Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 9. forduló

2019.10.06 - 14:30

Szekszárd, Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont (Szekszárdi UFC Sporttelep)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
KUBICSEK MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZVETNYIK BENCE, MOLNÁR ALEX
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE GP SOLAR
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 9 7 2 0 36 5 31 23 9.7
2 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 9 6 3 0 13 5 8 21 10
3 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 9 5 3 1 18 10 8 18 8.6
4 MONOR MONOR 9 5 2 2 18 7 11 17 7.9
5 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 9 4 2 3 13 13 0 14 8.6
6 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 9 4 1 4 15 12 3 13 8.3
7 FC DABAS FC DABAS 9 4 1 4 7 9 -2 13 8.9
8 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 9 4 1 4 12 15 -3 13 8.2
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 9 3 3 3 16 16 0 12 8.7
10 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 9 3 2 4 21 16 5 11 8.4
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 9 3 2 4 9 15 -6 11 8.4
12 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 9 3 1 5 7 14 -7 10 8.7
13 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 9 2 4 3 15 12 3 10 7.9
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 2 2 5 8 29 -21 8 7.7
15 KELEN SC KELEN SC 9 1 1 7 9 23 -14 4 7.8
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 9 0 2 7 4 20 -16 2 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 5 5 0 0 12 0 12 15 4 2 0 2 5 3 2 6 9 7 0 2 17 3 14 21
2 DUNAHARASZTI MTK MONOR 4 1 1 2 4 4 0 4 5 4 1 0 9 0 9 13 9 5 2 2 13 4 9 17
3 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 5 3 1 1 4 1 3 10 4 2 0 2 6 4 2 6 9 5 1 3 10 5 5 16
4 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 5 3 1 1 4 2 2 10 4 2 0 2 2 3 -1 6 9 5 1 3 6 5 1 16
5 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 2 1 1 6 3 3 7 5 2 3 0 3 1 2 9 9 4 4 1 9 4 5 16
6 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 4 3 1 0 3 0 3 10 5 0 3 2 1 3 -2 3 9 3 4 2 4 3 1 13
7 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 4 2 1 1 2 1 1 7 5 1 3 1 1 2 -1 6 9 3 4 2 3 3 0 13
8 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 1 2 2 2 6 -4 5 4 2 1 1 8 2 6 7 9 3 3 3 10 8 2 12
9 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 5 2 2 1 3 2 1 8 4 1 1 2 2 3 -1 4 9 3 3 3 5 5 0 12
10 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 4 2 2 0 3 0 3 8 5 1 1 3 2 6 -4 4 9 3 3 3 5 6 -1 12
11 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 5 2 1 2 2 2 0 7 4 1 1 2 1 4 -3 4 9 3 2 4 3 6 -3 11
12 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 2 1 2 3 12 -9 7 4 1 0 3 1 4 -3 3 9 3 1 5 4 16 -12 10
13 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 4 2 0 2 3 3 0 6 5 0 4 1 2 5 -3 4 9 2 4 3 5 8 -3 10
14 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 4 0 3 1 1 2 -1 3 5 1 3 1 3 3 0 6 9 1 6 2 4 5 -1 9
15 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 4 0 3 1 0 3 -3 3 5 1 0 4 2 5 -3 3 9 1 3 5 2 8 -6 6
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 1 4 1 7 -6 1 4 0 0 4 0 5 -5 0 9 0 1 8 1 12 -11 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK PMFC 5 5 0 0 25 1 24 15 4 2 2 0 11 4 7 8 9 7 2 0 36 5 31 23
2 DUNAHARASZTI MTK SZENTLŐRINC SE 4 3 1 0 6 1 5 10 5 3 2 0 7 4 3 11 9 6 3 0 13 5 8 21
3 DUNAHARASZTI MTK IVÁNCSA KSE 5 2 2 1 10 6 4 8 4 3 1 0 8 4 4 10 9 5 3 1 18 10 8 18
4 DUNAHARASZTI MTK MONOR 4 1 2 1 7 5 2 5 5 4 0 1 11 2 9 12 9 5 2 2 18 7 11 17
5 DUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROS 5 1 2 2 7 8 -1 5 4 3 0 1 6 5 1 9 9 4 2 3 13 13 0 14
6 DUNAHARASZTI MTK KTE HUFBAU 5 3 0 2 9 4 5 9 4 1 1 2 6 8 -2 4 9 4 1 4 15 12 3 13
7 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 5 3 1 1 5 2 3 10 4 1 0 3 2 7 -5 3 9 4 1 4 7 9 -2 13
8 DUNAHARASZTI MTK SZEKSZÁRDI UFC 4 2 1 1 6 3 3 7 5 2 0 3 6 12 -6 6 9 4 1 4 12 15 -3 13
9 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTE KSK 4 2 1 1 9 5 4 7 5 1 2 2 7 11 -4 5 9 3 3 3 16 16 0 12
10 DUNAHARASZTI MTK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 0 2 3 5 11 -6 2 4 3 0 1 16 5 11 9 9 3 2 4 21 16 5 11
11 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 4 2 0 2 4 9 -5 6 5 1 2 2 5 6 -1 5 9 3 2 4 9 15 -6 11
12 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE GP SOLAR 4 1 0 3 2 4 -2 3 5 2 1 2 5 10 -5 7 9 3 1 5 7 14 -7 10
13 DUNAHARASZTI MTK HR-RENT KOZÁRMISLENY 4 2 0 2 10 6 4 6 5 0 4 1 5 6 -1 4 9 2 4 3 15 12 3 10
14 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 2 2 5 20 -15 5 4 1 0 3 3 9 -6 3 9 2 2 5 8 29 -21 8
15 DUNAHARASZTI MTK KELEN SC 4 1 0 3 5 9 -4 3 5 0 1 4 4 14 -10 1 9 1 1 7 9 23 -14 4
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 2 3 3 9 -6 2 4 0 0 4 1 11 -10 0 9 0 2 7 4 20 -16 2
 
DABAS-GYÓN FC
--1 - 0-1 - 2--2 - 1-0 - 6-----
DUNAHARASZTI MTK
0 - 2--1 - 11 - 3---0 - 2----1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
2 - 2--1 - 1-1 - 2--1 - 0----2 - 3-
FC DABAS
------1 - 01 - 1--1 - 0-2 - 0-0 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---4 - 0---4 - 2-1 - 2--1 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-----0 - 12 - 4--1 - 12 - 2---0 - 3
IVÁNCSA KSE
----2 - 2--4 - 00 - 2---3 - 11 - 1-
KTE HUFBAU
2 - 04 - 0----0 - 2-1 - 2--2 - 0---
KELEN SC
--0 - 2-------1 - 4-2 - 3-2 - 0
MONOR
---1 - 2-3 - 0---2 - 21 - 1----
PMFC
-------3 - 0--6 - 04 - 04 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
-4 - 00 - 1----2 - 2---3 - 2---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 1---1 - 00 - 113 - 3--0 - 5-----
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1----------0 - 10 - 0
SZENTLŐRINC SE
1 - 0--1 - 01 - 1---3 - 0------
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 01 - 2---------0 - 1-0 - 1

Meccsek

SZEKSZÁRDI UFC

2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 04. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 09. 08. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC SE
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 20. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 27. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 03. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KTE HUFBAU
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 24. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PMFC
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 08. 14:30
FC DABAS
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 14. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 14. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 03. 22. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 22. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 22. 15:00
KELEN SC
2020. 03. 29. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 03. 29. 15:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
03. 29. 15:30
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 05. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 05. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 05. 16:00
IVÁNCSA KSE
2020. 04. 12. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 12. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 12. 16:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 04. 19. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 19. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 19. 16:30
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 26. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 04. 26. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 26. 16:30
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 03. 17:00
RKSK sportpálya
2020. 05. 03. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
05. 03. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 10. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 10. 17:00
MONOR
2020. 05. 17. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 17. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 17. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 05. 24. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 05. 24. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 24. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 31. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 31. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 31. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC

TAKSONY SE GP SOLAR

2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
KELEN SC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
KTE HUFBAU
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 08. 14:30
PMFC
2020. 03. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 14. 14:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 22. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 22. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 22. 15:00
FC DABAS
2020. 03. 29. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2020. 03. 29. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 29. 17:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 04. 05. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 05. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 05. 16:00
KELEN SC
2020. 04. 12. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 04. 12. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 12. 16:00
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 04. 19. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 19. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 19. 16:30
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 04. 26. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2020. 04. 26. 16:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
04. 26. 16:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 03. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 03. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 03. 17:00
IVÁNCSA KSE
2020. 05. 10. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 10. 17:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 05. 17. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
2020. 05. 17. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 17. 17:30
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 05. 24. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 24. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
05. 24. 17:30
MONOR
2020. 05. 31. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 31. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 31. 17:30
TAKSONY SE GP SOLAR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple