Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet 7. forduló

2019.10.20 - 11:00

Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep

MLSZ

MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet

Játékvezető
ZÁMBÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÉRES KÁROLY ANDRÁS
BALMAZ FC-OLASZ FS
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
60'
30'

Gólok

 

0 - 1

29'

BUDA BÉLA MILÁN

 

0 - 2

31'

ISKI LEVENTE

 

0 - 3

38'

BUDA BÉLA MILÁN

 

0 - 4

50'

HODOVANETS FEDIR

 

0 - 5

55'

ISKI LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DVSC-DLA DVSC-DLA 7 6 1 0 27 0 27 19 6.1
2 DVTK DVTK 7 5 2 0 21 4 17 17 6.4
3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 5 1 1 30 3 27 16 5.7
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 7 4 1 2 18 7 11 13 6
5 EGER SE EGER SE 7 4 0 3 12 14 -2 12 5.9
6 BALMAZ FC-OLASZ FS BALMAZ FC-OLASZ FS 7 2 0 5 6 16 -10 6 4.6
7 TARPA SC TARPA SC 7 2 0 5 7 27 -20 6 6
8 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 7 2 0 5 7 34 -27 6 5.3
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 7 1 1 5 8 14 -6 4 4.3
10 SBTC SBTC 7 1 0 6 4 21 -17 3 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC DVSC-DLA 4 3 1 0 8 0 8 10 3 3 0 0 3 0 3 9 7 6 1 0 11 0 11 19
2 SBTC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 1 0 6 1 5 7 4 2 1 1 6 1 5 7 7 4 2 1 12 2 10 14
3 SBTC DVTK 3 2 1 0 5 0 5 7 4 2 1 1 3 2 1 7 7 4 2 1 8 2 6 14
4 SBTC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 2 1 1 5 5 0 7 3 1 2 0 3 1 2 5 7 3 3 1 8 6 2 12
5 SBTC EGER SE 3 1 1 1 4 4 0 4 4 2 0 2 5 5 0 6 7 3 1 3 9 9 0 10
6 SBTC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 1 2 4 4 0 4 7 2 2 3 5 5 0 8
7 SBTC SBTC 3 2 0 1 2 1 1 6 4 0 1 3 2 6 -4 1 7 2 1 4 4 7 -3 7
8 SBTC SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 4 2 0 2 3 4 -1 6 3 0 0 3 0 12 -12 0 7 2 0 5 3 16 -13 6
9 SBTC BALMAZ FC-OLASZ FS 3 0 0 3 0 4 -4 0 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 1 1 5 3 8 -5 4
10 SBTC TARPA SC 5 1 1 3 4 10 -6 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 7 1 1 5 5 13 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC DVSC-DLA 4 3 1 0 15 0 15 10 3 3 0 0 12 0 12 9 7 6 1 0 27 0 27 19
2 SBTC DVTK 3 2 1 0 11 1 10 7 4 3 1 0 10 3 7 10 7 5 2 0 21 4 17 17
3 SBTC VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 3 0 0 16 1 15 9 4 2 1 1 14 2 12 7 7 5 1 1 30 3 27 16
4 SBTC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 3 0 1 14 5 9 9 3 1 1 1 4 2 2 4 7 4 1 2 18 7 11 13
5 SBTC EGER SE 3 2 0 1 5 4 1 6 4 2 0 2 7 10 -3 6 7 4 0 3 12 14 -2 12
6 SBTC BALMAZ FC-OLASZ FS 3 0 0 3 0 10 -10 0 4 2 0 2 6 6 0 6 7 2 0 5 6 16 -10 6
7 SBTC TARPA SC 5 2 0 3 6 18 -12 6 2 0 0 2 1 9 -8 0 7 2 0 5 7 27 -20 6
8 SBTC SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 4 2 0 2 6 8 -2 6 3 0 0 3 1 26 -25 0 7 2 0 5 7 34 -27 6
9 SBTC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 0 1 2 2 7 -5 1 4 1 0 3 6 7 -1 3 7 1 1 5 8 14 -6 4
10 SBTC SBTC 3 1 0 2 2 9 -7 3 4 0 0 4 2 12 -10 0 7 1 0 6 4 21 -17 3
 
BALMAZ FC-OLASZ FS
0 - 2-----0 - 3-0 - 5
DVTK
----6 - 15 - 00 - 0--
DVSC-DLA
2 - 00 - 0--12 - 0---1 - 0
EGER SE
3 - 2-0 - 12 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-1 - 20 - 4-----1 - 1
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
---2 - 41 - 41 - 0-2 - 0-
SBTC
1 - 2-0 - 71 - 0-----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
---1 - 32 - 0-4 - 17 - 1-
TARPA SC
0 - 22 - 6--2 - 1-2 - 1-0 - 8
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---6 - 0-8 - 0-2 - 1-

Meccsek

BALMAZ FC-OLASZ FS

2019. 09. 11. 16:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 11. 16:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
BALMAZ FC-OLASZ FS
2019. 09. 15. 10:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 15. 10:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 09. 21. 10:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 09. 21. 10:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
BALMAZ FC-OLASZ FS
2019. 09. 29. 13:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 09. 29. 13:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC
BALMAZ FC-OLASZ FS
2019. 10. 15. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 15. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
DVTK
2019. 11. 10. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 10. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER SE
BALMAZ FC-OLASZ FS
2019. 10. 20. 11:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 20. 11:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 25. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 10. 25. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
BALMAZ FC-OLASZ FS
2019. 11. 02. 10:30
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 02. 10:30
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2020. 03. 08. 09:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 03. 08. 09:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
DVSC-DLA
2020. 03. 13. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2020. 03. 13. 14:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
BALMAZ FC-OLASZ FS
2020. 06. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 06. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
06. 30.
TARPA SC
2020. 06. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 06. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
06. 30.
SBTC
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK
06. 30.
BALMAZ FC-OLASZ FS
2020. 06. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 06. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
06. 30.
EGER SE
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
BALMAZ FC-OLASZ FS
2020. 06. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 06. 30.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2020. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
06. 30.
BALMAZ FC-OLASZ FS

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 09. 07. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 07. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
EGER SE
2019. 09. 18. 15:00
Tarpa Sportcentrum
2019. 09. 18. 15:00
Tarpa Sportcentrum
TARPA SC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 22. 10:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 09. 22. 10:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 28. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2019. 10. 04. 14:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 04. 14:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 10. 20. 11:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 20. 11:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZ FC-OLASZ FS
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 26. 11:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 26. 11:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SBTC
2019. 10. 31. 15:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 31. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 07. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 07. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
INFO
TARPA SC
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2020. 06. 30.
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
BALMAZ FC-OLASZ FS
2020. 06. 30.
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2020. 06. 30.
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
DVTK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple