Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 1. forduló

2019.08.04 - 17:00

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERTALAN DÁVID, NAGY ALEX
DUNAHARASZTI MTK
SZENTLŐRINC SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

20'

JUHÁSZ LÁSZLÓ
NICHENKO IGOR

42'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 16
2 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 14
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 13
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 11
7 FC DABAS FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 KELEN SC KELEN SC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 MONOR MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 1 0 1 0 1 1 0 1 6
12 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
13 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
14 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
15 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
4 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
DABAS-GYÓN FC
---------------
DUNAHARASZTI MTK
-------------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2---------
FC DABAS
-------1 - 1-------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---------------
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------------0 - 3
IVÁNCSA KSE
---------------
KTE HUFBAU
2 - 0--------------
KELEN SC
---------------
MONOR
----------1 - 1----
PMFC
------------4 - 0--
RÁKOSMENTE KSK
---------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
----1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
---------------
SZENTLŐRINC SE
---------------
TAKSONY SE GP SOLAR
---------------

Meccsek

DUNAHARASZTI MTK

2019. 08. 04. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SZENTLŐRINC SE
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 08. 18. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
INFO
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
08. 25. 17:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 01. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
09. 01. 16:00
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 08. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 08. 16:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
09. 08. 16:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 15. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
09. 15. 16:00
MONOR
2019. 09. 29. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
09. 29. 16:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 06. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
10. 06. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
10. 12. 14:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 20. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
10. 20. 14:00
PMFC
2019. 10. 27. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
10. 27. 13:30
IVÁNCSA KSE
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 03. 13:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 10. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
11. 10. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 17. 13:00
Kelen SC
2019. 11. 17. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 17. 13:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 24. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 24. 13:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
12. 01. 13:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 08.
KOZÁRMISLENYI STADION
2020. 03. 08.
KOZÁRMISLENYI STADION
HR-RENT KOZÁRMISLENY
03. 08.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 03. 14.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 14.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 14.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 22.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 22.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
03. 22.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 03. 29.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 29.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 29.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 04. 05.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 04. 05.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
04. 05.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 04. 12.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 12.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 12.
KTE HUFBAU
2020. 04. 19.
Csepel Stadion
2020. 04. 19.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 19.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 26.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 03.
PMFC Stadion
2020. 05. 03.
PMFC Stadion
PMFC
05. 03.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 05. 10. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
05. 10. 17:00
DUNAHARASZTI MTK
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 17.
FC DABAS
2020. 05. 24.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 05. 24.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 24.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 05. 31.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 31.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 31.
KELEN SC

SZENTLŐRINC SE

2019. 08. 04. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SZENTLŐRINC SE
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
INFO
SZENTLŐRINC SE
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
08. 25. 17:00
KELEN SC
2019. 09. 01. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
09. 01. 16:00
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
09. 08. 16:00
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
09. 15. 16:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
09. 29. 16:00
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 06. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
10. 06. 14:30
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
10. 12. 14:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
10. 20. 14:00
MONOR
2019. 10. 27. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
10. 27. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 03. 13:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 10. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 17. 13:00
PMFC
2019. 11. 24. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 24. 13:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
12. 01. 13:00
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 08.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 08.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 08.
DUNAÚJVÁROS
2020. 03. 14.
Kelen SC
2020. 03. 14.
Kelen SC
KELEN SC
03. 14.
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 22.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 22.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 22.
IVÁNCSA KSE
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 29.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 05.
KOZÁRMISLENYI STADION
2020. 04. 05.
KOZÁRMISLENYI STADION
HR-RENT KOZÁRMISLENY
04. 05.
SZENTLŐRINC SE
2020. 04. 12.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 12.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 12.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 04. 19.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 04. 19.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
04. 19.
SZENTLŐRINC SE
2020. 04. 26.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 26.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 26.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 03.
SZENTLŐRINC SE
2020. 05. 10. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 10. 17:00
KTE HUFBAU
2020. 05. 17.
Csepel Stadion
2020. 05. 17.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 17.
SZENTLŐRINC SE
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 24.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 31.
PMFC Stadion
2020. 05. 31.
PMFC Stadion
PMFC
05. 31.
SZENTLŐRINC SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom