Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 19. forduló

2020.03.14 - 17:00

Dunaújváros, Dunaújvárosi Stadion (Dunaújváros Stadion)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAROZSI GÁBOR BENCE, NAGY ALEX
DUNAÚJVÁROS
SZEKSZÁRDI UFC
90'
45'

Gólok

SZEPESSY RÓBERT

10'

1 - 0

 

BARNA ZSOLT

48'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 19 15 3 1 65 9 56 48 9.2
2 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 19 13 5 1 30 10 20 44 9.4
3 MONOR MONOR 19 11 5 3 32 14 18 38 8.7
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 19 10 5 4 31 18 13 35 8.8
5 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 19 9 4 6 27 26 1 31 8.7
6 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 19 8 7 4 31 25 6 31 8.8
7 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 19 7 4 8 29 30 -1 25 8.8
8 FC DABAS FC DABAS 19 7 4 8 13 18 -5 25 8.6
9 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 19 7 4 8 20 28 -8 25 8.6
10 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 19 6 6 7 33 28 5 24 8.3
11 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 19 5 5 9 24 26 -2 20 7.8
12 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 19 4 7 8 22 34 -12 19 8.1
13 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 19 5 3 11 17 30 -13 18 8.6
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 19 4 3 12 20 54 -34 15 8.3
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 19 2 5 12 12 37 -25 11 8.1
16 KELEN SC KELEN SC 19 2 4 13 20 39 -19 10 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 10 10 0 0 22 0 22 30 9 5 2 2 13 4 9 17 19 15 2 2 35 4 31 47
2 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 9 5 3 1 9 3 6 18 10 4 5 1 5 5 0 17 19 9 8 2 14 8 6 35
3 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 10 6 2 2 8 4 4 20 9 4 2 3 5 5 0 14 19 10 4 5 13 9 4 34
4 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 9 5 4 0 6 1 5 19 10 4 3 3 6 5 1 15 19 9 7 3 12 6 6 34
5 KELEN SC MONOR 9 4 3 2 9 5 4 15 10 5 3 2 11 2 9 18 19 9 6 4 20 7 13 33
6 KELEN SC IVÁNCSA KSE 10 6 3 1 10 2 8 21 9 2 3 4 4 6 -2 9 19 8 6 5 14 8 6 30
7 KELEN SC KTE HUFBAU 9 3 2 4 4 5 -1 11 10 4 3 3 9 6 3 15 19 7 5 7 13 11 2 26
8 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 10 3 5 2 6 8 -2 14 9 3 3 3 11 6 5 12 19 6 8 5 17 14 3 26
9 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 9 2 6 1 4 3 1 12 10 2 3 5 4 10 -6 9 19 4 9 6 8 13 -5 21
10 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 9 2 2 5 3 7 -4 8 10 2 6 2 5 6 -1 12 19 4 8 7 8 13 -5 20
11 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 9 2 3 4 3 6 -3 9 10 2 4 4 2 7 -5 10 19 4 7 8 5 13 -8 19
12 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 3 4 6 15 -9 12 9 1 3 5 3 10 -7 6 19 4 6 9 9 25 -16 18
13 KELEN SC FC DABAS 10 2 5 3 3 4 -1 11 9 1 3 5 1 7 -6 6 19 3 8 8 4 11 -7 17
14 KELEN SC KELEN SC 10 1 4 5 4 6 -2 7 9 1 6 2 4 7 -3 9 19 2 10 7 8 13 -5 16
15 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 9 2 5 2 2 4 -2 11 10 1 1 8 2 10 -8 4 19 3 6 10 4 14 -10 15
16 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 10 1 3 6 3 13 -10 6 9 1 3 5 1 6 -5 6 19 2 6 11 4 19 -15 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 10 10 0 0 40 1 39 30 9 5 3 1 25 8 17 18 19 15 3 1 65 9 56 48
2 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 9 6 3 0 12 2 10 21 10 7 2 1 18 8 10 23 19 13 5 1 30 10 20 44
3 KELEN SC MONOR 9 5 3 1 15 9 6 18 10 6 2 2 17 5 12 20 19 11 5 3 32 14 18 38
4 KELEN SC IVÁNCSA KSE 10 6 3 1 20 8 12 21 9 4 2 3 11 10 1 14 19 10 5 4 31 18 13 35
5 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 10 4 2 4 14 14 0 14 9 5 2 2 13 12 1 17 19 9 4 6 27 26 1 31
6 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 9 5 2 2 19 10 9 17 10 3 5 2 12 15 -3 14 19 8 7 4 31 25 6 31
7 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 9 3 1 5 15 15 0 10 10 4 3 3 14 15 -1 15 19 7 4 8 29 30 -1 25
8 KELEN SC FC DABAS 10 5 2 3 8 5 3 17 9 2 2 5 5 13 -8 8 19 7 4 8 13 18 -5 25
9 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 9 6 1 2 11 12 -1 19 10 1 3 6 9 16 -7 6 19 7 4 8 20 28 -8 25
10 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 10 1 5 4 12 18 -6 8 9 5 1 3 21 10 11 16 19 6 6 7 33 28 5 24
11 KELEN SC KTE HUFBAU 9 3 1 5 11 12 -1 10 10 2 4 4 13 14 -1 10 19 5 5 9 24 26 -2 20
12 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 9 2 3 4 10 14 -4 9 10 2 4 4 12 20 -8 10 19 4 7 8 22 34 -12 19
13 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 9 1 2 6 6 12 -6 5 10 4 1 5 11 18 -7 13 19 5 3 11 17 30 -13 18
14 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 2 5 13 29 -16 11 9 1 1 7 7 25 -18 4 19 4 3 12 20 54 -34 15
15 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 10 0 5 5 7 21 -14 5 9 2 0 7 5 16 -11 6 19 2 5 12 12 37 -25 11
16 KELEN SC KELEN SC 10 2 2 6 14 17 -3 8 9 0 2 7 6 22 -16 2 19 2 4 13 20 39 -19 10
 
DABAS-GYÓN FC
--1 - 0-1 - 2-1 - 02 - 11 - 00 - 6-2 - 11 - 1-2 - 1
DUNAHARASZTI MTK
0 - 22 - 2-1 - 11 - 31 - 1--0 - 20 - 7--0 - 01 - 11 - 2
DUNAÚJVÁROS
2 - 2-1 - 21 - 12 - 11 - 2-2 - 11 - 00 - 2--2 - 02 - 3-
FC DABAS
-0 - 1-0 - 0-1 - 01 - 01 - 1--1 - 02 - 12 - 00 - 10 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
3 - 21 - 0-4 - 00 - 0--4 - 22 - 21 - 2-3 - 01 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
1 - 1--2 - 0-0 - 12 - 41 - 10 - 21 - 12 - 2-3 - 3-0 - 3
IVÁNCSA KSE
2 - 0-2 - 0-2 - 2-1 - 14 - 00 - 2-1 - 0-3 - 11 - 14 - 1
KTE HUFBAU
2 - 04 - 00 - 1-1 - 2-0 - 2-1 - 2-1 - 12 - 0-0 - 4-
KELEN SC
-0 - 20 - 21 - 1--0 - 11 - 1--1 - 47 - 02 - 30 - 32 - 0
MONOR
---1 - 2-3 - 02 - 12 - 11 - 02 - 21 - 1-2 - 2-1 - 0
PMFC
1 - 0--2 - 06 - 0-2 - 03 - 04 - 0-6 - 04 - 04 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
3 - 14 - 00 - 1-2 - 30 - 2-2 - 2-0 - 2-3 - 2-1 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 12 - 13 - 4-1 - 00 - 113 - 3--0 - 5-0 - 1-3 - 10 - 2
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 10 - 0---0 - 3--1 - 31 - 32 - 20 - 10 - 0
SZENTLŐRINC SE
1 - 02 - 00 - 01 - 01 - 12 - 0--3 - 00 - 02 - 1----
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 01 - 2-0 - 21 - 2-1 - 1--1 - 11 - 20 - 1-0 - 1

Meccsek

DUNAÚJVÁROS

2019. 08. 04. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
IVÁNCSA KSE
2019. 08. 11. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Csepel Stadion
KELEN SC
DUNAÚJVÁROS
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZENTLŐRINC SE
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 01. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 09. 01. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 15. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 09. 15. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
DUNAÚJVÁROS
2019. 10. 06. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 10. 06. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
MONOR
2019. 10. 12. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
DUNAÚJVÁROS
2019. 10. 20. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 10. 20. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 03. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 03. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
PMFC
2019. 11. 10. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
FC DABAS
2019. 11. 24. 13:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
DUNAÚJVÁROS
2019. 12. 01. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 12. 01. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
KELEN SC
2020. 03. 08. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
DUNAÚJVÁROS
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
06. 30.
DUNAÚJVÁROS
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 30.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
06. 30.
DUNAÚJVÁROS
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 30.
KTE HUFBAU
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
06. 30.
DUNAÚJVÁROS
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
DUNAÚJVÁROS
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
DUNAÚJVÁROS

SZEKSZÁRDI UFC

2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KTE HUFBAU
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PMFC
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
FC DABAS
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
KELEN SC
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
IVÁNCSA KSE
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
RKSK sportpálya
2020. 06. 30.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
MONOR
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple