Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 3. forduló

2019.08.18 - 17:00

Budapest, Csepel Stadion

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
ERDÉLYI BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBOS DÁVID, ZSÁKAI MILÁN
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
RÁKOSMENTE KSK
75'
38'

Gólok

 

0 - 1

22'

KOKENSZKY NORBERT IMRE
JUHÁSZ ZSOMBOR

41'

1 - 1

 

CIPF DOMINIK

48'

2 - 1

 

 

2 - 2

55'

KOKENSZKY NORBERT IMRE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 3 3 0 0 14 2 12 9 11.7
2 MONOR MONOR 3 2 1 0 5 2 3 7 7.7
3 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 3 2 1 0 5 3 2 7 9.7
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 1 0 3 1 2 7 13
5 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 3 2 0 1 6 3 3 6 9
6 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 3 1 1 1 5 4 1 4 9.7
7 FC DABAS FC DABAS 3 1 1 1 3 2 1 4 10
8 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 1 1 1 4 6 -2 4 12.3
9 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 3 1 0 2 5 5 0 3 8
10 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 3 1 0 2 4 9 -5 3 4.3
11 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 3 1 0 2 2 7 -5 3 7
12 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 3 0 3 0 5 5 0 3 5.3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 2 1 3 4 -1 2 9.3
14 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 0 1 2 2 4 -2 1 6
15 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 3 0 1 2 2 5 -3 1 6
16 KELEN SC KELEN SC 3 0 1 2 1 7 -6 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 3 0 3 9
2 KELEN SC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 1 0 3 1 2 7
3 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 2 0 2 7
4 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 2 0 2 7
5 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 5 1 4 6
6 KELEN SC KTE HUFBAU 2 1 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 3 2 1 6
7 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 2 2 0 4
8 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4
9 KELEN SC FC DABAS 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 0 2 1 4 -3 3
11 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 1 1 0 3
12 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 2 1 3 4 -1 2
13 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
14 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
15 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
16 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 3 -3 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 12 1 11 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 14 2 12 9
2 KELEN SC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 5 2 3 7
3 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
4 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7
5 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 4 2 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 6 3 3 6
6 KELEN SC KTE HUFBAU 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 5 4 1 4
7 KELEN SC FC DABAS 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 2 1 4
8 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 5 -3 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 4 6 -2 4
9 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 0 0 2 3 5 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 5 5 0 3
10 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 8 -4 3 3 1 0 2 4 9 -5 3
11 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 1 0 2 2 7 -5 3
12 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 3 0 5 5 0 3
13 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 3 4 -1 2
14 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 4 -2 1
15 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
16 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
 
DABAS-GYÓN FC
----1 - 2----------
DUNAHARASZTI MTK
---1 - 1---------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1----2 - 0--
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---------1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
----------2 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2------
KTE HUFBAU
2 - 0-------1 - 2------
KELEN SC
--0 - 2------------
MONOR
----------1 - 1----
PMFC
------------4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-------2 - 2-------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 1-------------
SZENTLŐRINC SE
---1 - 0-----------
TAKSONY SE GP SOLAR
------------0 - 1--

Meccsek

BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 11. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 25. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 25. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
INFO
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 01. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
09. 01. 16:00
KTE HUFBAU
2019. 09. 08. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
09. 08. 16:00
IVÁNCSA KSE
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
09. 15. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 29. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
09. 29. 16:00
PMFC
2019. 10. 06. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
10. 06. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 12. 14:30
FC DABAS
2019. 10. 20. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 10. 20. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
10. 20. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 10. 27. 13:30
Csepel Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 27. 13:30
KELEN SC
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 03. 13:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 10. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 17. 13:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 11. 17. 13:00
KOZÁRMISLENYI STADION
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 17. 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
11. 24. 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 12. 01. 13:00
Csepel Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
12. 01. 13:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 03. 08.
RKSK sportpálya
2020. 03. 08.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
03. 08.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 03. 14.
Csepel Stadion
2020. 03. 14.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 14.
MONOR
2020. 03. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
03. 22.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 03. 29.
Iváncsa Sportpálya
2020. 03. 29.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 29.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 05.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 12.
PMFC Stadion
2020. 04. 12.
PMFC Stadion
PMFC
04. 12.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 04. 19.
Csepel Stadion
2020. 04. 19.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 19.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 26.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 03.
Csepel Stadion
2020. 05. 03.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 03.
DUNAÚJVÁROS
2020. 05. 10. 17:00
Kelen SC
2020. 05. 10. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
05. 10. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 17.
Csepel Stadion
2020. 05. 17.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 17.
SZENTLŐRINC SE
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 24.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 31.
Csepel Stadion
2020. 05. 31.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 31.
HR-RENT KOZÁRMISLENY

RÁKOSMENTE KSK

2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 11. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
KTE HUFBAU
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
INFO
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 01. 16:00
PMFC Stadion
2019. 09. 01. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
09. 01. 16:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 08. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 08. 16:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
09. 08. 16:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
09. 15. 16:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
09. 29. 16:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 10. 06. 14:30
Kelen SC
2019. 10. 06. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
10. 06. 14:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
10. 12. 14:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 20. 14:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
10. 27. 13:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
11. 03. 13:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 10. 13:30
RKSK sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
11. 10. 13:30
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 17. 13:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 17. 13:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
11. 24. 13:00
MONOR
2019. 12. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
12. 01. 13:00
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 08.
RKSK sportpálya
2020. 03. 08.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
03. 08.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 22.
RKSK sportpálya
2020. 03. 22.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
03. 22.
PMFC
2020. 03. 29.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 29.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 29.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 05.
FC DABAS
2020. 04. 12.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 04. 12.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
04. 12.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 04. 19.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 19.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 19.
KELEN SC
2020. 04. 26.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 26.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 26.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
05. 03.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 10. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2020. 05. 10. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
HR-RENT KOZÁRMISLENY
05. 10. 17:00
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 17.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 17.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 17.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 24.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 05. 24.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
05. 24.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 05. 31.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 31.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 31.
IVÁNCSA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom