Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 1. forduló

2019.08.04 - 17:00

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ORSZÁG PÉTER, IMRŐ JÁNOS
THSE-SZABADKIKÖTŐ
HR-RENT KOZÁRMISLENY
90'
45'

Gólok

GELENCSÉR BENCE

72'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 16
2 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 14
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 13
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 11
7 FC DABAS FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 KELEN SC KELEN SC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 MONOR MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 1 0 1 0 1 1 0 1 6
12 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
13 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
14 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
15 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
4 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
DABAS-GYÓN FC
---------------
DUNAHARASZTI MTK
-------------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2---------
FC DABAS
-------1 - 1-------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---------------
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------------0 - 3
IVÁNCSA KSE
---------------
KTE HUFBAU
2 - 0--------------
KELEN SC
---------------
MONOR
----------1 - 1----
PMFC
------------4 - 0--
RÁKOSMENTE KSK
---------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
----1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
---------------
SZENTLŐRINC SE
---------------
TAKSONY SE GP SOLAR
---------------

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DABAS-GYÓN FC
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MONOR
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
09. 29. 16:00
IVÁNCSA KSE
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
10. 06. 14:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
10. 12. 14:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 20. 14:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
10. 27. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
11. 03. 13:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 10. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 17. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 24. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
12. 01. 13:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
03. 08.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
03. 22.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 29.
KTE HUFBAU
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 05.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 12.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 19.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 04. 19.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 19.
PMFC
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 26.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 03.
FC DABAS
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 10. 17:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 17.
KELEN SC
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 24.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 31.
SZEKSZÁRDI UFC

HR-RENT KOZÁRMISLENY

2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 08. 11. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PMFC
2019. 08. 18. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
FC DABAS
2019. 09. 01. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 09. 01. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 09. 08. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
KELEN SC
2019. 09. 15. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
09. 29. 16:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 06. 14:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
10. 06. 14:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
10. 12. 14:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 10. 20. 14:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
10. 20. 14:00
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 27. 13:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
10. 27. 13:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 11. 03. 13:30
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 03. 13:30
MONOR
2019. 11. 10. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
11. 10. 13:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 11. 17. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 17. 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 24. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 12. 01. 13:00
PMFC Stadion
2019. 12. 01. 13:00
PMFC Stadion
PMFC
12. 01. 13:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 03. 08.
Kozármislenyi Stadion
2020. 03. 08.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
03. 08.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 14.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 03. 22.
Kozármislenyi Stadion
2020. 03. 22.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
03. 22.
DUNAÚJVÁROS
2020. 03. 29.
Kelen SC
2020. 03. 29.
Kelen SC
KELEN SC
03. 29.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 04. 05.
Kozármislenyi Stadion
2020. 04. 05.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
04. 05.
SZENTLŐRINC SE
2020. 04. 12.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 12.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 12.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 04. 19.
Kozármislenyi Stadion
2020. 04. 19.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
04. 19.
IVÁNCSA KSE
2020. 04. 26.
Kozármislenyi Stadion
2020. 04. 26.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
04. 26.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 03.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 05. 03.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
05. 03.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 05. 10. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2020. 05. 10. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
05. 10. 17:00
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 17.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 17.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 17.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 05. 24.
Kozármislenyi Stadion
2020. 05. 24.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
05. 24.
KTE HUFBAU
2020. 05. 31.
Csepel Stadion
2020. 05. 31.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 31.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom