Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 1. forduló

2019.08.04 - 17:00

Budapest, BKV Előre Sporttelep (BKV Előre Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GÁSPÁR ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYÜRÜSI PÉTER, MOLNÁR ALEX
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 1 1 0 0 7 0 7 3 16
2 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 2 0 2 3 14
4 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 1 0 1 3 13
5 BICSKEI TC BICSKEI TC 1 0 1 0 2 2 0 1 6
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 5
7 III. KER TVE III. KER TVE 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 1 0 1 0 0 0 0 1 12
12 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 11
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 1 -1 0 4
14 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 7 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
3 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 HÉVÍZ SK III. KER TVE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
6 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 HÉVÍZ SK III. KER TVE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
----------0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0-----------
BICSKEI TC
------------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 0----------
FC NAGYKANIZSA
-------2 - 0--------
MOL FEHÉRVÁR FC II.
----------------
HÉVÍZ SK
----------------
KOMÁROM VSE
----------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
----------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
----------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----------------
SÁRVÁR FC
----------------
III. KER TVE
-------1 - 1--------
VLS VESZPRÉM
--------------1 - 1-

Meccsek

BKV ELŐRE

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER TVE
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
HÉVÍZ SK
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
BKV ELŐRE
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 03. 08. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 03. 08. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER TVE
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 03. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch