Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 16. forduló

2019.11.24 - 11:00

Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
DOBAI JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, NAGY ALEX
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

BALOGH BENCE
ZSÓRI DÁNIEL

21'

1 - 1

 

HORVÁTH BÁLINT

88'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 16 11 3 2 33 12 21 36 9.4
2 III. KER TVE III. KER TVE 16 10 4 2 37 17 20 34 8.9
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 16 10 3 3 27 14 13 33 8.6
4 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 16 8 4 4 23 19 4 28 9.3
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 16 8 3 5 24 21 3 27 8.4
6 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 16 7 6 3 20 15 5 27 8.7
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 16 5 5 6 18 14 4 20 8.8
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 16 5 5 6 23 20 3 20 8.1
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 5 4 7 24 27 -3 19 8.3
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 16 4 6 6 16 20 -4 18 8.6
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 16 4 6 6 14 19 -5 18 8.3
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 5 2 9 24 25 -1 17 8.4
13 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 16 4 5 7 15 21 -6 17 8.6
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 16 2 7 7 11 23 -12 13 8.4
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 16 3 3 10 18 34 -16 12 7.6
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 16 2 4 10 10 36 -26 10 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 8 2 6 0 7 3 4 12 8 5 1 2 7 3 4 16 16 7 7 2 14 6 8 28
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 8 4 3 1 5 3 2 15 8 3 4 1 6 4 2 13 16 7 7 2 11 7 4 28
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 8 5 1 2 8 4 4 16 8 3 2 3 6 4 2 11 16 8 3 5 14 8 6 27
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 8 3 4 1 5 2 3 13 8 3 4 1 7 4 3 13 16 6 8 2 12 6 6 26
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 4 3 1 6 3 3 15 8 2 4 2 4 3 1 10 16 6 7 3 10 6 4 25
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 4 2 2 4 3 1 14 8 2 5 1 5 3 2 11 16 6 7 3 9 6 3 25
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 8 3 5 0 6 0 6 14 8 1 6 1 3 3 0 9 16 4 11 1 9 3 6 23
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 5 6 -1 11 8 3 2 3 6 6 0 11 16 6 4 6 11 12 -1 22
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 8 2 4 2 5 4 1 10 8 2 4 2 4 4 0 10 16 4 8 4 9 8 1 20
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 7 0 5 3 2 10 8 2 3 3 6 6 0 9 16 3 10 3 11 9 2 19
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 3 2 4 5 5 0 11 7 1 2 4 2 11 -9 5 16 4 4 8 7 16 -9 16
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 3 3 4 6 -2 9 8 1 4 3 5 7 -2 7 16 3 7 6 9 13 -4 16
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 1 5 2 6 7 -1 8 8 0 7 1 1 2 -1 7 16 1 12 3 7 9 -2 15
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 7 0 4 3 2 7 -5 4 9 2 4 3 3 4 -1 10 16 2 8 6 5 11 -6 14
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 8 0 5 3 1 5 -4 5 8 2 2 4 3 6 -3 8 16 2 7 7 4 11 -7 13
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 1 6 1 8 -7 4 8 1 3 4 1 5 -4 6 16 2 4 10 2 13 -11 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 8 5 3 0 18 6 12 18 8 6 0 2 15 6 9 18 16 11 3 2 33 12 21 36
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 8 6 1 1 23 8 15 19 8 4 3 1 14 9 5 15 16 10 4 2 37 17 20 34
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 5 1 2 13 8 5 16 8 5 2 1 14 6 8 17 16 10 3 3 27 14 13 33
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 8 3 2 3 8 10 -2 11 8 5 2 1 15 9 6 17 16 8 4 4 23 19 4 28
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 8 5 1 2 10 9 1 16 8 3 2 3 14 12 2 11 16 8 3 5 24 21 3 27
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 3 5 0 10 5 5 14 8 4 1 3 10 10 0 13 16 7 6 3 20 15 5 27
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 8 4 3 1 13 5 8 15 8 1 2 5 5 9 -4 5 16 5 5 6 18 14 4 20
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 8 4 1 3 11 6 5 13 8 1 4 3 12 14 -2 7 16 5 5 6 23 20 3 20
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 3 3 2 15 10 5 12 8 2 1 5 9 17 -8 7 16 5 4 7 24 27 -3 19
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 7 2 3 2 6 8 -2 9 9 2 3 4 10 12 -2 9 16 4 6 6 16 20 -4 18
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 8 2 2 4 6 12 -6 8 8 2 4 2 8 7 1 10 16 4 6 6 14 19 -5 18
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 1 4 12 11 1 10 8 2 1 5 12 14 -2 7 16 5 2 9 24 25 -1 17
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 8 3 3 2 8 9 -1 12 8 1 2 5 7 12 -5 5 16 4 5 7 15 21 -6 17
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 2 1 5 9 17 -8 7 8 0 6 2 2 6 -4 6 16 2 7 7 11 23 -12 13
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 2 3 4 12 15 -3 9 7 1 0 6 6 19 -13 3 16 3 3 10 18 34 -16 12
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 2 5 5 19 -14 5 8 1 2 5 5 17 -12 5 16 2 4 10 10 36 -26 10
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
1 - 12 - 20 - 20 - 3-0 - 30 - 52 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 02 - 1--2 - 1-1 - 32 - 10 - 21 - 10 - 0
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 30 - 0-----0 - 22 - 21 - 1-1 - 0
ÉRDI VSE
-2 - 12 - 12 - 2-7 - 02 - 00 - 0-1 - 1----2 - 1
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3--0 - 02 - 1----2 - 02 - 11 - 00 - 32 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 22 - 1-0 - 1----2 - 20 - 21 - 51 - 2-0 - 2-
HÉVÍZ SK
--0 - 21 - 0-2 - 22 - 22 - 3-0 - 20 - 13 - 12 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 01 - 0-4 - 23 - 0----1 - 2-0 - 10 - 00 - 1
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 12 - 0-1 - 10 - 0-1 - 13 - 1---1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
0 - 0-1 - 11 - 32 - 1-3 - 05 - 10 - 13 - 3-----
PÁPAI PERUTZ FC
1 - 02 - 01 - 2-0 - 2--1 - 10 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 12 - 0---1 - 00 - 20 - 12 - 1-3 - 3-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0-0 - 00 - 2---2 - 12 - 32 - 11 - 2--1 - 2-
SÁRVÁR FC
2 - 2--0 - 3-1 - 0---0 - 1-0 - 01 - 41 - 21 - 0
III. KER TVE
5 - 0-3 - 21 - 3--1 - 01 - 13 - 05 - 14 - 1----
VLS VESZPRÉM
0 - 1----0 - 04 - 1--3 - 0-1 - 11 - 01 - 13 - 1

Meccsek

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER TVE
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 08.
MOL Aréna Sóstó
2020. 03. 08.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
03. 08.
VLS VESZPRÉM
2020. 03. 14.
Érdi Sporttelep
2020. 03. 14.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 14.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 22.
MOL Aréna Sóstó
2020. 03. 22.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
03. 22.
SÁRVÁR FC
2020. 03. 29.
Perutz Stadion
2020. 03. 29.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 29.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 04. 05.
MOL Aréna Sóstó
2020. 04. 05.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 05.
HÉVÍZ SK
2020. 04. 12.
MOL Aréna Sóstó
2020. 04. 12.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 12.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 04. 19.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 04. 19.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 19.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 04. 26.
MOL Aréna Sóstó
2020. 04. 26.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 26.
KOMÁROM VSE
2020. 05. 03.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 03.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 03.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 05. 10.
MOL Aréna Sóstó
2020. 05. 10.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
05. 10.
BICSKEI TC
2020. 05. 17.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 05. 17.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
05. 17.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 05. 24.
MOL Aréna Sóstó
2020. 05. 24.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
05. 24.
FC NAGYKANIZSA
2020. 05. 31.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 05. 31.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 31.
MOL FEHÉRVÁR FC II.

BKV ELŐRE

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER TVE
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
HÉVÍZ SK
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
BKV ELŐRE
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
03. 08.
BKV ELŐRE
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 14.
KOMÁROM VSE
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 22.
BKV ELŐRE
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 29.
BICSKEI TC
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
04. 05.
BKV ELŐRE
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 12.
FC NAGYKANIZSA
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 19.
BKV ELŐRE
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
04. 26.
BKV ELŐRE
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 03.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 10.
BKV ELŐRE
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 17.
ÉRDI VSE
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 24.
BKV ELŐRE
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 31.
PÁPAI PERUTZ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom