Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 8. forduló

2019.09.29 - 16:00

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
TAKÁCS RYAN LEE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐHM ÁRMIN, NAGY MÁRK
TAKSONY SE GP SOLAR
SZENTLŐRINC SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

64'

HARSÁNYI ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 8 6 2 0 32 5 27 20 8.5
2 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 8 5 3 0 12 5 7 18 9.8
3 MONOR MONOR 8 5 2 1 18 6 12 17 9.3
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 8 5 2 1 16 8 8 17 8.1
5 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 8 4 1 3 15 11 4 13 8.9
6 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 8 4 0 4 12 15 -3 12 8.1
7 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 8 3 2 3 12 13 -1 11 8.5
8 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 8 3 2 3 9 14 -5 11 10
9 FC DABAS FC DABAS 8 3 1 4 6 9 -3 10 8.4
10 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 8 3 0 5 7 14 -7 9 9.6
11 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 8 2 3 3 13 10 3 9 8.8
12 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 8 2 3 3 12 15 -3 9 8.5
13 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 8 2 2 4 18 15 3 8 7.1
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 2 2 4 8 25 -17 8 8.3
15 KELEN SC KELEN SC 8 1 1 6 8 19 -11 4 7.1
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 8 0 2 6 3 17 -14 2 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 4 4 0 0 10 0 10 12 4 2 0 2 5 3 2 6 8 6 0 2 15 3 12 18
2 DUNAHARASZTI MTK MONOR 4 1 1 2 4 4 0 4 4 4 0 0 9 0 9 12 8 5 1 2 13 4 9 16
3 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 5 3 1 1 4 1 3 10 3 2 0 1 6 3 3 6 8 5 1 2 10 4 6 16
4 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 4 3 0 1 4 2 2 9 4 2 0 2 2 3 -1 6 8 5 0 3 6 5 1 15
5 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 2 1 1 6 3 3 7 4 2 2 0 2 0 2 8 8 4 3 1 8 3 5 15
6 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 4 2 1 1 2 1 1 7 4 1 2 1 1 2 -1 5 8 3 3 2 3 3 0 12
7 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 4 2 1 1 2 1 1 7 4 1 1 2 2 3 -1 4 8 3 2 3 4 4 0 11
8 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 3 2 1 0 3 0 3 7 5 1 1 3 2 6 -4 4 8 3 2 3 5 6 -1 11
9 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 2 1 2 3 12 -9 7 3 1 0 2 1 2 -1 3 8 3 1 4 4 14 -10 10
10 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 3 2 1 0 2 0 2 7 5 0 3 2 1 3 -2 3 8 2 4 2 3 3 0 10
11 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 1 2 2 2 6 -4 5 3 1 1 1 6 2 4 4 8 2 3 3 8 8 0 9
12 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 4 2 0 2 3 3 0 6 4 0 3 1 2 5 -3 3 8 2 3 3 5 8 -3 9
13 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 1 1 2 1 2 -1 4 4 1 1 2 1 4 -3 4 8 2 2 4 2 6 -4 8
14 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 1 3 1 3 3 0 6 8 1 5 2 4 5 -1 8
15 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 4 0 3 1 0 3 -3 3 4 1 0 3 2 4 -2 3 8 1 3 4 2 7 -5 6
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 1 3 1 5 -4 1 4 0 0 4 0 5 -5 0 8 0 1 7 1 10 -9 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 4 4 0 0 21 1 20 12 4 2 2 0 11 4 7 8 8 6 2 0 32 5 27 20
2 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 3 2 1 0 5 1 4 7 5 3 2 0 7 4 3 11 8 5 3 0 12 5 7 18
3 DUNAHARASZTI MTK MONOR 4 1 2 1 7 5 2 5 4 4 0 0 11 1 10 12 8 5 2 1 18 6 12 17
4 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 4 2 1 1 8 4 4 7 4 3 1 0 8 4 4 10 8 5 2 1 16 8 8 17
5 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 5 3 0 2 9 4 5 9 3 1 1 1 6 7 -1 4 8 4 1 3 15 11 4 13
6 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 3 2 0 1 6 3 3 6 5 2 0 3 6 12 -6 6 8 4 0 4 12 15 -3 12
7 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 4 0 2 2 6 8 -2 2 4 3 0 1 6 5 1 9 8 3 2 3 12 13 -1 11
8 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 4 2 0 2 4 9 -5 6 4 1 2 1 5 5 0 5 8 3 2 3 9 14 -5 11
9 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 4 2 2 7 4 1 0 3 2 7 -5 3 8 3 1 4 6 9 -3 10
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 4 1 0 3 2 4 -2 3 4 2 0 2 5 10 -5 6 8 3 0 5 7 14 -7 9
11 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 2 0 2 10 6 4 6 4 0 3 1 3 4 -1 3 8 2 3 3 13 10 3 9
12 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 4 2 1 1 9 5 4 7 4 0 2 2 3 10 -7 2 8 2 3 3 12 15 -3 9
13 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 0 2 3 5 11 -6 2 3 2 0 1 13 4 9 6 8 2 2 4 18 15 3 8
14 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 2 2 5 20 -15 5 3 1 0 2 3 5 -2 3 8 2 2 4 8 25 -17 8
15 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 3 1 0 2 4 5 -1 3 5 0 1 4 4 14 -10 1 8 1 1 6 8 19 -11 4
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 2 2 2 6 -4 2 4 0 0 4 1 11 -10 0 8 0 2 6 3 17 -14 2
 
DABAS-GYÓN FC
--1 - 0-1 - 2--2 - 1-0 - 6-----
DUNAHARASZTI MTK
0 - 2--1 - 1----0 - 2----1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
2 - 2--1 - 1-1 - 2-------2 - 3-
FC DABAS
-------1 - 1--1 - 0-2 - 0-0 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---4 - 0---4 - 2-1 - 2--1 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-----0 - 12 - 4--1 - 12 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
-------4 - 00 - 2---3 - 11 - 1-
KTE HUFBAU
2 - 04 - 0----0 - 2-1 - 2--2 - 0---
KELEN SC
--0 - 2---------2 - 3-2 - 0
MONOR
---1 - 2-3 - 0---2 - 21 - 1----
PMFC
-------3 - 0--6 - 0-4 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-4 - 00 - 1----2 - 2---3 - 2---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 00 - 113 - 3--0 - 5-----
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1----------0 - 1-
SZENTLŐRINC SE
---1 - 01 - 1---3 - 0------
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 01 - 2---------0 - 1-0 - 1

Meccsek

TAKSONY SE GP SOLAR

2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
KELEN SC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
KTE HUFBAU
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
PMFC
2020. 03. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
KELEN SC
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
IVÁNCSA KSE
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
MONOR
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR

SZENTLŐRINC SE

2019. 08. 04. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SZENTLŐRINC SE
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
SZENTLŐRINC SE
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KELEN SC
2019. 09. 01. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 06. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
2019. 10. 12. 14:30
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
MONOR
2019. 10. 27. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
PMFC
2019. 11. 24. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 08. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
DUNAÚJVÁROS
2020. 03. 14. 14:30
Rákosmenti KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Rákosmenti KSK Sporttelep
KELEN SC
SZENTLŐRINC SE
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
IVÁNCSA KSE
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
06. 30.
SZENTLŐRINC SE
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
SZENTLŐRINC SE
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
RÁKOSMENTE KSK
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
06. 30.
SZENTLŐRINC SE
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
KTE HUFBAU
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
06. 30.
SZENTLŐRINC SE
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
2020. 06. 30.
PMFC Stadion
PMFC
06. 30.
SZENTLŐRINC SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple