Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet 1. forduló

2019.09.07 - 11:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

MLSZ

MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet

Játékvezető
MOLNÁR JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PETHŐ GERGŐ JÁNOS, SZILÁGYI CSABA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
EGER SE
60'
30'

Gólok

BUDA BÉLA MILÁN

12'

1 - 0

 

IVÁNKÓ FERENC

26'

2 - 0

 

ISKI LEVENTE

32'

3 - 0

 

BUDA BÉLA MILÁN

36'

4 - 0

 

PEKARIK PETER

49'

5 - 0

 

ISKI LEVENTE

55'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1 1 0 0 7 1 6 3 9
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 6 0 6 3 10
3 DVSC-DLA DVSC-DLA 1 1 0 0 2 0 2 3 8
4 DVTK DVTK 1 1 0 0 2 1 1 3 6
5 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 7
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
7 SBTC SBTC 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
8 BALMAZ FC-OLASZ FS BALMAZ FC-OLASZ FS 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
9 TARPA SC TARPA SC 1 0 0 1 1 7 -6 0 1
10 EGER SE EGER SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 EGER SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
3 EGER SE DVSC-DLA 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 EGER SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 EGER SE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 EGER SE TARPA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
7 EGER SE BALMAZ FC-OLASZ FS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 EGER SE DVTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 EGER SE SBTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
2 EGER SE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
3 EGER SE DVSC-DLA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 EGER SE DVTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 EGER SE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 EGER SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
7 EGER SE SBTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 EGER SE BALMAZ FC-OLASZ FS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 EGER SE TARPA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
10 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
 
BALMAZ FC-OLASZ FS
---------
DVTK
---------
DVSC-DLA
2 - 0--------
EGER SE
---------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-1 - 2-------
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
-----1 - 0---
SBTC
---------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
-------7 - 1-
TARPA SC
---------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---6 - 0-----

Meccsek

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 09. 07. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
EGER SE
2019. 09. 18. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 09. 18. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
09. 18. 15:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 22.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 09. 22.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
09. 22.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 28.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
09. 28.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2019. 10. 06.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 06.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
10. 06.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 12.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
10. 12.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 10. 19.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 19.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
10. 19.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 26.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 26.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
10. 26.
SBTC
2019. 11. 02.
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 02.
DVTK Edzőközpont
DVTK
11. 02.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

EGER SE

2019. 09. 07. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
EGER SE
2019. 09. 14. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 09. 14. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 09. 21.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2019. 09. 21.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
09. 21.
EGER SE
2019. 09. 28.
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
2019. 09. 28.
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
EGER SE
09. 28.
DVSC-DLA
2019. 10. 05.
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 10. 05.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
10. 05.
EGER SE
2019. 10. 12.
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
2019. 10. 12.
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
EGER SE
10. 12.
BALMAZ FC-OLASZ FS
2019. 10. 19.
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 10. 19.
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC
10. 19.
EGER SE
2019. 10. 26.
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
2019. 10. 26.
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
EGER SE
10. 26.
DVTK
2019. 11. 02.
Tarpa Sportcentrum
2019. 11. 02.
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
11. 02.
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom