Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 3. forduló

2019.08.18 - 17:00

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
SÁNDOR CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENKŐ RÓBERT, PISKÓCZI VIKTOR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DABAS-GYÓN FC
90'
45'

Gólok

TÓTH HENRIK

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

92'

VARGA BENCE ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 3 3 0 0 14 2 12 9 11.7
2 MONOR MONOR 3 2 1 0 5 2 3 7 7.7
3 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 3 2 1 0 5 3 2 7 9.7
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 1 0 3 1 2 7 13
5 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 3 2 0 1 6 3 3 6 9
6 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 3 1 1 1 5 4 1 4 9.7
7 FC DABAS FC DABAS 3 1 1 1 3 2 1 4 10
8 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 1 1 1 4 6 -2 4 12.3
9 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 3 1 0 2 5 5 0 3 8
10 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 3 1 0 2 4 9 -5 3 4.3
11 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 3 1 0 2 2 7 -5 3 7
12 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 3 0 3 0 5 5 0 3 5.3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 2 1 3 4 -1 2 9.3
14 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 0 1 2 2 4 -2 1 6
15 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 3 0 1 2 2 5 -3 1 6
16 KELEN SC KELEN SC 3 0 1 2 1 7 -6 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 3 0 3 9
2 KELEN SC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 1 0 3 1 2 7
3 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 2 0 2 7
4 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 2 0 2 7
5 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 5 1 4 6
6 KELEN SC KTE HUFBAU 2 1 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 3 2 1 6
7 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 2 2 0 4
8 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4
9 KELEN SC FC DABAS 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 0 2 1 4 -3 3
11 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 1 1 0 3
12 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 2 1 3 4 -1 2
13 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
14 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
15 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
16 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 3 -3 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 12 1 11 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 14 2 12 9
2 KELEN SC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 5 2 3 7
3 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
4 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7
5 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 4 2 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 6 3 3 6
6 KELEN SC KTE HUFBAU 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 5 4 1 4
7 KELEN SC FC DABAS 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 2 1 4
8 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 5 -3 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 4 6 -2 4
9 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 0 0 2 3 5 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 5 5 0 3
10 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 8 -4 3 3 1 0 2 4 9 -5 3
11 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 1 0 2 2 7 -5 3
12 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 3 0 5 5 0 3
13 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 3 4 -1 2
14 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 4 -2 1
15 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
16 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
 
DABAS-GYÓN FC
----1 - 2----------
DUNAHARASZTI MTK
---1 - 1---------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1----2 - 0--
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---------1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
----------2 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2------
KTE HUFBAU
2 - 0-------1 - 2------
KELEN SC
--0 - 2------------
MONOR
----------1 - 1----
PMFC
------------4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-------2 - 2-------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 1-------------
SZENTLŐRINC SE
---1 - 0-----------
TAKSONY SE GP SOLAR
------------0 - 1--

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DABAS-GYÓN FC
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
INFO
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
09. 01. 16:00
MONOR
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
09. 08. 16:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
09. 15. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
09. 29. 16:00
IVÁNCSA KSE
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
10. 06. 14:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
10. 12. 14:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 20. 14:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
10. 27. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
11. 03. 13:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 10. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 17. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 11. 24. 13:00
KOZÁRMISLENYI STADION
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 24. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
12. 01. 13:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
03. 08.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
03. 22.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 29.
KTE HUFBAU
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 05.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 12.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 19.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 04. 19.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 19.
PMFC
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 26.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 03.
FC DABAS
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 10. 17:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 17.
KELEN SC
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 24.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 31.
SZEKSZÁRDI UFC

DABAS-GYÓN FC

2019. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
DABAS-GYÓN FC
2019. 08. 11. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DABAS-GYÓN FC
2019. 08. 25. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
INFO
PMFC
2019. 09. 01. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
09. 01. 16:00
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
09. 08. 16:00
FC DABAS
2019. 09. 15. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 09. 15. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
09. 15. 18:00
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 29. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
09. 29. 16:00
KELEN SC
2019. 10. 06. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
10. 06. 14:30
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
10. 12. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 20. 14:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 10. 20. 14:00
KOZÁRMISLENYI STADION
HR-RENT KOZÁRMISLENY
10. 20. 14:00
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
10. 27. 13:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 03. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 03. 13:30
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 10. 13:30
RKSK sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
11. 10. 13:30
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 17. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
11. 17. 13:00
MONOR
2019. 11. 24. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
11. 24. 13:00
KTE HUFBAU
2019. 12. 01. 13:00
Csepel Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
12. 01. 13:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
03. 08.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 14.
PMFC Stadion
2020. 03. 14.
PMFC Stadion
PMFC
03. 14.
DABAS-GYÓN FC
2020. 03. 22.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 22.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
03. 22.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 29.
DABAS-GYÓN FC
2020. 04. 05.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 04. 05.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
04. 05.
DUNAÚJVÁROS
2020. 04. 12.
Kelen SC
2020. 04. 12.
Kelen SC
KELEN SC
04. 12.
DABAS-GYÓN FC
2020. 04. 19.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 04. 19.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
04. 19.
SZENTLŐRINC SE
2020. 04. 26.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 26.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 26.
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 03.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 05. 03.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
05. 03.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 05. 10. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 10. 17:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 17.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 05. 17.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
05. 17.
IVÁNCSA KSE
2020. 05. 24.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 05. 24.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
05. 24.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 31.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 31.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 31.
DABAS-GYÓN FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom