Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 13. forduló

2019.11.03 - 13:30

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SKOVER PÉTER, KATONA BRIGITTA
TAKSONY SE GP SOLAR
RÁKOSMENTE KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

LUCZ VIKTOR

 

0 - 2

30'

HORVÁTH PATRIK
GYŐRI RAYMOND

51'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 13 11 2 0 49 5 44 35 9.1
2 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 13 9 4 0 21 6 15 31 9.2
3 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 13 7 4 2 25 14 11 25 9
4 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 13 7 2 4 20 19 1 23 8.2
5 MONOR MONOR 13 6 5 2 23 11 12 23 8.1
6 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 13 5 5 3 25 18 7 20 8.6
7 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 13 5 3 5 24 23 1 18 8.8
8 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 13 5 2 6 19 18 1 17 8.3
9 FC DABAS FC DABAS 13 5 1 7 9 15 -6 16 9.2
10 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 13 4 3 6 25 21 4 15 8.4
11 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 13 4 3 6 16 24 -8 15 7.8
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 13 4 3 6 14 22 -8 15 8.6
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 3 2 8 14 43 -29 11 8.5
14 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 13 3 1 9 10 24 -14 10 8.4
15 KELEN SC KELEN SC 13 2 3 8 18 26 -8 9 8
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 1 3 9 7 30 -23 6 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 7 7 0 0 14 0 14 21 6 4 0 2 10 3 7 12 13 11 0 2 24 3 21 33
2 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 4 1 1 8 3 5 13 7 3 4 0 4 1 3 13 13 7 5 1 12 4 8 26
3 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 7 4 1 2 6 4 2 13 6 3 1 2 4 4 0 10 13 7 2 4 10 8 2 23
4 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 6 4 2 0 4 0 4 14 7 2 3 2 4 3 1 9 13 6 5 2 8 3 5 23
5 DUNAHARASZTI MTK MONOR 6 2 2 2 6 4 2 8 7 4 2 1 9 1 8 14 13 6 4 3 15 5 10 22
6 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 7 3 1 3 4 4 0 10 6 3 1 2 7 4 3 10 13 6 2 5 11 8 3 20
7 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 7 4 2 1 8 2 6 14 6 1 2 3 3 5 -2 5 13 5 4 4 11 7 4 19
8 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 6 2 4 0 3 0 3 10 7 2 1 4 3 8 -5 7 13 4 5 4 6 8 -2 17
9 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 7 2 3 2 4 7 -3 9 6 2 1 3 9 5 4 7 13 4 4 5 13 12 1 16
10 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 6 2 1 3 3 4 -1 7 7 1 5 1 4 5 -1 8 13 3 6 4 7 9 -2 15
11 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 6 2 1 3 2 4 -2 7 7 1 4 2 1 5 -4 7 13 3 5 5 3 9 -6 14
12 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 6 1 3 2 4 3 1 6 7 1 5 1 4 4 0 8 13 2 8 3 8 7 1 14
13 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 7 2 3 2 3 3 0 9 6 1 1 4 1 6 -5 4 13 3 4 6 4 9 -5 13
14 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 3 2 4 13 -9 9 6 1 1 4 2 8 -6 4 13 3 4 6 6 21 -15 13
15 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 6 0 4 2 0 4 -4 4 7 1 0 6 2 8 -6 3 13 1 4 8 2 12 -10 7
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 7 0 2 5 2 12 -10 2 6 0 2 4 0 5 -5 2 13 0 4 9 2 17 -15 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 7 7 0 0 29 1 28 21 6 4 2 0 20 4 16 14 13 11 2 0 49 5 44 35
2 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 6 4 2 0 8 1 7 14 7 5 2 0 13 5 8 17 13 9 4 0 21 6 15 31
3 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 7 4 2 1 16 7 9 14 6 3 2 1 9 7 2 11 13 7 4 2 25 14 11 25
4 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 7 2 2 3 9 11 -2 8 6 5 0 1 11 8 3 15 13 7 2 4 20 19 1 23
5 DUNAHARASZTI MTK MONOR 6 2 3 1 10 7 3 9 7 4 2 1 13 4 9 14 13 6 5 2 23 11 12 23
6 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 3 1 2 15 10 5 10 7 2 4 1 10 8 2 10 13 5 5 3 25 18 7 20
7 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 6 2 1 3 12 10 2 7 7 3 2 2 12 13 -1 11 13 5 3 5 24 23 1 18
8 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 7 3 0 4 9 9 0 9 6 2 2 2 10 9 1 8 13 5 2 6 19 18 1 17
9 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 7 4 1 2 7 4 3 13 6 1 0 5 2 11 -9 3 13 5 1 7 9 15 -6 16
10 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 7 1 3 3 8 12 -4 6 6 3 0 3 17 9 8 9 13 4 3 6 25 21 4 15
11 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 6 2 1 3 7 9 -2 7 7 2 2 3 9 15 -6 8 13 4 3 6 16 24 -8 15
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 6 3 1 2 7 11 -4 10 7 1 2 4 7 11 -4 5 13 4 3 6 14 22 -8 15
13 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 2 3 10 25 -15 8 6 1 0 5 4 18 -14 3 13 3 2 8 14 43 -29 11
14 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 6 1 0 5 3 8 -5 3 7 2 1 4 7 16 -9 7 13 3 1 9 10 24 -14 10
15 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 6 2 1 3 13 10 3 7 7 0 2 5 5 16 -11 2 13 2 3 8 18 26 -8 9
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 7 0 3 4 4 17 -13 3 6 1 0 5 3 13 -10 3 13 1 3 9 7 30 -23 6
 
DABAS-GYÓN FC
--1 - 0-1 - 2--2 - 1-0 - 6--1 - 1-2 - 1
DUNAHARASZTI MTK
0 - 2--1 - 11 - 31 - 1--0 - 20 - 7---1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
2 - 2--1 - 12 - 11 - 2--1 - 00 - 2---2 - 3-
FC DABAS
-0 - 1----1 - 01 - 1--1 - 02 - 12 - 0-0 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
3 - 2--4 - 0---4 - 22 - 21 - 2--1 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
---2 - 0-0 - 12 - 41 - 1-1 - 12 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
2 - 0---2 - 2--4 - 00 - 2---3 - 11 - 14 - 1
KTE HUFBAU
2 - 04 - 00 - 1---0 - 2-1 - 2--2 - 0-0 - 4-
KELEN SC
--0 - 2----1 - 1--1 - 47 - 02 - 3-2 - 0
MONOR
---1 - 2-3 - 0--1 - 02 - 21 - 1-2 - 2--
PMFC
---2 - 0--2 - 03 - 0--6 - 04 - 04 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-4 - 00 - 1-2 - 3--2 - 2---3 - 2-1 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 12 - 13 - 4-1 - 00 - 113 - 3--0 - 5-----
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1----0 - 3---1 - 3-0 - 10 - 0
SZENTLŐRINC SE
1 - 0--1 - 01 - 12 - 0--3 - 00 - 0-----
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 01 - 2-0 - 2------1 - 20 - 1-0 - 1

Meccsek

TAKSONY SE GP SOLAR

2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
KELEN SC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
KTE HUFBAU
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 08. 14:30
PMFC
2020. 03. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 14. 14:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 22. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 22. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 22. 15:00
FC DABAS
2020. 03. 29. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 29. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 29. 17:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 04. 05. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 05. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 05. 16:00
KELEN SC
2020. 04. 12. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 12. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 12. 16:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 04. 19. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 19. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 19. 16:30
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 26. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2020. 04. 26. 16:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
04. 26. 16:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 03. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 03. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 03. 17:00
IVÁNCSA KSE
2020. 05. 10. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 10. 17:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 17. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 17. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 17. 17:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 24. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 24. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 24. 17:30
MONOR
2020. 05. 31. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 31. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 31. 17:30
TAKSONY SE GP SOLAR

RÁKOSMENTE KSK

2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 11. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
KTE HUFBAU
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 01. 16:00
PMFC Stadion
2019. 09. 01. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 08. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 08. 16:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
DUNAÚJVÁROS
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Stadion
KELEN SC
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 10. 13:30
RKSK sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 17. 13:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
MONOR
2019. 12. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 08. 14:30
RKSK sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
03. 08. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 03. 14. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14. 14:30
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 22. 15:00
RKSK sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
03. 22. 15:00
PMFC
2020. 03. 29. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 29. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 29. 15:30
RÁKOSMENTE KSK
2020. 04. 05. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 05. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 05. 16:00
FC DABAS
2020. 04. 12. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 04. 12. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
04. 12. 18:00
RÁKOSMENTE KSK
2020. 04. 19. 16:30
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 19. 16:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 19. 16:30
KELEN SC
2020. 04. 26. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 26. 16:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 26. 16:30
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 03. 17:00
RKSK sportpálya
2020. 05. 03. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
05. 03. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 10. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2020. 05. 10. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
05. 10. 17:00
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 17. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 17. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 17. 17:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 24. 17:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 05. 24. 17:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
05. 24. 17:30
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 31. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 31. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 31. 17:30
IVÁNCSA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple