Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 1. forduló

2019.08.04 - 17:00

Monor, Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
RÚSZ MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS DÁVID, KATONA BRIGITTA
MONOR
RÁKOSMENTE KSK
90'
45'

Gólok

ADAMCSEK MÁTÉ

20'

1 - 0

 

 

1 - 1

41'

KOKENSZKY NORBERT IMRE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 16
2 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 14
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 13
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 11
7 FC DABAS FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 KELEN SC KELEN SC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 MONOR MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 1 0 1 0 1 1 0 1 6
12 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
13 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
14 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
15 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
4 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
DABAS-GYÓN FC
---------------
DUNAHARASZTI MTK
-------------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2---------
FC DABAS
-------1 - 1-------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---------------
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------------0 - 3
IVÁNCSA KSE
---------------
KTE HUFBAU
2 - 0--------------
KELEN SC
---------------
MONOR
----------1 - 1----
PMFC
------------4 - 0--
RÁKOSMENTE KSK
---------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
----1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
---------------
SZENTLŐRINC SE
---------------
TAKSONY SE GP SOLAR
---------------

Meccsek

MONOR

2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 11. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
MONOR
2019. 08. 18. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
INFO
MONOR
2019. 08. 25. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 25. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
08. 25. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
09. 01. 16:00
MONOR
2019. 09. 08. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 08. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
09. 08. 16:00
PMFC
2019. 09. 15. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
09. 15. 16:00
MONOR
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
09. 29. 16:00
FC DABAS
2019. 10. 06. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 10. 06. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
10. 06. 17:00
MONOR
2019. 10. 12. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 12. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
10. 12. 14:30
KELEN SC
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
10. 20. 14:00
MONOR
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
10. 27. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 03. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 11. 03. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 03. 13:30
MONOR
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
11. 10. 13:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 17. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
11. 17. 13:00
MONOR
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
11. 24. 13:00
MONOR
2019. 12. 01. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 12. 01. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
12. 01. 13:00
IVÁNCSA KSE
2020. 03. 08.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 08.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
03. 08.
KTE HUFBAU
2020. 03. 14.
Csepel Stadion
2020. 03. 14.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 14.
MONOR
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
03. 22.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 29.
PMFC Stadion
2020. 03. 29.
PMFC Stadion
PMFC
03. 29.
MONOR
2020. 04. 05.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 04. 05.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
04. 05.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 12.
MONOR
2020. 04. 19.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 04. 19.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
04. 19.
DUNAÚJVÁROS
2020. 04. 26.
Kelen SC
2020. 04. 26.
Kelen SC
KELEN SC
04. 26.
MONOR
2020. 05. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 03.
SZENTLŐRINC SE
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 10. 17:00
MONOR
2020. 05. 17.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 17.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 17.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 05. 24.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 24.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 24.
MONOR
2020. 05. 31.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 31.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 31.
DABAS-GYÓN FC

RÁKOSMENTE KSK

2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 11. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
KTE HUFBAU
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
INFO
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
08. 25. 17:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 01. 16:00
PMFC Stadion
2019. 09. 01. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
09. 01. 16:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 08. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 08. 16:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
09. 08. 16:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
09. 15. 16:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
09. 29. 16:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 10. 06. 14:30
Kelen SC
2019. 10. 06. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
10. 06. 14:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
10. 12. 14:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 20. 14:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
10. 27. 13:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
11. 03. 13:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 10. 13:30
RKSK sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
11. 10. 13:30
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 17. 13:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 17. 13:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
11. 24. 13:00
MONOR
2019. 12. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
12. 01. 13:00
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 08.
RKSK sportpálya
2020. 03. 08.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
03. 08.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 22.
RKSK sportpálya
2020. 03. 22.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
03. 22.
PMFC
2020. 03. 29.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 29.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 29.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 05.
FC DABAS
2020. 04. 12.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 04. 12.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
04. 12.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 04. 19.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 19.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 19.
KELEN SC
2020. 04. 26.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 26.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 26.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
05. 03.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 10. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2020. 05. 10. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
HR-RENT KOZÁRMISLENY
05. 10. 17:00
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 17.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 17.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 17.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 24.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 05. 24.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
05. 24.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 31.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 31.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 31.
IVÁNCSA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom