Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 4. forduló

2019.08.25 - 17:00

Szekszárd, Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont (Szekszárdi UFC Sporttelep)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
MAML ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAGHY CSABA, MOLNÁR ALEX
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
90'
45'

Gólok

FEJES PÉTER

32'

1 - 0

 

KESZTYŰS MÁTÉ

36'

2 - 0

 

DUDÁS DÁNIEL

48'

3 - 0

 

 

3 - 1

53'

SZEPESSY RÓBERT
PÉTER ANTAL

67'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 4 4 0 0 20 2 18 12 9.3
2 MONOR MONOR 4 3 1 0 8 2 6 10 8.5
3 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 4 3 1 0 8 3 5 10 13.5
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 4 3 0 1 8 3 5 9 10.3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 2 1 1 5 4 1 7 9.8
6 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 4 2 0 2 6 8 -2 6 9.8
7 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 4 2 0 2 5 9 -4 6 8
8 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 4 1 3 0 8 7 1 6 7.3
9 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 1 1 2 6 4 2 4 7.8
10 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 4 1 1 2 5 6 -1 4 7.3
11 FC DABAS FC DABAS 4 1 1 2 3 6 -3 4 8.5
12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 1 1 2 4 9 -5 4 8
13 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 4 1 0 3 6 9 -3 3 7.3
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 2 2 3 5 -2 2 6.3
15 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 4 0 1 3 2 11 -9 1 7
16 KELEN SC KELEN SC 4 0 1 3 1 10 -9 1 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 5 0 5 10
2 KELEN SC MONOR 2 1 1 0 3 1 2 4 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 1 0 5 1 4 10
3 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 5 0 5 6 2 1 0 1 3 1 2 3 4 3 0 1 8 1 7 9
4 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 3 0 1 3 2 1 9
5 KELEN SC KTE HUFBAU 3 1 1 1 1 1 0 4 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 1 1 3 2 1 7
6 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 1 1 3 2 1 7
7 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 2 1 1 7
8 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 2 0 2 3 4 -1 6
9 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 4 4 0 5
10 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 1 2 1 2 -1 4
11 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 1 2 1 3 -2 4
12 KELEN SC FC DABAS 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 0 3 1 5 -4 3
13 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 1 3 -2 3
14 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
15 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 1 3 1 4 -3 1
16 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 1 3 0 5 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 2 2 0 0 12 1 11 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 20 2 18 12
2 KELEN SC MONOR 2 1 1 0 4 1 3 4 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 1 0 8 2 6 10
3 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 8 3 5 10
4 KELEN SC IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 4 2 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 8 3 5 9
5 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 5 4 1 7
6 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 2 0 2 6 8 -2 6
7 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 4 8 -4 3 4 2 0 2 5 9 -4 6
8 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 2 0 2 0 3 3 0 2 4 1 3 0 8 7 1 6
9 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 6 4 2 4
10 KELEN SC KTE HUFBAU 3 1 0 2 3 4 -1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
11 KELEN SC FC DABAS 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 1 1 2 3 6 -3 4
12 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 5 -3 1 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 1 1 2 4 9 -5 4
13 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 2 0 0 2 3 5 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 1 0 3 6 9 -3 3
14 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 2 2 3 5 -2 2
15 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 2 11 -9 1
16 KELEN SC KELEN SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 1 8 -7 1 4 0 1 3 1 10 -9 1
 
DABAS-GYÓN FC
----1 - 2----0 - 6-----
DUNAHARASZTI MTK
---1 - 1---------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1----2 - 0--
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---4 - 0-----1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
----------2 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2------
KTE HUFBAU
2 - 0-----0 - 2-1 - 2------
KELEN SC
--0 - 2------------
MONOR
-----3 - 0----1 - 1----
PMFC
------------4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-------2 - 2---3 - 2---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1------------
SZENTLŐRINC SE
---1 - 0----3 - 0------
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 0----------0 - 1--

Meccsek

SZEKSZÁRDI UFC

2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
09. 29. 16:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 06. 14:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
10. 12. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 20. 14:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
10. 27. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 03. 13:30
KTE HUFBAU
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 10. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 17. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 24. 13:00
PMFC
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
12. 01. 13:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 08.
FC DABAS
2020. 03. 14.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 14.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 14.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 22.
KELEN SC
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 29.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 05.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 05.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 05.
IVÁNCSA KSE
2020. 04. 12.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 12.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 12.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 04. 19.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 19.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 19.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 26.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 26.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 26.
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
05. 03.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 10. 17:00
MONOR
2020. 05. 17.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 17.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 17.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 24.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 31.
SZEKSZÁRDI UFC

DUNAÚJVÁROS

2019. 08. 04. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
IVÁNCSA KSE
2019. 08. 11. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Csepel Stadion
KELEN SC
DUNAÚJVÁROS
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZENTLŐRINC SE
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 01. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 09. 01. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 15. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 09. 15. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
09. 29. 16:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 10. 06. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 10. 06. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
10. 06. 17:00
MONOR
2019. 10. 12. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
10. 12. 14:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 10. 20. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 10. 20. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
10. 20. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
10. 27. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 03. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 03. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
11. 03. 16:00
PMFC
2019. 11. 10. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
11. 10. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
11. 17. 16:00
FC DABAS
2019. 11. 24. 13:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 24. 13:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 12. 01. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 12. 01. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
12. 01. 16:00
KELEN SC
2020. 03. 08.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 08.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 08.
DUNAÚJVÁROS
2020. 03. 14.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 14.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 14.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 22.
Kozármislenyi Stadion
2020. 03. 22.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
03. 22.
DUNAÚJVÁROS
2020. 03. 29.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 29.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 29.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 04. 05.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 04. 05.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
04. 05.
DUNAÚJVÁROS
2020. 04. 12.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 04. 12.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
04. 12.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 04. 19.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 04. 19.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
04. 19.
DUNAÚJVÁROS
2020. 04. 26.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 04. 26.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
04. 26.
KTE HUFBAU
2020. 05. 03.
Csepel Stadion
2020. 05. 03.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 03.
DUNAÚJVÁROS
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 10. 17:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 17.
PMFC Stadion
2020. 05. 17.
PMFC Stadion
PMFC
05. 17.
DUNAÚJVÁROS
2020. 05. 24.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 05. 24.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 24.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 31.
DUNAÚJVÁROS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom