Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 1. forduló

2019.08.04 - 17:00

Pécs, PMFC Stadion

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
KÁPRÁLY MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAGHY CSABA, SZVETNYIK BENCE
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
90'
45'

Gólok

GEIGER NORBERT ATTILA

24'

1 - 0

 

BOHATA ÁDÁM

33'

2 - 0

 

BOHATA ÁDÁM

39'

3 - 0

 

RÁCZ LÁSZLÓ

50'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 16
2 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 14
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 13
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 11
7 FC DABAS FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 KELEN SC KELEN SC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 MONOR MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 1 0 1 0 1 1 0 1 6
12 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
13 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
14 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
15 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
4 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
DABAS-GYÓN FC
---------------
DUNAHARASZTI MTK
-------------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2---------
FC DABAS
-------1 - 1-------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---------------
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------------0 - 3
IVÁNCSA KSE
---------------
KTE HUFBAU
2 - 0--------------
KELEN SC
---------------
MONOR
----------1 - 1----
PMFC
------------4 - 0--
RÁKOSMENTE KSK
---------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
----1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
---------------
SZENTLŐRINC SE
---------------
TAKSONY SE GP SOLAR
---------------

Meccsek

PMFC

2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 11. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PMFC
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 25. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
PMFC
2019. 09. 01. 16:00
PMFC Stadion
2019. 09. 01. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 08. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 08. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
PMFC
2019. 09. 15. 16:00
PMFC Stadion
2019. 09. 15. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
KTE HUFBAU
2019. 09. 29. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PMFC
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 12. 14:30
PMFC Stadion
2019. 10. 12. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
IVÁNCSA KSE
2019. 10. 20. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PMFC
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
PMFC
FC DABAS
2019. 11. 03. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 03. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
PMFC
2019. 11. 10. 13:30
PMFC Stadion
2019. 11. 10. 13:30
PMFC Stadion
PMFC
KELEN SC
2019. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
PMFC
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PMFC
2019. 12. 01. 13:00
PMFC Stadion
2019. 12. 01. 13:00
PMFC Stadion
PMFC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 08. 14:30
PMFC
2020. 03. 14. 14:30
PMFC Stadion
2020. 03. 14. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
03. 14. 14:30
DABAS-GYÓN FC
2020. 03. 22. 15:00
RKSK sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
03. 22. 15:00
PMFC
2020. 03. 29. 15:30
PMFC Stadion
2020. 03. 29. 15:30
PMFC Stadion
PMFC
03. 29. 15:30
MONOR
2020. 04. 05. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 04. 05. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
04. 05. 16:00
PMFC
2020. 04. 12. 16:00
PMFC Stadion
2020. 04. 12. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
04. 12. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 04. 19. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 04. 19. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 19. 16:30
PMFC
2020. 04. 26. 16:30
Iváncsa Sportpálya
2020. 04. 26. 16:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 26. 16:30
PMFC
2020. 05. 03. 17:00
PMFC Stadion
2020. 05. 03. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
05. 03. 17:00
DUNAHARASZTI MTK
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 10. 17:00
PMFC
2020. 05. 17. 17:30
PMFC Stadion
2020. 05. 17. 17:30
PMFC Stadion
PMFC
05. 17. 17:30
DUNAÚJVÁROS
2020. 05. 24. 16:00
Kelen SC
2020. 05. 24. 16:00
Kelen SC
KELEN SC
05. 24. 16:00
PMFC
2020. 05. 31. 17:30
PMFC Stadion
2020. 05. 31. 17:30
PMFC Stadion
PMFC
05. 31. 17:30
SZENTLŐRINC SE

SZEKSZÁRDI UFC

2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KTE HUFBAU
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PMFC
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 08. 14:30
FC DABAS
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 14. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 22. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 22. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 22. 15:00
KELEN SC
2020. 03. 29. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 29. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 29. 15:30
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 05. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 05. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 05. 16:00
IVÁNCSA KSE
2020. 04. 12. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 12. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 12. 16:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 04. 19. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 19. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 19. 16:30
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 26. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 26. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 26. 16:30
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 03. 17:00
RKSK sportpálya
2020. 05. 03. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
05. 03. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 10. 17:00
MONOR
2020. 05. 17. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 17. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 17. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 24. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 24. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 24. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 31. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 31. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 31. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple