Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 11. forduló

2019.10.20 - 14:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁRKUS PÉTER, SKOVER PÉTER
FC DABAS
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

POPOV PATRIK

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

27'

TÓTH HENRIK
POPOV PATRIK

67'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 11 9 2 0 45 5 40 29 9.7
2 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 11 7 4 0 15 6 9 25 9.2
3 MONOR MONOR 11 6 3 2 19 7 12 21 8.1
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 11 6 3 2 22 13 9 21 8.2
5 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 11 6 2 3 16 14 2 20 8.6
6 FC DABAS FC DABAS 11 5 1 5 9 12 -3 16 9.5
7 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 11 4 4 3 20 14 6 16 9
8 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 11 4 3 4 20 19 1 15 8.3
9 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 11 4 2 5 24 18 6 14 8.4
10 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 11 4 2 5 16 14 2 14 8.4
11 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 11 4 2 5 14 19 -5 14 8.2
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 11 3 3 5 12 19 -7 12 8.6
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 2 6 11 32 -21 11 8.2
14 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 11 3 1 7 8 20 -12 10 8.1
15 KELEN SC KELEN SC 11 1 2 8 10 25 -15 5 7.5
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 11 0 2 9 5 29 -24 2 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 6 6 0 0 13 0 13 18 5 3 0 2 9 3 6 9 11 9 0 2 22 3 19 27
2 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 6 4 1 1 6 3 3 13 5 3 0 2 3 3 0 9 11 7 1 3 9 6 3 22
3 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 3 1 1 7 3 4 10 6 3 3 0 4 1 3 12 11 6 4 1 11 4 7 22
4 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 6 3 1 2 4 2 2 10 5 3 0 2 7 4 3 9 11 6 1 4 11 6 5 19
5 DUNAHARASZTI MTK MONOR 5 1 2 2 4 4 0 5 6 4 2 0 9 0 9 14 11 5 4 2 13 4 9 19
6 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 5 3 2 0 3 0 3 11 6 1 3 2 2 3 -1 6 11 4 5 2 5 3 2 17
7 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 5 2 3 0 3 0 3 9 6 2 1 3 3 6 -3 7 11 4 4 3 6 6 0 16
8 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 6 2 2 2 3 6 -3 8 5 2 1 2 9 4 5 7 11 4 3 4 12 10 2 15
9 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 6 3 2 1 6 2 4 11 5 1 1 3 2 4 -2 4 11 4 3 4 8 6 2 15
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 5 2 1 2 2 2 0 7 6 1 3 2 1 5 -4 6 11 3 4 4 3 7 -4 13
11 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 6 2 2 2 3 3 0 8 5 1 1 3 1 5 -4 4 11 3 3 5 4 8 -4 12
12 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 2 2 3 12 -9 8 5 1 1 3 2 5 -3 4 11 3 3 5 5 17 -12 12
13 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 5 2 0 3 3 4 -1 6 6 0 5 1 2 5 -3 5 11 2 5 4 5 9 -4 11
14 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 5 0 3 2 1 3 -2 3 6 1 4 1 3 3 0 7 11 1 7 3 4 6 -2 10
15 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 5 0 3 2 0 4 -4 3 6 1 0 5 2 6 -4 3 11 1 3 7 2 10 -8 6
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 0 1 5 1 11 -10 1 5 0 1 4 0 5 -5 1 11 0 2 9 1 16 -15 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 6 6 0 0 27 1 26 18 5 3 2 0 18 4 14 11 11 9 2 0 45 5 40 29
2 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 5 3 2 0 6 1 5 11 6 4 2 0 9 5 4 14 11 7 4 0 15 6 9 25
3 DUNAHARASZTI MTK MONOR 5 2 2 1 8 5 3 8 6 4 1 1 11 2 9 13 11 6 3 2 19 7 12 21
4 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 6 3 2 1 14 7 7 11 5 3 1 1 8 6 2 10 11 6 3 2 22 13 9 21
5 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 6 2 2 2 9 9 0 8 5 4 0 1 7 5 2 12 11 6 2 3 16 14 2 20
6 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 6 4 1 1 7 3 4 13 5 1 0 4 2 9 -7 3 11 5 1 5 9 12 -3 16
7 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 3 0 2 13 8 5 9 6 1 4 1 7 6 1 7 11 4 4 3 20 14 6 16
8 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 5 2 1 2 10 7 3 7 6 2 2 2 10 12 -2 8 11 4 3 4 20 19 1 15
9 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 6 1 2 3 7 11 -4 5 5 3 0 2 17 7 10 9 11 4 2 5 24 18 6 14
10 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 6 3 0 3 9 5 4 9 5 1 2 2 7 9 -2 5 11 4 2 5 16 14 2 14
11 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 5 2 1 2 7 6 1 7 6 2 1 3 7 13 -6 7 11 4 2 5 14 19 -5 14
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 5 2 1 2 5 10 -5 7 6 1 2 3 7 9 -2 5 11 3 3 5 12 19 -7 12
13 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 2 2 7 21 -14 8 5 1 0 4 4 11 -7 3 11 3 2 6 11 32 -21 11
14 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 5 1 0 4 2 6 -4 3 6 2 1 3 6 14 -8 7 11 3 1 7 8 20 -12 10
15 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 5 1 1 3 6 10 -4 4 6 0 1 5 4 15 -11 1 11 1 2 8 10 25 -15 5
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 0 2 4 3 16 -13 2 5 0 0 5 2 13 -11 0 11 0 2 9 5 29 -24 2
 
DABAS-GYÓN FC
--1 - 0-1 - 2--2 - 1-0 - 6--1 - 1--
DUNAHARASZTI MTK
0 - 2--1 - 11 - 3---0 - 20 - 7---1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
2 - 2--1 - 12 - 11 - 2--1 - 0----2 - 3-
FC DABAS
------1 - 01 - 1--1 - 02 - 12 - 0-0 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
3 - 2--4 - 0---4 - 2-1 - 2--1 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
---2 - 0-0 - 12 - 4--1 - 12 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
----2 - 2--4 - 00 - 2---3 - 11 - 14 - 1
KTE HUFBAU
2 - 04 - 00 - 1---0 - 2-1 - 2--2 - 0---
KELEN SC
--0 - 2----1 - 1--1 - 4-2 - 3-2 - 0
MONOR
---1 - 2-3 - 0--1 - 02 - 21 - 1----
PMFC
------2 - 03 - 0--6 - 04 - 04 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-4 - 00 - 1----2 - 2---3 - 2-1 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 12 - 1--1 - 00 - 113 - 3--0 - 5-----
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1--------1 - 3-0 - 10 - 0
SZENTLŐRINC SE
1 - 0--1 - 01 - 1---3 - 00 - 0-----
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 01 - 2-0 - 2-------0 - 1-0 - 1

Meccsek

FC DABAS

2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KELEN SC
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
FC DABAS
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
FC DABAS
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KTE HUFBAU
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FC DABAS
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
PMFC
FC DABAS
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
IVÁNCSA KSE
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
FC DABAS
2019. 11. 24. 13:00
Csepel Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Csepel Stadion
KELEN SC
INFO
FC DABAS
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
12. 01. 13:00
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 08.
FC DABAS
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 14.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 22.
FC DABAS
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 29.
DABAS-GYÓN FC
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 05.
FC DABAS
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 12.
MONOR
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
04. 19.
FC DABAS
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 26.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 03.
FC DABAS
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 10. 17:00
PMFC
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 17.
FC DABAS
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
05. 24.
FC DABAS
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 31.
DUNAÚJVÁROS

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DABAS-GYÓN FC
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MONOR
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
IVÁNCSA KSE
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 03. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Csepel Stadion
KELEN SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
INFO
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
12. 01. 13:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
03. 08.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
03. 22.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 29.
KTE HUFBAU
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 05.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 12.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 19.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 04. 19.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 19.
PMFC
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 26.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 03.
FC DABAS
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 10. 17:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 17.
KELEN SC
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 24.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 31.
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom