Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 4. forduló

2019.08.25 - 17:00

Monor, Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, PIPICZ NORBERT
MONOR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
90'
45'

Gólok

HUNYA KRISZTIÁN

12'

1 - 0

 

FARKAS ÁDÁM

15'

2 - 0

 

FICSOR RICHÁRD

53'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 4 4 0 0 20 2 18 12 9.3
2 MONOR MONOR 4 3 1 0 8 2 6 10 8.5
3 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 4 3 1 0 8 3 5 10 13.5
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 4 3 0 1 8 3 5 9 10.3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 2 1 1 5 4 1 7 9.8
6 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 4 2 0 2 6 8 -2 6 9.8
7 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 4 2 0 2 5 9 -4 6 8
8 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 4 1 3 0 8 7 1 6 7.3
9 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 1 1 2 6 4 2 4 7.8
10 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 4 1 1 2 5 6 -1 4 7.3
11 FC DABAS FC DABAS 4 1 1 2 3 6 -3 4 8.5
12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 1 1 2 4 9 -5 4 8
13 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 4 1 0 3 6 9 -3 3 7.3
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 2 2 3 5 -2 2 6.3
15 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 4 0 1 3 2 11 -9 1 7
16 KELEN SC KELEN SC 4 0 1 3 1 10 -9 1 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 5 0 5 10
2 KELEN SC MONOR 2 1 1 0 3 1 2 4 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 1 0 5 1 4 10
3 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 5 0 5 6 2 1 0 1 3 1 2 3 4 3 0 1 8 1 7 9
4 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 3 0 1 3 2 1 9
5 KELEN SC KTE HUFBAU 3 1 1 1 1 1 0 4 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 1 1 3 2 1 7
6 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 1 1 3 2 1 7
7 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 2 1 1 7
8 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 2 0 2 3 4 -1 6
9 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 4 4 0 5
10 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 1 2 1 2 -1 4
11 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 1 2 1 3 -2 4
12 KELEN SC FC DABAS 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 0 3 1 5 -4 3
13 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 1 3 -2 3
14 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
15 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 1 3 1 4 -3 1
16 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 1 3 0 5 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 12 1 11 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 20 2 18 12
2 KELEN SC MONOR 2 1 1 0 4 1 3 4 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 1 0 8 2 6 10
3 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 8 3 5 10
4 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 4 2 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 8 3 5 9
5 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 5 4 1 7
6 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 2 0 2 6 8 -2 6
7 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 4 8 -4 3 4 2 0 2 5 9 -4 6
8 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 2 0 2 0 3 3 0 2 4 1 3 0 8 7 1 6
9 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 6 4 2 4
10 KELEN SC KTE HUFBAU 3 1 0 2 3 4 -1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
11 KELEN SC FC DABAS 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 1 1 2 3 6 -3 4
12 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 5 -3 1 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 1 1 2 4 9 -5 4
13 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 0 0 2 3 5 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 1 0 3 6 9 -3 3
14 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 2 2 3 5 -2 2
15 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 2 11 -9 1
16 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 1 8 -7 1 4 0 1 3 1 10 -9 1
 
DABAS-GYÓN FC
----1 - 2----0 - 6-----
DUNAHARASZTI MTK
---1 - 1---------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1----2 - 0--
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---4 - 0-----1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
----------2 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2------
KTE HUFBAU
2 - 0-----0 - 2-1 - 2------
KELEN SC
--0 - 2------------
MONOR
-----3 - 0----1 - 1----
PMFC
------------4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-------2 - 2---3 - 2---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1------------
SZENTLŐRINC SE
---1 - 0----3 - 0------
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 0----------0 - 1--

Meccsek

MONOR

2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 04. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 11. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
MONOR
2019. 08. 18. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
MONOR
2019. 08. 25. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 25. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MONOR
2019. 09. 08. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 08. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
PMFC
2019. 09. 15. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MONOR
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
09. 29. 16:00
FC DABAS
2019. 10. 06. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 10. 06. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
10. 06. 17:00
MONOR
2019. 10. 12. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 12. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
10. 12. 14:30
KELEN SC
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
10. 20. 14:00
MONOR
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
10. 27. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 03. 13:30
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 03. 13:30
MONOR
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
11. 10. 13:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 17. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
11. 17. 13:00
MONOR
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
11. 24. 13:00
MONOR
2019. 12. 01. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 12. 01. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
12. 01. 13:00
IVÁNCSA KSE
2020. 03. 08.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 08.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
03. 08.
KTE HUFBAU
2020. 03. 14.
Csepel Stadion
2020. 03. 14.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 14.
MONOR
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
03. 22.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 29.
PMFC Stadion
2020. 03. 29.
PMFC Stadion
PMFC
03. 29.
MONOR
2020. 04. 05.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 04. 05.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
04. 05.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 12.
MONOR
2020. 04. 19.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 04. 19.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
04. 19.
DUNAÚJVÁROS
2020. 04. 26.
Kelen SC
2020. 04. 26.
Kelen SC
KELEN SC
04. 26.
MONOR
2020. 05. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 03.
SZENTLŐRINC SE
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 10. 17:00
MONOR
2020. 05. 17.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 17.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 17.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 05. 24.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 24.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 24.
MONOR
2020. 05. 31.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 05. 31.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
05. 31.
DABAS-GYÓN FC

BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 11. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
RÁKOSMENTE KSK
2019. 08. 25. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 25. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 01. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KTE HUFBAU
2019. 09. 08. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
IVÁNCSA KSE
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 29. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
09. 29. 16:00
PMFC
2019. 10. 06. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
10. 06. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 12. 14:30
FC DABAS
2019. 10. 20. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 10. 20. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
10. 20. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 10. 27. 13:30
Csepel Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 27. 13:30
KELEN SC
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 03. 13:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 10. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 17. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 17. 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
11. 24. 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 12. 01. 13:00
Csepel Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
12. 01. 13:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 03. 08.
RKSK sportpálya
2020. 03. 08.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
03. 08.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 03. 14.
Csepel Stadion
2020. 03. 14.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 14.
MONOR
2020. 03. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
03. 22.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 03. 29.
Iváncsa Sportpálya
2020. 03. 29.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 29.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 05.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 12.
PMFC Stadion
2020. 04. 12.
PMFC Stadion
PMFC
04. 12.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 04. 19.
Csepel Stadion
2020. 04. 19.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 19.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 26.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 03.
Csepel Stadion
2020. 05. 03.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 03.
DUNAÚJVÁROS
2020. 05. 10. 17:00
Kelen SC
2020. 05. 10. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
05. 10. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 17.
Csepel Stadion
2020. 05. 17.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 17.
SZENTLŐRINC SE
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 24.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 31.
Csepel Stadion
2020. 05. 31.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 31.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom