Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 5. forduló

2019.09.01 - 16:00

Budapest, RKSK sportpálya (Rákosmente sportpálya)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
HORVÁTH MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY MÁRK, DEME RAJMUND
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
90'
45'

Gólok

BALOGH BENCE BÉLA

35'

1 - 0

 

 

1 - 1

46'

FEJES PÉTER

 

1 - 2

62'

PÉTER ANTAL

 

1 - 3

73'

VITUSKA ISTVÁN
KVANDUK JÓZSEF

90'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 5 5 0 0 26 2 24 15 8.8
2 MONOR MONOR 5 4 1 0 13 2 11 13 8.2
3 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 5 3 2 0 9 4 5 11 11.6
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 5 3 1 1 9 4 5 10 7.8
5 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 5 3 0 2 9 10 -1 9 11
6 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 5 3 0 2 6 9 -3 9 9.8
7 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 5 2 1 2 9 8 1 7 8.4
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 2 1 2 5 9 -4 7 8.2
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 5 1 3 1 8 13 -5 6 6.2
10 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 1 2 2 7 5 2 5 9.4
11 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 5 1 1 3 7 10 -3 4 7.6
12 FC DABAS FC DABAS 5 1 1 3 3 7 -4 4 8
13 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 1 1 3 6 13 -7 4 7.6
14 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 5 1 1 3 4 11 -7 4 8.8
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 2 3 3 7 -4 2 7.6
16 KELEN SC KELEN SC 5 0 1 4 3 13 -10 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC MONOR 2 1 1 0 3 1 2 4 3 3 0 0 7 0 7 9 5 4 1 0 10 1 9 13
2 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 2 0 0 4 0 4 6 3 2 1 0 2 0 2 7 5 4 1 0 6 0 6 13
3 KELEN SC PMFC 3 3 0 0 8 0 8 9 2 1 0 1 3 1 2 3 5 4 0 1 11 1 10 12
4 KELEN SC KTE HUFBAU 3 1 1 1 1 1 0 4 2 2 0 0 6 1 5 6 5 3 1 1 7 2 5 10
5 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 3 2 0 1 2 1 1 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 3 0 2 3 3 0 9
6 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 2 0 2 6 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 2 1 2 3 3 0 7
7 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 3 0 3 6 3 0 1 2 1 5 -4 1 5 2 1 2 4 5 -1 7
8 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 2 1 2 2 3 -1 7
9 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 1 1 1 5 -4 4 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 1 2 2 6 -4 7
10 KELEN SC KELEN SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 2 2 2 3 -1 5
11 KELEN SC IVÁNCSA KSE 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
12 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 2 1 2 5 -3 2 5 1 2 2 4 7 -3 5
13 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 1 3 1 5 -4 4
14 KELEN SC FC DABAS 3 1 0 2 1 2 -1 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 0 4 1 6 -5 3
15 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 0 2 1 1 5 -4 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 3 2 1 7 -6 3
16 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 0 1 4 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 3 3 0 0 18 1 17 9 2 2 0 0 8 1 7 6 5 5 0 0 26 2 24 15
2 KELEN SC MONOR 2 1 1 0 4 1 3 4 3 3 0 0 9 1 8 9 5 4 1 0 13 2 11 13
3 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 4 0 4 6 3 1 2 0 5 4 1 5 5 3 2 0 9 4 5 11
4 KELEN SC IVÁNCSA KSE 3 1 1 1 5 3 2 4 2 2 0 0 4 1 3 6 5 3 1 1 9 4 5 10
5 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 6 2 4 6 3 1 0 2 3 8 -5 3 5 3 0 2 9 10 -1 9
6 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 5 8 -3 6 5 3 0 2 6 9 -3 9
7 KELEN SC KTE HUFBAU 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 1 1 0 6 4 2 4 5 2 1 2 9 8 1 7
8 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 1 1 2 6 -4 4 2 1 0 1 3 3 0 3 5 2 1 2 5 9 -4 7
9 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 3 0 2 1 3 9 -6 2 5 1 3 1 8 13 -5 6
10 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2 1 0 1 5 2 3 3 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 1 2 2 7 5 2 5
11 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 3 0 1 2 4 6 -2 1 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 1 1 3 7 10 -3 4
12 KELEN SC FC DABAS 3 1 1 1 3 2 1 4 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 1 1 3 3 7 -4 4
13 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 0 1 2 4 9 -5 1 2 1 0 1 2 4 -2 3 5 1 1 3 6 13 -7 4
14 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 1 1 1 3 3 0 4 5 1 1 3 4 11 -7 4
15 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 0 2 3 3 7 -4 2
16 KELEN SC KELEN SC 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 1 2 1 8 -7 1 5 0 1 4 3 13 -10 1
 
DABAS-GYÓN FC
----1 - 2----0 - 6-----
DUNAHARASZTI MTK
0 - 2--1 - 1---------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
---1 - 1-1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1----2 - 0-0 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---4 - 0-----1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
------2 - 4---2 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2----1 - 1-
KTE HUFBAU
2 - 0-----0 - 2-1 - 2------
KELEN SC
--0 - 2---------2 - 3--
MONOR
-----3 - 0----1 - 1----
PMFC
----------6 - 0-4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-------2 - 2---3 - 2---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 0----0 - 5-----
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1------------
SZENTLŐRINC SE
---1 - 0----3 - 0------
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 0----------0 - 1--

Meccsek

KELEN SC

2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KELEN SC
2019. 08. 11. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Csepel Stadion
KELEN SC
DUNAÚJVÁROS
2019. 08. 18. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 08. 18. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
KELEN SC
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KELEN SC
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 08. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
KELEN SC
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
KELEN SC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 29. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
09. 29. 16:00
KELEN SC
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Stadion
KELEN SC
10. 06. 14:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 12. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 12. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
10. 12. 14:30
KELEN SC
2019. 10. 20. 14:00
Csepel Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Csepel Stadion
KELEN SC
10. 20. 14:00
KTE HUFBAU
2019. 10. 27. 13:30
Csepel Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 27. 13:30
KELEN SC
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
11. 03. 13:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 10. 13:30
PMFC Stadion
2019. 11. 10. 13:30
PMFC Stadion
PMFC
11. 10. 13:30
KELEN SC
2019. 11. 17. 13:00
Kelen SC
2019. 11. 17. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 17. 13:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 24. 13:00
FC DABAS
2019. 12. 01. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 12. 01. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
12. 01. 16:00
KELEN SC
2020. 03. 08.
Kelen SC
2020. 03. 08.
Kelen SC
KELEN SC
03. 08.
IVÁNCSA KSE
2020. 03. 14.
Kelen SC
2020. 03. 14.
Kelen SC
KELEN SC
03. 14.
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 22.
KELEN SC
2020. 03. 29.
Kelen SC
2020. 03. 29.
Kelen SC
KELEN SC
03. 29.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 04. 05.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 05.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 05.
KELEN SC
2020. 04. 12.
Kelen SC
2020. 04. 12.
Kelen SC
KELEN SC
04. 12.
DABAS-GYÓN FC
2020. 04. 19.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 19.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 19.
KELEN SC
2020. 04. 26.
Kelen SC
2020. 04. 26.
Kelen SC
KELEN SC
04. 26.
MONOR
2020. 05. 03.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 03.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 03.
KELEN SC
2020. 05. 10. 17:00
Kelen SC
2020. 05. 10. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
05. 10. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 17.
KELEN SC
2020. 05. 24.
Kelen SC
2020. 05. 24.
Kelen SC
KELEN SC
05. 24.
PMFC
2020. 05. 31.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 31.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 31.
KELEN SC

SZEKSZÁRDI UFC

2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
09. 29. 16:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 06. 14:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
10. 12. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 20. 14:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
10. 27. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 03. 13:30
KTE HUFBAU
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 10. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 17. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 24. 13:00
PMFC
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
12. 01. 13:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 08.
FC DABAS
2020. 03. 14.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 14.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 14.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 22.
KELEN SC
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 29.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 05.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 05.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 05.
IVÁNCSA KSE
2020. 04. 12.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 12.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 12.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 04. 19.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 19.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 19.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 26.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 26.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 26.
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
05. 03.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 10. 17:00
MONOR
2020. 05. 17.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 17.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 17.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 24.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 31.
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom