Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 6. forduló

2019.09.08 - 16:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
POGONYI FERENC, ZAHORECZ ROLAND
KTE HUFBAU
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

NÁNÁSI BALÁZS

37'

1 - 0

 

ERDEI ANDRÁS

93'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 6 5 1 0 28 4 24 16 7.2
2 MONOR MONOR 6 4 2 0 15 4 11 14 7.3
3 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 6 4 2 0 10 4 6 14 10.7
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 6 4 1 1 10 4 6 13 8.3
5 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 6 3 1 2 11 8 3 10 8.5
6 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 6 3 0 3 9 11 -2 9 9.7
7 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 6 3 0 3 7 11 -4 9 10.8
8 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 6 2 3 1 12 13 -1 9 8.2
9 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 2 2 2 11 7 4 8 11.2
10 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 6 2 1 3 9 11 -2 7 7.5
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 6 2 1 3 5 11 -6 7 10
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 1 3 5 11 -6 7 7
13 FC DABAS FC DABAS 6 1 1 4 3 8 -5 4 8.7
14 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 6 1 1 4 6 14 -8 4 6.2
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 0 2 4 3 11 -8 2 7.3
16 KELEN SC KELEN SC 6 0 1 5 5 17 -12 1 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 3 3 0 0 8 0 8 9 3 2 0 1 5 2 3 6 6 5 0 1 13 2 11 15
2 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 2 1 0 6 2 4 7 3 2 1 0 2 0 2 7 6 4 2 0 8 2 6 14
3 KELEN SC MONOR 3 1 1 1 4 3 1 4 3 3 0 0 7 0 7 9 6 4 1 1 11 3 8 13
4 KELEN SC KTE HUFBAU 4 2 1 1 2 1 1 7 2 2 0 0 6 1 5 6 6 4 1 1 8 2 6 13
5 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 3 2 0 1 2 1 1 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 3 1 2 3 3 0 10
6 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 3 2 0 1 2 1 1 6 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 3 0 3 3 4 -1 9
7 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 2 0 2 6 4 0 2 2 1 3 -2 2 6 2 2 2 3 3 0 8
8 KELEN SC IVÁNCSA KSE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 1 1 1 1 0 4 6 2 2 2 2 2 0 8
9 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 3 2 1 0 3 0 3 7 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 2 2 2 4 5 -1 8
10 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 3 2 0 1 3 2 1 6 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 2 2 2 5 7 -2 8
11 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 1 1 1 5 -4 4 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 1 3 2 7 -5 7
12 KELEN SC KELEN SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5 6 1 3 2 4 5 -1 6
13 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 3 0 2 1 0 3 -3 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 1 2 3 1 5 -4 5
14 KELEN SC FC DABAS 3 1 0 2 1 2 -1 3 3 0 1 2 0 4 -4 1 6 1 1 4 1 6 -5 4
15 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 0 2 2 1 6 -5 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 6 0 3 3 1 8 -7 3
16 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 0 0 3 0 3 -3 0 6 0 1 5 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 3 3 0 0 18 1 17 9 3 2 1 0 10 3 7 7 6 5 1 0 28 4 24 16
2 KELEN SC MONOR 3 1 2 0 6 3 3 5 3 3 0 0 9 1 8 9 6 4 2 0 15 4 11 14
3 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 2 2 0 0 4 0 4 6 4 2 2 0 6 4 2 8 6 4 2 0 10 4 6 14
4 KELEN SC IVÁNCSA KSE 3 1 1 1 5 3 2 4 3 3 0 0 5 1 4 9 6 4 1 1 10 4 6 13
5 KELEN SC KTE HUFBAU 4 2 0 2 5 4 1 6 2 1 1 0 6 4 2 4 6 3 1 2 11 8 3 10
6 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 3 2 0 1 6 3 3 6 3 1 0 2 3 8 -5 3 6 3 0 3 9 11 -2 9
7 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 2 0 1 5 8 -3 6 6 3 0 3 7 11 -4 9
8 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 3 2 1 0 9 4 5 7 3 0 2 1 3 9 -6 2 6 2 3 1 12 13 -1 9
9 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 2 0 1 9 4 5 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 2 2 2 11 7 4 8
10 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 3 0 1 2 4 6 -2 1 3 2 0 1 5 5 0 6 6 2 1 3 9 11 -2 7
11 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 3 1 0 2 2 8 -6 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 2 1 3 5 11 -6 7
12 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 1 1 2 6 -4 4 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 2 1 3 5 11 -6 7
13 KELEN SC FC DABAS 3 1 1 1 3 2 1 4 3 0 0 3 0 6 -6 0 6 1 1 4 3 8 -5 4
14 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 0 1 3 4 10 -6 1 2 1 0 1 2 4 -2 3 6 1 1 4 6 14 -8 4
15 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 3 0 2 1 2 4 -2 2 3 0 0 3 1 7 -6 0 6 0 2 4 3 11 -8 2
16 KELEN SC KELEN SC 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 0 1 3 3 12 -9 1 6 0 1 5 5 17 -12 1
 
DABAS-GYÓN FC
--1 - 0-1 - 2----0 - 6-----
DUNAHARASZTI MTK
0 - 2--1 - 1---------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
---1 - 1-1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1----2 - 0-0 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---4 - 0---4 - 2-1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-----0 - 12 - 4---2 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2----1 - 1-
KTE HUFBAU
2 - 0-----0 - 2-1 - 2--2 - 0---
KELEN SC
--0 - 2---------2 - 3--
MONOR
-----3 - 0---2 - 21 - 1----
PMFC
----------6 - 0-4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-4 - 0-----2 - 2---3 - 2---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 0----0 - 5-----
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1----------0 - 1-
SZENTLŐRINC SE
---1 - 0----3 - 0------
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 01 - 2---------0 - 1--

Meccsek

KTE HUFBAU

2019. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
DABAS-GYÓN FC
2019. 08. 11. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
KTE HUFBAU
2019. 08. 18. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
MONOR
2019. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
IVÁNCSA KSE
2019. 09. 01. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KTE HUFBAU
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 15. 16:00
PMFC Stadion
2019. 09. 15. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
KTE HUFBAU
2019. 09. 29. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
09. 29. 16:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 06. 14:30
KTE HUFBAU
2019. 10. 12. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
10. 12. 14:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 10. 20. 14:00
Csepel Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Csepel Stadion
KELEN SC
10. 20. 14:00
KTE HUFBAU
2019. 10. 27. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
10. 27. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 03. 13:30
KTE HUFBAU
2019. 11. 10. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
11. 10. 13:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
11. 17. 13:00
KTE HUFBAU
2019. 11. 24. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
11. 24. 13:00
KTE HUFBAU
2019. 12. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
12. 01. 13:00
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 08.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 08.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
03. 08.
KTE HUFBAU
2020. 03. 14.
Iváncsa Sportpálya
2020. 03. 14.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 14.
KTE HUFBAU
2020. 03. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
03. 22.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 29.
KTE HUFBAU
2020. 04. 05.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 04. 05.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
04. 05.
PMFC
2020. 04. 12.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 12.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 12.
KTE HUFBAU
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
04. 19.
FC DABAS
2020. 04. 26.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 04. 26.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
04. 26.
KTE HUFBAU
2020. 05. 03.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 03.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 03.
KELEN SC
2020. 05. 10. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 10. 17:00
KTE HUFBAU
2020. 05. 17.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 17.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 17.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 24.
Kozármislenyi Stadion
2020. 05. 24.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
05. 24.
KTE HUFBAU
2020. 05. 31.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 31.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 31.
TAKSONY SE GP SOLAR

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DABAS-GYÓN FC
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MONOR
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
09. 29. 16:00
IVÁNCSA KSE
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
10. 06. 14:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
10. 12. 14:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 20. 14:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
10. 27. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
11. 03. 13:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 10. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 17. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
11. 24. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
12. 01. 13:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 08.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
03. 08.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 22.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
03. 22.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 29.
KTE HUFBAU
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
2020. 04. 05.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 05.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 12.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 19.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 04. 19.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 19.
PMFC
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 26.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 26.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 03.
FC DABAS
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 05. 10. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 10. 17:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 17.
KELEN SC
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 05. 24.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 24.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 31.
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom