Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 2. forduló

2019.08.11 - 17:00

Szentlőrinc, Szentlőrinc SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
BANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS BALÁZS, PERÁK ANDRÁS
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
90'
45'

Gólok

KERESZTES BENCE

9'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 2 2 0 0 6 1 5 6 12.5
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 2 0 0 2 0 2 6 10.5
3 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 2 1 1 0 4 2 2 4 13.5
4 MONOR MONOR 2 1 1 0 3 1 2 4 9.5
5 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 2 1 1 0 2 1 1 4 12.5
6 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 2 1 0 1 3 1 2 3 5.5
7 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 2 1 0 1 3 2 1 3 11
8 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 5.5
9 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 1 0 1 2 4 -2 3 11
10 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 2 1 0 1 2 5 -3 3 6.5
11 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 2 0 2 0 3 3 0 2 3.5
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 2 3 -1 1 7.5
13 FC DABAS FC DABAS 2 0 1 1 1 2 -1 1 9.5
14 KELEN SC KELEN SC 2 0 1 1 1 3 -2 1 10
15 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 0 0 2 1 3 -2 0 1.5
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 1 4 -3 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC KTE HUFBAU 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
2 DABAS-GYÓN FC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
3 DABAS-GYÓN FC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
4 DABAS-GYÓN FC SZENTLŐRINC SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 DABAS-GYÓN FC HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 DABAS-GYÓN FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 DABAS-GYÓN FC PMFC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 1 2 3
8 DABAS-GYÓN FC KELEN SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
9 DABAS-GYÓN FC SZEKSZÁRDI UFC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 DABAS-GYÓN FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTE KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE GP SOLAR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
16 DABAS-GYÓN FC IVÁNCSA KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 1 5 6
2 DABAS-GYÓN FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
3 DABAS-GYÓN FC KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
4 DABAS-GYÓN FC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
5 DABAS-GYÓN FC SZENTLŐRINC SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
6 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE GP SOLAR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 1 2 3
7 DABAS-GYÓN FC DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
8 DABAS-GYÓN FC IVÁNCSA KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 DABAS-GYÓN FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 4 -2 3
10 DABAS-GYÓN FC SZEKSZÁRDI UFC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 2 5 -3 3
11 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
12 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 DABAS-GYÓN FC KELEN SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
15 DABAS-GYÓN FC HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
 
DABAS-GYÓN FC
----1 - 2----------
DUNAHARASZTI MTK
-------------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2---------
FC DABAS
-------1 - 1-------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---------1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------------0 - 3
IVÁNCSA KSE
--------0 - 2------
KTE HUFBAU
2 - 0--------------
KELEN SC
--0 - 2------------
MONOR
----------1 - 1----
PMFC
------------4 - 0--
RÁKOSMENTE KSK
-------2 - 2-------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
----1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 1-------------
SZENTLŐRINC SE
---1 - 0-----------
TAKSONY SE GP SOLAR
------------0 - 1--

Meccsek

SZENTLŐRINC SE

2019. 08. 04. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SZENTLŐRINC SE
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZENTLŐRINC SE
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KELEN SC
2019. 09. 01. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 06. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
10. 20. 14:00
MONOR
2019. 10. 27. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
10. 27. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 03. 13:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 10. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 17. 13:00
PMFC
2019. 11. 24. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 24. 13:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
12. 01. 13:00
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 08.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 08.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 08.
DUNAÚJVÁROS
2020. 03. 14.
Kelen SC
2020. 03. 14.
Kelen SC
KELEN SC
03. 14.
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 22.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 22.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 22.
IVÁNCSA KSE
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 29.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 05.
Kozármislenyi Stadion
2020. 04. 05.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
04. 05.
SZENTLŐRINC SE
2020. 04. 12.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 12.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 12.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 04. 19.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 04. 19.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
04. 19.
SZENTLŐRINC SE
2020. 04. 26.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 26.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 26.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 03.
SZENTLŐRINC SE
2020. 05. 10. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 10. 17:00
KTE HUFBAU
2020. 05. 17.
Csepel Stadion
2020. 05. 17.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 17.
SZENTLŐRINC SE
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 24.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 31.
PMFC Stadion
2020. 05. 31.
PMFC Stadion
PMFC
05. 31.
SZENTLŐRINC SE

FC DABAS

2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KELEN SC
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
FC DABAS
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
FC DABAS
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KTE HUFBAU
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FC DABAS
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 20. 14:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
PMFC
10. 27. 13:30
FC DABAS
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 03. 13:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 10. 13:30
IVÁNCSA KSE
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
11. 17. 16:00
FC DABAS
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 24. 13:00
FC DABAS
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
12. 01. 13:00
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 08.
FC DABAS
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 14.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 22.
FC DABAS
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 29.
DABAS-GYÓN FC
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 05.
FC DABAS
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 12.
MONOR
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
04. 19.
FC DABAS
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 26.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 03.
FC DABAS
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 10. 17:00
PMFC
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 17.
FC DABAS
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
05. 24.
FC DABAS
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 31.
DUNAÚJVÁROS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom