE PAKSI FC 3 2 0 1 6 2 4 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 1 2 7 4 3 7
7 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 1 1 1 1 1 0 4 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 1 2 2 2 0 7
8 UTE DVTK 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 2 1 2 4 5 -1 7
9 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 2 0 0 2 0 2 6 3 0 1 2 0 4 -4 1 5 2 1 2 2 4 -2 7
10 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 3 1 3 4 -1 6
11 UTE MTK BUDAPEST 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 2 2 3 3 0 5
12 UTE PMFC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 1 2 2 3 5 -2 5
13 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 3 1 0 2 1 3 -2 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 1 3 3 6 -3 4
14 UTE FERENCVÁROSI TC 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 0 2 0 0 0 0 2 5 0 3 2 0 3 -3 3
15 UTE ETO FC GYŐR 3 0 0 3 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 1 4 1 6 -5 1
16 UTE UTE 3 0 0 3 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 0 0 5 2 9 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 15 1 14 6 3 2 1 0 8 1 7 7 5 4 1 0 23 2 21 13
2 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 1 0 6 3 3 4 3 2 1 0 9 4 5 7 5 3 2 0 15 7 8 11
3 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 2 0 5 3 2 5 2 2 0 0 6 2 4 6 5 3 2 0 11 5 6 11
4 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 6 2 4 7 5 3 2 0 8 3 5 11
5 UTE DVSC-DLA 2 1 0 1 3 3 0 3 3 2 1 0 8 1 7 7 5 3 1 1 11 4 7 10
6 UTE PMFC 2 2 0 0 5 3 2 6 3 1 1 1 4 7 -3 4 5 3 1 1 9 10 -1 10
7 UTE DVTK 2 2 0 0 8 2 6 6 3 1 0 2 1 8 -7 3 5 3 0 2 9 10 -1 9
8 UTE MTK BUDAPEST 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 1 1 6 7 -1 4 5 2 2 1 9 9 0 8
9 UTE PAKSI FC 3 2 0 1 13 6 7 6 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 2 1 2 15 11 4 7
10 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 2 0 1 4 3 1 6 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 2 0 3 5 6 -1 6
11 UTE FERENCVÁROSI TC 3 0 2 1 4 5 -1 2 2 1 0 1 2 2 0 3 5 1 2 2 6 7 -1 5
12 UTE ETO FC GYŐR 3 0 1 2 2 8 -6 1 2 1 0 1 5 5 0 3 5 1 1 3 7 13 -6 4
13 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 3 1 0 2 3 6 -3 3 2 0 1 1 3 11 -8 1 5 1 1 3 6 17 -11 4
14 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 0 1 3 3 0 3 3 0 0 3 4 12 -8 0 5 1 0 4 7 15 -8 3
15 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 0 3 4 10 -6 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 0 0 5 5 14 -9 0
16 UTE UTE 3 0 0 3 2 10 -8 0 2 0 0 2 3 8 -5 0 5 0 0 5 5 18 -13 0
 
DVTK
-------2 - 0----6 - 2--
DVSC-DLA
----1 - 2--2 - 1-------
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3-------2 - 2-
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 1-----3 - 2---0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----1 - 1--3 - 1-1 - 1----
FERENCVÁROSI TC
----2 - 3---2 - 2--0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1------6 - 0----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
--1 - 2---------2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--------2 - 3--1 - 3-1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1------------2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4-----8 - 2-------
PMFC
--4 - 3----1 - 0-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
----------1 - 1---1 - 0
UTE
------0 - 4-----1 - 31 - 3-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2------4 - 1----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3---1 - 0---------

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2019. 08. 24. 12:00
ETO Stadion
2019. 08. 24. 12:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 31. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 07. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
PMFC
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 05. 12:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 06. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 06. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 27. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 10. 27. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 02. 13:00
DVTK Stadion
2019. 11. 02. 13:00
DVTK Stadion
DVTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 16. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 23. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 23. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
2020. 02. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 02. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
02. 22.
ETO FC GYŐR
2020. 02. 29.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 02. 29.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
02. 29.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 07.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 03. 07.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
03. 07.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
03. 14.
FERENCVÁROSI TC
2020. 03. 21.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 03. 21.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
03. 21.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 28.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 28.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
03. 28.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 04. 04.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 04. 04.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
04. 04.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 04. 11.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 04. 11.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
04. 11.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 18.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
04. 25.
PAKSI FC
2020. 05. 02.
DVTK Edzőközpont
2020. 05. 02.
DVTK Edzőközpont
DVTK
05. 02.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
05. 09.
UTE
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 16.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 05. 23.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 23.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
05. 23.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 05. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
05. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC

BUDAPEST HONVÉD-MFA

2019. 08. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 08. 31. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 08. 31. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 07. 11:00
ETO Stadion
2019. 09. 07. 11:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 09. 14. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 09. 14. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
PMFC
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 21. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 09. 28. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 05. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 10. 05. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 19. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 10. 19. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 01. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MTK BUDAPEST
2019. 11. 27. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 11. 27. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 11. 16. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 16. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 11. 23. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 11. 30. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 30. 13:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
PAKSI FC
2020. 02. 22.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 02. 22.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
02. 22.
UTE
2020. 02. 29.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 02. 29.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
02. 29.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 03. 07.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 03. 07.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
03. 07.
ETO FC GYŐR
2020. 03. 14.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 03. 14.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
03. 14.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 03. 21.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 03. 21.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
03. 21.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2020. 03. 28.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 03. 28.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
03. 28.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 04. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 04.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 04. 11.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 04. 11.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
04. 11.
DVTK
2020. 04. 18.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 04. 18.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 18.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 04. 25.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 04. 25.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
04. 25.
DVSC-DLA
2020. 05. 02.
Lantos Mihály Sporttelep
2020. 05. 02.
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
05. 02.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 05. 09.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 05. 09.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
05. 09.
FERENCVÁROSI TC
2020. 05. 16.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 05. 16.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
05. 16.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 05. 23.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 05. 23.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
05. 23.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 31.
Paksi FC Stadion
2020. 05. 31.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
05. 31.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch