Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 5. forduló

2019.09.01 - 16:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
KÁTAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERÉNYI ÁKOS, BALLA LEVENTE
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

SZILÁGYI MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 5 5 0 0 26 2 24 15 8.8
2 MONOR MONOR 5 4 1 0 13 2 11 13 8.2
3 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 5 3 2 0 9 4 5 11 11.6
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 5 3 1 1 9 4 5 10 7.8
5 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 5 3 0 2 9 10 -1 9 11
6 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 5 3 0 2 6 9 -3 9 9.8
7 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 5 2 1 2 9 8 1 7 8.4
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 2 1 2 5 9 -4 7 8.2
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 5 1 3 1 8 13 -5 6 6.2
10 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 1 2 2 7 5 2 5 9.4
11 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 5 1 1 3 7 10 -3 4 7.6
12 FC DABAS FC DABAS 5 1 1 3 3 7 -4 4 8
13 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 1 1 3 6 13 -7 4 7.6
14 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 5 1 1 3 4 11 -7 4 8.8
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 2 3 3 7 -4 2 7.6
16 KELEN SC KELEN SC 5 0 1 4 3 13 -10 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC MONOR 2 1 1 0 3 1 2 4 3 3 0 0 7 0 7 9 5 4 1 0 10 1 9 13
2 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 2 0 0 4 0 4 6 3 2 1 0 2 0 2 7 5 4 1 0 6 0 6 13
3 KELEN SC PMFC 3 3 0 0 8 0 8 9 2 1 0 1 3 1 2 3 5 4 0 1 11 1 10 12
4 KELEN SC KTE HUFBAU 3 1 1 1 1 1 0 4 2 2 0 0 6 1 5 6 5 3 1 1 7 2 5 10
5 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 3 2 0 1 2 1 1 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 3 0 2 3 3 0 9
6 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 2 0 2 6 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 2 1 2 3 3 0 7
7 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 3 0 3 6 3 0 1 2 1 5 -4 1 5 2 1 2 4 5 -1 7
8 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 2 1 2 2 3 -1 7
9 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 1 1 1 5 -4 4 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 1 2 2 6 -4 7
10 KELEN SC KELEN SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 2 2 2 3 -1 5
11 KELEN SC IVÁNCSA KSE 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
12 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 2 1 2 5 -3 2 5 1 2 2 4 7 -3 5
13 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 1 3 1 5 -4 4
14 KELEN SC FC DABAS 3 1 0 2 1 2 -1 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 0 4 1 6 -5 3
15 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 0 2 1 1 5 -4 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 3 2 1 7 -6 3
16 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 0 1 4 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 3 3 0 0 18 1 17 9 2 2 0 0 8 1 7 6 5 5 0 0 26 2 24 15
2 KELEN SC MONOR 2 1 1 0 4 1 3 4 3 3 0 0 9 1 8 9 5 4 1 0 13 2 11 13
3 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 4 0 4 6 3 1 2 0 5 4 1 5 5 3 2 0 9 4 5 11
4 KELEN SC IVÁNCSA KSE 3 1 1 1 5 3 2 4 2 2 0 0 4 1 3 6 5 3 1 1 9 4 5 10
5 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 6 2 4 6 3 1 0 2 3 8 -5 3 5 3 0 2 9 10 -1 9
6 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 5 8 -3 6 5 3 0 2 6 9 -3 9
7 KELEN SC KTE HUFBAU 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 1 1 0 6 4 2 4 5 2 1 2 9 8 1 7
8 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 1 1 2 6 -4 4 2 1 0 1 3 3 0 3 5 2 1 2 5 9 -4 7
9 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 3 0 2 1 3 9 -6 2 5 1 3 1 8 13 -5 6
10 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 1 0 1 5 2 3 3 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 1 2 2 7 5 2 5
11 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 3 0 1 2 4 6 -2 1 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 1 1 3 7 10 -3 4
12 KELEN SC FC DABAS 3 1 1 1 3 2 1 4 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 1 1 3 3 7 -4 4
13 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 0 1 2 4 9 -5 1 2 1 0 1 2 4 -2 3 5 1 1 3 6 13 -7 4
14 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 1 1 1 3 3 0 4 5 1 1 3 4 11 -7 4
15 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 0 2 3 3 7 -4 2
16 KELEN SC KELEN SC 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 1 2 1 8 -7 1 5 0 1 4 3 13 -10 1
 
DABAS-GYÓN FC
----1 - 2----0 - 6-----
DUNAHARASZTI MTK
0 - 2--1 - 1---------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
---1 - 1-1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1----2 - 0-0 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---4 - 0-----1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
------2 - 4---2 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2----1 - 1-
KTE HUFBAU
2 - 0-----0 - 2-1 - 2------
KELEN SC
--0 - 2---------2 - 3--
MONOR
-----3 - 0----1 - 1----
PMFC
----------6 - 0-4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-------2 - 2---3 - 2---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 0----0 - 5-----
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1------------
SZENTLŐRINC SE
---1 - 0----3 - 0------
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 0----------0 - 1--

Meccsek

FC DABAS

2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KELEN SC
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
FC DABAS
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
09. 29. 16:00
FC DABAS
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 06. 14:30
KTE HUFBAU
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 12. 14:30
FC DABAS
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 20. 14:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
PMFC
10. 27. 13:30
FC DABAS
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 03. 13:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 10. 13:30
IVÁNCSA KSE
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
11. 17. 16:00
FC DABAS
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 24. 13:00
FC DABAS
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
12. 01. 13:00
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 08.
FC DABAS
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 14.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 22.
FC DABAS
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 29.
DABAS-GYÓN FC
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 05.
FC DABAS
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 12.
MONOR
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
04. 19.
FC DABAS
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 26.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 03.
FC DABAS
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 10. 17:00
PMFC
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 17.
FC DABAS
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
05. 24.
FC DABAS
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 31.
DUNAÚJVÁROS

TAKSONY SE GP SOLAR

2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
KELEN SC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
09. 29. 16:00
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 06. 14:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
10. 12. 14:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
10. 20. 14:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
10. 27. 13:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
11. 03. 13:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
11. 10. 13:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
11. 17. 13:00
KTE HUFBAU
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
11. 24. 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
12. 01. 13:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 08.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 08.
PMFC
2020. 03. 14.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 14.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 14.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 22.
FC DABAS
2020. 03. 29.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 29.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 29.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 04. 05.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 05.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 05.
KELEN SC
2020. 04. 12.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 12.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 12.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 04. 19.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 19.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 19.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 26.
Kozármislenyi Stadion
2020. 04. 26.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
04. 26.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 03.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 03.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 03.
IVÁNCSA KSE
2020. 05. 10. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 10. 17:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 17.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 17.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 17.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 24.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 24.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 24.
MONOR
2020. 05. 31.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 31.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 31.
TAKSONY SE GP SOLAR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom