Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 6. forduló

2019.09.28 - 14:00

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
VASZILIU TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH GÁBOR, MOLNÁR LÁSZLÓ MÁTÉ
DVSC-DLA
UTE
80'
40'

Gólok

BATAI TAMÁS

39'

1 - 0

 

 

1 - 1

79'

HAJNAL BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 6 5 1 0 27 4 23 16 11.2
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 4 2 0 17 7 10 14 12.3
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 2 0 10 3 7 14 12.3
4 DVTK DVTK 6 4 0 2 12 12 0 12 12.8
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 3 3 0 13 7 6 12 8
6 DVSC-DLA DVSC-DLA 6 3 2 1 12 5 7 11 11.3
7 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 6 3 2 1 13 9 4 11 9.5
8 PMFC PMFC 6 3 1 2 9 12 -3 10 7.8
9 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 6 2 2 2 9 7 2 8 8
10 PAKSI FC PAKSI FC 6 2 1 3 15 15 0 7 6
11 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 2 1 3 7 8 -1 7 5.7
12 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 6 1 1 4 9 16 -7 4 5.7
13 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 6 1 1 4 6 19 -13 4 5.3
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 1 0 5 9 19 -10 3 9.8
15 UTE UTE 6 0 1 5 6 19 -13 1 5
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 0 0 6 5 17 -12 0 5.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 5 1 4 6 4 2 2 0 5 2 3 8 6 4 2 0 10 3 7 14
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 1 0 4 2 2 7 3 2 1 0 5 2 3 7 6 4 2 0 9 4 5 14
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 1 0 2 0 2 7 3 2 1 0 3 0 3 7 6 4 2 0 5 0 5 14
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 3 0 0 3 0 3 9 6 4 2 0 4 0 4 14
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 3 1 2 0 2 1 1 5 3 2 1 0 4 1 3 7 6 3 3 0 6 2 4 12
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 3 2 1 0 6 1 5 7 3 1 0 2 1 4 -3 3 6 3 1 2 7 5 2 10
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 3 1 1 1 3 2 1 4 3 1 1 1 2 1 1 4 6 2 2 2 5 3 2 8
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 2 1 0 4 2 2 7 3 0 1 2 0 4 -4 1 6 2 2 2 4 6 -2 8
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 3 2 0 1 6 2 4 6 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 2 1 3 7 6 1 7
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 1 1 2 1 2 -1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 6 2 1 3 2 3 -1 7
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 3 2 3 5 -2 6
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 4 1 1 2 1 3 -2 4 2 0 2 0 0 0 0 2 6 1 3 2 1 3 -2 6
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 0 3 2 5 -3 3 6 1 2 3 3 6 -3 5
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 3 1 0 2 1 3 -2 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 1 4 3 7 -4 4
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 3 0 0 3 0 4 -4 0 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 0 1 5 1 9 -8 1
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 3 0 0 3 1 5 -4 0 3 0 0 3 1 5 -4 0 6 0 0 6 2 10 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 15 1 14 6 4 3 1 0 12 3 9 10 6 5 1 0 27 4 23 16
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 1 0 8 3 5 7 3 2 1 0 9 4 5 7 6 4 2 0 17 7 10 14
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 6 2 4 7 6 4 2 0 10 3 7 14
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 3 3 0 0 11 4 7 9 3 1 0 2 1 8 -7 3 6 4 0 2 12 12 0 12
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 1 2 0 5 3 2 5 3 2 1 0 8 4 4 7 6 3 3 0 13 7 6 12
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 3 1 1 1 4 4 0 4 3 2 1 0 8 1 7 7 6 3 2 1 12 5 7 11
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 3 2 1 0 7 2 5 7 3 1 1 1 6 7 -1 4 6 3 2 1 13 9 4 11
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 2 2 0 0 5 3 2 6 4 1 1 2 4 9 -5 4 6 3 1 2 9 12 -3 10
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 4 1 2 1 7 5 2 5 2 1 0 1 2 2 0 3 6 2 2 2 9 7 2 8
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 3 2 0 1 13 6 7 6 3 0 1 2 2 9 -7 1 6 2 1 3 15 15 0 7
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 1 1 6 5 1 7 2 0 0 2 1 3 -2 0 6 2 1 3 7 8 -1 7
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 3 0 1 2 2 8 -6 1 3 1 0 2 7 8 -1 3 6 1 1 4 9 16 -7 4
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 3 1 0 2 3 6 -3 3 3 0 1 2 3 13 -10 1 6 1 1 4 6 19 -13 4
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 1 0 2 5 7 -2 3 3 0 0 3 4 12 -8 0 6 1 0 5 9 19 -10 3
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 3 0 0 3 2 10 -8 0 3 0 1 2 4 9 -5 1 6 0 1 5 6 19 -13 1
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 0 3 4 10 -6 0 3 0 0 3 1 7 -6 0 6 0 0 6 5 17 -12 0
 
DVTK
-3 - 2-----2 - 0----6 - 2--
DVSC-DLA
----1 - 2--2 - 1----1 - 1--
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3-------2 - 2-
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 1-----3 - 2---0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----1 - 1--3 - 1-1 - 1----
FERENCVÁROSI TC
----2 - 3--3 - 02 - 2--0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1------6 - 0----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
--1 - 2---2 - 4-----2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--------2 - 3--1 - 3-1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1-------4 - 0----2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4-----8 - 2-------
PMFC
--4 - 3----1 - 0-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---2 - 0------1 - 1---1 - 0
UTE
------0 - 4-----1 - 31 - 3-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2------4 - 12 - 0---
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3--2 - 21 - 0---------

Meccsek

DVSC-DLA

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
FERENCVÁROSI TC
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVSC-DLA
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
DVSC-DLA
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
UTE
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DVSC-DLA
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
ETO FC GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
DVSC-DLA
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVSC-DLA
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
DVSC-DLA
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
DVSC-DLA
2020. 03. 06. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 06. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
ETO Stadion
2020. 06. 30.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC

UTE

2019. 08. 24. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2019. 09. 07. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
UTE
2019. 09. 21. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 09. 21. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
UTE
2019. 11. 06. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 11. 06. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
UTE
2019. 10. 19. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 10. 19. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2019. 10. 31. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 10. 31. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PAKSI FC
2019. 11. 09. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 11. 09. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 16. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
UTE
2019. 11. 23. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 11. 23. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ETO FC GYŐR
2019. 11. 30. 14:00
PMFC Stadion
2019. 11. 30. 14:00
PMFC Stadion
PMFC
UTE
2020. 02. 22. 10:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 02. 22. 10:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
UTE
2020. 02. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 02. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 03. 07. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 07. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2020. 03. 14. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 03. 14. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DVTK
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
2020. 06. 30.
Lantos Mihály Sportközpont
MTK BUDAPEST
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
06. 30.
FERENCVÁROSI TC
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
ETO Stadion
2020. 06. 30.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
06. 30.
PMFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->