Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 17. forduló

2019.12.01 - 13:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MAML ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ILLÉS TAMÁS, GORDOS ÁRPÁD MIHÁLY
BKV ELŐRE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
90'
45'

Gólok

CSEPREGI TAMÁS

34'

1 - 0

 

TÓTH KRISTÓF

47'

2 - 0

 

BALOGH BENCE

63'

3 - 0

 

SZABÓ LEVENTE

66'

4 - 0

 

 

4 - 1

69'

VÖRÖSBARANYI ARMAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 16 11 3 2 33 12 21 36 9.6
2 III. KER TVE III. KER TVE 17 10 5 2 38 18 20 35 9
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 17 10 3 4 27 18 9 33 8.6
4 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 17 8 5 4 24 20 4 29 9.2
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 17 8 3 6 25 23 2 27 8.3
6 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 17 7 6 4 21 19 2 27 8.8
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 17 6 5 6 25 21 4 23 8
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 6 4 7 28 27 1 22 8.1
9 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 17 5 6 6 19 15 4 21 8.5
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 17 5 6 6 19 22 -3 21 9
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 17 5 5 7 19 22 -3 20 8.5
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 5 3 9 25 26 -1 18 8
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 16 4 6 6 14 19 -5 18 7.8
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 17 3 7 7 14 23 -9 16 8.8
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 17 3 3 11 20 37 -17 12 7.8
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 17 2 4 11 10 39 -29 10 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 1 2 9 4 5 19 8 3 2 3 6 4 2 11 17 9 3 5 15 8 7 30
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 8 2 6 0 7 3 4 12 8 5 1 2 7 3 4 16 16 7 7 2 14 6 8 28
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 8 4 3 1 5 3 2 15 9 3 4 2 6 5 1 13 17 7 7 3 11 8 3 28
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 8 3 4 1 5 2 3 13 9 3 5 1 7 4 3 14 17 6 9 2 12 6 6 27
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 9 4 5 0 7 0 7 17 8 1 6 1 3 3 0 9 17 5 11 1 10 3 7 26
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 4 3 1 6 3 3 15 9 2 4 3 4 5 -1 10 17 6 7 4 10 8 2 25
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 4 2 2 4 3 1 14 9 2 5 2 5 4 1 11 17 6 7 4 9 7 2 25
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 9 3 3 3 5 6 -1 12 8 3 2 3 6 6 0 11 17 6 5 6 11 12 -1 23
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 9 3 4 2 7 4 3 13 8 2 4 2 4 4 0 10 17 5 8 4 11 8 3 23
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 2 7 0 6 3 3 13 8 2 3 3 6 6 0 9 17 4 10 3 12 9 3 22
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 8 1 4 3 3 7 -4 7 9 2 4 3 3 4 -1 10 17 3 8 6 6 11 -5 17
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 3 2 4 5 5 0 11 8 1 2 5 2 12 -10 5 17 4 4 9 7 17 -10 16
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 3 3 4 6 -2 9 9 1 4 4 5 8 -3 7 17 3 7 7 9 14 -5 16
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 1 5 2 6 7 -1 8 9 0 8 1 1 2 -1 8 17 1 13 3 7 9 -2 16
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 8 0 5 3 1 5 -4 5 8 2 2 4 3 6 -3 8 16 2 7 7 4 11 -7 13
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 9 1 2 6 1 8 -7 5 8 1 3 4 1 5 -4 6 17 2 5 10 2 13 -11 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 8 5 3 0 18 6 12 18 8 6 0 2 15 6 9 18 16 11 3 2 33 12 21 36
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 2 1 24 9 15 20 8 4 3 1 14 9 5 15 17 10 5 2 38 18 20 35
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 5 1 2 13 8 5 16 9 5 2 2 14 10 4 17 17 10 3 4 27 18 9 33
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 8 3 2 3 8 10 -2 11 9 5 3 1 16 10 6 18 17 8 5 4 24 20 4 29
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 9 5 1 3 11 11 0 16 8 3 2 3 14 12 2 11 17 8 3 6 25 23 2 27
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 3 5 0 10 5 5 14 9 4 1 4 11 14 -3 13 17 7 6 4 21 19 2 27
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 8 4 1 3 11 6 5 13 9 2 4 3 14 15 -1 10 17 6 5 6 25 21 4 23
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 4 3 2 19 10 9 15 8 2 1 5 9 17 -8 7 17 6 4 7 28 27 1 22
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 9 4 4 1 14 6 8 16 8 1 2 5 5 9 -4 5 17 5 6 6 19 15 4 21
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 8 3 3 2 9 10 -1 12 9 2 3 4 10 12 -2 9 17 5 6 6 19 22 -3 21
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 9 4 3 2 12 10 2 15 8 1 2 5 7 12 -5 5 17 5 5 7 19 22 -3 20
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 1 4 12 11 1 10 9 2 2 5 13 15 -2 8 17 5 3 9 25 26 -1 18
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 8 2 2 4 6 12 -6 8 8 2 4 2 8 7 1 10 16 4 6 6 14 19 -5 18
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 2 1 5 9 17 -8 7 9 1 6 2 5 6 -1 9 17 3 7 7 14 23 -9 16
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 2 3 4 12 15 -3 9 8 1 0 7 8 22 -14 3 17 3 3 11 20 37 -17 12
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 9 1 2 6 5 22 -17 5 8 1 2 5 5 17 -12 5 17 2 4 11 10 39 -29 10
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
1 - 12 - 20 - 20 - 30 - 30 - 30 - 52 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 02 - 1-4 - 12 - 1-1 - 32 - 10 - 21 - 10 - 0
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 30 - 03 - 2----0 - 22 - 21 - 1-1 - 0
ÉRDI VSE
-2 - 12 - 12 - 2-7 - 02 - 00 - 0-1 - 1----2 - 1
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3--0 - 02 - 11 - 2---2 - 02 - 11 - 00 - 32 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 22 - 1-0 - 1----2 - 20 - 21 - 51 - 2-0 - 2-
HÉVÍZ SK
--0 - 21 - 0-2 - 22 - 22 - 3-0 - 20 - 13 - 12 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 01 - 0-4 - 23 - 0----1 - 2-0 - 10 - 00 - 1
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 12 - 0-1 - 10 - 0-1 - 13 - 1---1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
0 - 0-1 - 11 - 32 - 1-3 - 05 - 10 - 13 - 34 - 0----
PÁPAI PERUTZ FC
1 - 02 - 01 - 2-0 - 2--1 - 10 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 12 - 0---1 - 00 - 20 - 12 - 1-3 - 3-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0-0 - 00 - 2---2 - 12 - 32 - 11 - 2--1 - 2-
SÁRVÁR FC
2 - 2--0 - 3-1 - 0---0 - 1-0 - 01 - 41 - 21 - 0
III. KER TVE
5 - 0-3 - 21 - 3--1 - 01 - 13 - 05 - 14 - 1-1 - 1--
VLS VESZPRÉM
0 - 1----0 - 04 - 1--3 - 01 - 11 - 11 - 01 - 13 - 1

Meccsek

BKV ELŐRE

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER TVE
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
HÉVÍZ SK
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
BKV ELŐRE
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
03. 08.
BKV ELŐRE
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 14.
KOMÁROM VSE
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 22.
BKV ELŐRE
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 29.
BICSKEI TC
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
04. 05.
BKV ELŐRE
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 12.
FC NAGYKANIZSA
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 19.
BKV ELŐRE
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
04. 26.
BKV ELŐRE
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 03.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 10.
BKV ELŐRE
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 17.
ÉRDI VSE
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 24.
BKV ELŐRE
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 31.
PÁPAI PERUTZ FC

HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK

2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 08. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 08. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
SÁRVÁR FC
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 12. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 10. 12. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 03. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 03. 15:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 03. 08.
ESK Ménfőcsanak
2020. 03. 08.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
03. 08.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 03. 14.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 03. 14.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
03. 14.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 03. 22.
ESK Ménfőcsanak
2020. 03. 22.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
03. 22.
ÉRDI VSE
2020. 03. 29.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 03. 29.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
03. 29.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 04. 05.
ESK Ménfőcsanak
2020. 04. 05.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
04. 05.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 04. 12.
MOL Aréna Sóstó
2020. 04. 12.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 12.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 04. 19.
ESK Ménfőcsanak
2020. 04. 19.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
04. 19.
HÉVÍZ SK
2020. 04. 26.
ESK Ménfőcsanak
2020. 04. 26.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
04. 26.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 05. 03.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 05. 03.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 03.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 05. 10.
ESK Ménfőcsanak
2020. 05. 10.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
05. 10.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 05. 17.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 05. 17.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 17.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 05. 24.
ESK Ménfőcsanak
2020. 05. 24.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
05. 24.
III. KER TVE
2020. 05. 31.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 05. 31.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 31.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom