Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 3. forduló

2019.08.18 - 17:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
KULCSÁR KATALIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH ZOLTÁN (F), NAGY ALEX
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
90'
45'

Gólok

EÖRDÖGH LEVENTE

43'

1 - 0

 

POPOV PATRIK

91'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 3 3 0 0 14 2 12 9 11.7
2 MONOR MONOR 3 2 1 0 5 2 3 7 7.7
3 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 3 2 1 0 5 3 2 7 9.7
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 1 0 3 1 2 7 13
5 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 3 2 0 1 6 3 3 6 9
6 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 3 1 1 1 5 4 1 4 9.7
7 FC DABAS FC DABAS 3 1 1 1 3 2 1 4 10
8 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 1 1 1 4 6 -2 4 12.3
9 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 3 1 0 2 5 5 0 3 8
10 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 3 1 0 2 4 9 -5 3 4.3
11 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 3 1 0 2 2 7 -5 3 7
12 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 3 0 3 0 5 5 0 3 5.3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 2 1 3 4 -1 2 9.3
14 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 0 1 2 2 4 -2 1 6
15 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 3 0 1 2 2 5 -3 1 6
16 KELEN SC KELEN SC 3 0 1 2 1 7 -6 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 3 0 3 9
2 KELEN SC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 1 0 3 1 2 7
3 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 2 0 2 7
4 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 2 0 2 7
5 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 5 1 4 6
6 KELEN SC KTE HUFBAU 2 1 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 3 2 1 6
7 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 2 2 0 4
8 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4
9 KELEN SC FC DABAS 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 0 2 1 4 -3 3
11 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 1 1 0 3
12 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 2 1 3 4 -1 2
13 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
14 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
15 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
16 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 3 -3 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 12 1 11 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 14 2 12 9
2 KELEN SC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 5 2 3 7
3 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
4 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7
5 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 4 2 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 6 3 3 6
6 KELEN SC KTE HUFBAU 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 5 4 1 4
7 KELEN SC FC DABAS 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 2 1 4
8 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 5 -3 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 4 6 -2 4
9 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 0 0 2 3 5 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 5 5 0 3
10 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 8 -4 3 3 1 0 2 4 9 -5 3
11 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 1 0 2 2 7 -5 3
12 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 3 0 5 5 0 3
13 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 3 4 -1 2
14 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 4 -2 1
15 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
16 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
 
DABAS-GYÓN FC
----1 - 2----------
DUNAHARASZTI MTK
---1 - 1---------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1----2 - 0--
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---------1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
----------2 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2------
KTE HUFBAU
2 - 0-------1 - 2------
KELEN SC
--0 - 2------------
MONOR
----------1 - 1----
PMFC
------------4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-------2 - 2-------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 1-------------
SZENTLŐRINC SE
---1 - 0-----------
TAKSONY SE GP SOLAR
------------0 - 1--

Meccsek

FC DABAS

2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KELEN SC
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
FC DABAS
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
FC DABAS
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KTE HUFBAU
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FC DABAS
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
PMFC
FC DABAS
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
IVÁNCSA KSE
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
FC DABAS
2019. 11. 24. 13:00
Csepel Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Csepel Stadion
KELEN SC
FC DABAS
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
FC DABAS
2020. 03. 14. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
MONOR
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
Iváncsa Sportpálya
2020. 06. 30.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
DUNAÚJVÁROS

SZEKSZÁRDI UFC

2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KTE HUFBAU
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PMFC
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
FC DABAS
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
KELEN SC
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
IVÁNCSA KSE
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
RKSK sportpálya
2020. 06. 30.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
MONOR
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 06. 30.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple