Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 7. forduló

2019.09.15 - 16:00

Iváncsa, Iváncsa Sportpálya

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
BORBÁS BOTTYÁN AURÉL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PIPICZ NORBERT, BERTALAN DÁVID
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
90'
45'

Gólok

SZELLÁK SÁNDOR SOMA

26'

1 - 0

 

 

1 - 1

65'

PÉTER ANTAL
CSESZNEKI RICHÁRD

78'

2 - 1

 

VALLEJOS DOMINIQUE

94'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 7 6 1 0 31 4 27 19 6.9
2 MONOR MONOR 7 5 2 0 17 4 13 17 8.6
3 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 7 5 1 1 13 5 8 16 7.7
4 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 7 4 3 0 11 5 6 15 10.1
5 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 7 3 1 3 11 11 0 10 7.4
6 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 7 3 0 4 10 14 -4 9 8.9
7 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 7 3 0 4 7 13 -6 9 11.6
8 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 7 2 3 2 12 8 4 9 10.4
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 7 2 3 2 12 14 -2 9 9
10 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 7 2 2 3 11 13 -2 8 7.7
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 7 2 2 3 7 13 -6 8 10.1
12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 7 2 1 4 17 14 3 7 7.3
13 FC DABAS FC DABAS 7 2 1 4 4 8 -4 7 8.6
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 1 4 5 22 -17 7 7.7
15 KELEN SC KELEN SC 7 1 1 5 7 17 -10 4 7.3
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 7 0 2 5 3 13 -10 2 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 4 4 0 0 10 0 10 12 3 2 0 1 5 2 3 6 7 6 0 1 15 2 13 18
2 DUNAHARASZTI MTK MONOR 3 1 1 1 4 3 1 4 4 4 0 0 9 0 9 12 7 5 1 1 13 3 10 16
3 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 2 1 0 6 2 4 7 4 2 2 0 2 0 2 8 7 4 3 0 8 2 6 15
4 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 4 2 1 1 2 1 1 7 3 2 0 1 6 3 3 6 7 4 1 2 8 4 4 13
5 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 4 3 0 1 4 2 2 9 3 1 0 2 1 3 -2 3 7 4 0 3 5 5 0 12
6 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 4 2 1 1 2 1 1 7 3 1 1 1 1 1 0 4 7 3 2 2 3 2 1 11
7 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 3 2 0 1 2 1 1 6 4 1 2 1 1 2 -1 5 7 3 2 2 3 3 0 11
8 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 3 2 1 0 2 0 2 7 4 0 2 2 1 3 -2 2 7 2 3 2 3 3 0 9
9 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 3 2 0 1 3 2 1 6 4 0 3 1 2 5 -3 3 7 2 3 2 5 7 -2 9
10 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 3 2 1 0 3 0 3 7 4 0 1 3 1 6 -5 1 7 2 2 3 4 6 -2 8
11 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 1 1 2 1 11 -10 4 3 1 0 2 1 2 -1 3 7 2 1 4 2 13 -11 7
12 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 1 2 1 3 3 0 5 7 1 4 2 4 5 -1 7
13 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 0 2 2 1 6 -5 2 3 1 1 1 6 2 4 4 7 1 3 3 7 8 -1 6
14 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 3 0 2 1 0 3 -3 2 4 1 0 3 2 4 -2 3 7 1 2 4 2 7 -5 5
15 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 1 1 2 1 2 -1 4 3 0 1 2 0 4 -4 1 7 1 2 4 1 6 -5 5
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 1 3 1 5 -4 1 3 0 0 3 0 3 -3 0 7 0 1 6 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 4 4 0 0 21 1 20 12 3 2 1 0 10 3 7 7 7 6 1 0 31 4 27 19
2 DUNAHARASZTI MTK MONOR 3 1 2 0 6 3 3 5 4 4 0 0 11 1 10 12 7 5 2 0 17 4 13 17
3 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 4 2 1 1 8 4 4 7 3 3 0 0 5 1 4 9 7 5 1 1 13 5 8 16
4 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 3 2 1 0 5 1 4 7 4 2 2 0 6 4 2 8 7 4 3 0 11 5 6 15
5 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 4 2 0 2 5 4 1 6 3 1 1 1 6 7 -1 4 7 3 1 3 11 11 0 10
6 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 3 2 0 1 6 3 3 6 4 1 0 3 4 11 -7 3 7 3 0 4 10 14 -4 9
7 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 3 1 0 2 2 3 -1 3 4 2 0 2 5 10 -5 6 7 3 0 4 7 13 -6 9
8 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 2 0 1 9 4 5 6 4 0 3 1 3 4 -1 3 7 2 3 2 12 8 4 9
9 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 3 2 1 0 9 4 5 7 4 0 2 2 3 10 -7 2 7 2 3 2 12 14 -2 9
10 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 4 0 2 2 6 8 -2 2 3 2 0 1 5 5 0 6 7 2 2 3 11 13 -2 8
11 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 3 1 0 2 2 8 -6 3 4 1 2 1 5 5 0 5 7 2 2 3 7 13 -6 8
12 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 0 1 3 4 10 -6 1 3 2 0 1 13 4 9 6 7 2 1 4 17 14 3 7
13 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 4 2 2 7 3 0 0 3 0 6 -6 0 7 2 1 4 4 8 -4 7
14 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 1 1 2 2 17 -15 4 3 1 0 2 3 5 -2 3 7 2 1 4 5 22 -17 7
15 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 3 1 0 2 4 5 -1 3 4 0 1 3 3 12 -9 1 7 1 1 5 7 17 -10 4
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 2 2 2 6 -4 2 3 0 0 3 1 7 -6 0 7 0 2 5 3 13 -10 2
 
DABAS-GYÓN FC
--1 - 0-1 - 2----0 - 6-----
DUNAHARASZTI MTK
0 - 2--1 - 1----0 - 2----1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
2 - 2--1 - 1-1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1--1 - 0-2 - 0-0 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---4 - 0---4 - 2-1 - 2-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-----0 - 12 - 4---2 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2---3 - 11 - 1-
KTE HUFBAU
2 - 0-----0 - 2-1 - 2--2 - 0---
KELEN SC
--0 - 2---------2 - 3-2 - 0
MONOR
-----3 - 0---2 - 21 - 1----
PMFC
-------3 - 0--6 - 0-4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-4 - 0-----2 - 2---3 - 2---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 00 - 11---0 - 5-----
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1----------0 - 1-
SZENTLŐRINC SE
---1 - 01 - 1---3 - 0------
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 01 - 2---------0 - 1--

Meccsek

IVÁNCSA KSE

2019. 08. 04. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
IVÁNCSA KSE
2019. 08. 11. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
MONOR
2019. 08. 18. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 08. 18. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
KELEN SC
2019. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
IVÁNCSA KSE
2019. 09. 01. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 08. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
IVÁNCSA KSE
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
09. 29. 16:00
IVÁNCSA KSE
2019. 10. 06. 14:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
10. 06. 14:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 10. 12. 14:30
PMFC Stadion
2019. 10. 12. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
10. 12. 14:30
IVÁNCSA KSE
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
10. 20. 14:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 27. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
10. 27. 13:30
IVÁNCSA KSE
2019. 11. 03. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 03. 13:30
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 10. 13:30
IVÁNCSA KSE
2019. 11. 17. 13:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 17. 13:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 24. 13:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 24. 13:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 12. 01. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 12. 01. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
12. 01. 13:00
IVÁNCSA KSE
2020. 03. 08.
Kelen SC
2020. 03. 08.
Kelen SC
KELEN SC
03. 08.
IVÁNCSA KSE
2020. 03. 14.
Iváncsa Sportpálya
2020. 03. 14.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 14.
KTE HUFBAU
2020. 03. 22.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 22.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 22.
IVÁNCSA KSE
2020. 03. 29.
Iváncsa Sportpálya
2020. 03. 29.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 29.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 04. 05.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 05.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 05.
IVÁNCSA KSE
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
2020. 04. 12.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 12.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 04. 19.
Kozármislenyi Stadion
2020. 04. 19.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
04. 19.
IVÁNCSA KSE
2020. 04. 26.
Iváncsa Sportpálya
2020. 04. 26.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 26.
PMFC
2020. 05. 03.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 03.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 03.
IVÁNCSA KSE
2020. 05. 10. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
05. 10. 17:00
DUNAHARASZTI MTK
2020. 05. 17.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 05. 17.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
05. 17.
IVÁNCSA KSE
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
05. 24.
FC DABAS
2020. 05. 31.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 31.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 31.
IVÁNCSA KSE

SZEKSZÁRDI UFC

2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
09. 29. 16:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 06. 14:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
10. 12. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 20. 14:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
10. 27. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 03. 13:30
KTE HUFBAU
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 10. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 17. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 24. 13:00
PMFC
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
12. 01. 13:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 08.
FC DABAS
2020. 03. 14.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 14.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 14.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 22.
KELEN SC
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 29.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 29.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 05.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 05.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 05.
IVÁNCSA KSE
2020. 04. 12.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 12.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 12.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 04. 19.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 19.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 19.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 26.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 26.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 26.
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
2020. 05. 03.
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
05. 03.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 10. 17:00
MONOR
2020. 05. 17.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 17.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 17.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 24.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 24.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 31.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 31.
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom