Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-16 HNP Észak-Keleti csoport 3. forduló

2019.09.22 - 11:00

Kazincbarcika, Kazincbarcikai Pete András Stadion

MLSZ

Leány U-16 HNP Észak-Keleti csoport

Játékvezető
ZÁDORI ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MEZŐ IMRE
KAZINCBARCIKA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
80'
40'

Gólok

CSORBA KORINA

23'

1 - 0

 

GÁL GRÉTA IVETT

31'

2 - 0

 

LAKATOS DALMA

57'

3 - 0

 

 

3 - 1

64'

JÁVOR SZANDRA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 3 3 0 0 15 1 14 9 5.7
2 CSENGER PETŐFI DSZ.SE CSENGER PETŐFI DSZ.SE 3 2 0 1 15 8 7 6 5
3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 0 1 9 5 4 6 5.3
4 CIGÁND SE CIGÁND SE 2 1 0 1 5 4 1 3 5
5 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 2 1 0 1 4 3 1 3 4.5
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 1 0 1 5 8 -3 3 3.5
7 NYÍRSÉG NSC NYÍRSÉG NSC 3 0 0 3 0 11 -11 0 2.7
8 GESZTELYI FCE GESZTELYI FCE 2 0 0 2 1 14 -13 0 1.5
9 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) BALMAZÚJVÁROSI FC 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 8 0 8 9
2 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) CSENGER PETŐFI DSZ.SE 2 1 0 1 5 4 1 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 9 5 4 6
3 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 4 4 0 4
4 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) KAZINCBARCIKA 2 1 0 1 2 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 0 3
5 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 4 5 -1 3
6 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) CIGÁND SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
7 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) NYÍRSÉG NSC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 4 -4 1
8 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) GESZTELYI FCE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
9 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) BALMAZÚJVÁROSI FC 2 2 0 0 11 0 11 6 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 15 1 14 9
2 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) CSENGER PETŐFI DSZ.SE 2 1 0 1 8 7 1 3 1 1 0 0 7 1 6 3 3 2 0 1 15 8 7 6
3 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 9 5 4 6
4 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) CIGÁND SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 5 4 1 3
5 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) KAZINCBARCIKA 2 1 0 1 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 3 1 3
6 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 8 -3 3 2 1 0 1 5 8 -3 3
7 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) NYÍRSÉG NSC 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 0 0 3 0 11 -11 0
8 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) GESZTELYI FCE 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 1 14 -13 0
9 DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
--7 - 0--4 - 0--
CIGÁND SE
-----3 - 0--
DLA UP. NEVELŐ NONP. KFT.
--------
GESZTELYI FCE
------1 - 7-
KAZINCBARCIKA
----1 - 2--3 - 1
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
--------
NYÍRSÉG NSC
-------0 - 4
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
1 - 4----7 - 3--
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-4 - 2------

Meccsek

KAZINCBARCIKA

2019. 09. 06. 16:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2019. 09. 06. 16:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2019. 09. 22. 11:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2019. 09. 22. 11:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 09. 13:00
Nyíregyháza Volán Sportpálya
2019. 10. 09. 13:00
Nyíregyháza Volán Sportpálya
NYÍRSÉG NSC
KAZINCBARCIKA
2019. 10. 31. 12:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2019. 10. 31. 12:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
CIGÁND SE
2019. 10. 20. 11:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2019. 10. 20. 11:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
BALMAZÚJVÁROSI FC
2019. 11. 05. 16:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2019. 11. 05. 16:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
2019. 10. 02. 13:00
Gesztely Sportpálya
2019. 10. 02. 13:00
Gesztely Sportpálya
GESZTELYI FCE
KAZINCBARCIKA
2020. 03. 21.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2020. 03. 21.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
03. 21.
KAZINCBARCIKA
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 18.
KAZINCBARCIKA
2020. 04. 25.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2020. 04. 25.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
04. 25.
NYÍRSÉG NSC
2020. 05. 02.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 05. 02.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
05. 02.
KAZINCBARCIKA
2020. 05. 09.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 09.
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 09.
KAZINCBARCIKA
2020. 05. 23.
Csenger Sportpálya
2020. 05. 23.
Csenger Sportpálya
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
05. 23.
KAZINCBARCIKA
2020. 05. 30.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2020. 05. 30.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
05. 30.
GESZTELYI FCE

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 09. 08. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 09. 08. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NSC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CIGÁND SE
2019. 09. 22. 11:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2019. 09. 22. 11:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 13. 15:00
Csenger Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Csenger Sportpálya
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 22. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GESZTELYI FCE
2019. 10. 26. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 10. 26. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 09. 10:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 03. 21.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 03. 21.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
03. 21.
NYÍRSÉG NSC
2020. 04. 04.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2020. 04. 04.
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
04. 04.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
04. 18.
KAZINCBARCIKA
2020. 05. 02.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 02.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 02.
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
2020. 05. 09.
Gesztely Sportpálya
2020. 05. 09.
Gesztely Sportpálya
GESZTELYI FCE
05. 09.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 05. 16.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 16.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 16.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2020. 05. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 05. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
05. 30.
BALMAZÚJVÁROSI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom