Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 18. forduló

2020.03.08 - 14:30

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ILLÉS TAMÁS, SZABÓ DÁNIEL
BICSKEI TC
III. KER TVE
90'
45'

Gólok

PÖLÖSKEI PÉTER

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

51'

PETNEHÁZI MÁRK

 

1 - 2

63'

ERDEI GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 18 13 3 2 38 14 24 42 9.3
2 III. KER TVE III. KER TVE 18 11 5 2 40 19 21 38 9
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 18 11 3 4 30 19 11 36 8.8
4 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 18 8 6 4 25 20 5 30 9.3
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 18 8 5 5 25 22 3 29 8.7
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 18 8 3 7 25 27 -2 27 8.3
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 18 7 5 6 27 22 5 26 8.1
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 6 4 8 29 29 0 22 7.9
9 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 18 5 7 6 20 16 4 22 8.8
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 18 6 3 9 29 26 3 21 8.1
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 18 5 6 7 20 24 -4 21 8.4
12 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 18 5 5 8 20 25 -5 20 8.1
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 18 4 7 7 15 22 -7 19 8.2
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 18 3 8 7 15 24 -9 17 8.8
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 18 3 4 11 20 37 -17 13 8.1
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 18 2 4 12 11 43 -32 10 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 1 2 9 4 5 19 9 3 2 4 6 5 1 11 18 9 3 6 15 9 6 30
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 9 2 7 0 7 3 4 13 9 5 2 2 8 4 4 17 18 7 9 2 15 7 8 30
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 9 4 4 1 6 2 4 16 9 3 5 1 7 4 3 14 18 7 9 2 13 6 7 30
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 9 4 4 1 6 4 2 16 9 3 4 2 6 5 1 13 18 7 8 3 12 9 3 29
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 9 5 3 1 8 4 4 18 9 2 4 3 4 5 -1 10 18 7 7 4 12 9 3 28
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 9 4 5 0 7 0 7 17 9 1 7 1 4 4 0 10 18 5 12 1 11 4 7 27
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 9 4 3 2 5 4 1 15 9 2 5 2 5 4 1 11 18 6 8 4 10 8 2 26
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 9 3 4 2 7 4 3 13 9 2 5 2 5 5 0 11 18 5 9 4 12 9 3 24
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 9 3 3 3 5 6 -1 12 9 3 2 4 6 7 -1 11 18 6 5 7 11 13 -2 23
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 2 7 0 6 3 3 13 9 2 3 4 6 7 -1 9 18 4 10 4 12 10 2 22
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 9 2 4 3 4 7 -3 10 9 2 4 3 3 4 -1 10 18 4 8 6 7 11 -4 20
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 5 6 -1 12 9 1 4 4 5 8 -3 7 18 4 7 7 10 14 -4 19
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 3 2 4 5 5 0 11 9 1 3 5 2 12 -10 6 18 4 5 9 7 17 -10 17
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 1 6 2 7 8 -1 9 9 0 8 1 1 2 -1 8 18 1 14 3 8 10 -2 17
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 9 0 6 3 1 5 -4 6 9 2 3 4 3 6 -3 9 18 2 9 7 4 11 -7 15
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 9 1 2 6 1 8 -7 5 9 1 3 5 2 7 -5 6 18 2 5 11 3 15 -12 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 9 6 3 0 21 7 14 21 9 7 0 2 17 7 10 21 18 13 3 2 38 14 24 42
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 2 1 24 9 15 20 9 5 3 1 16 10 6 18 18 11 5 2 40 19 21 38
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 9 6 1 2 16 9 7 19 9 5 2 2 14 10 4 17 18 11 3 4 30 19 11 36
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 9 4 5 0 14 6 8 17 9 4 1 4 11 14 -3 13 18 8 6 4 25 20 5 30
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 9 3 2 4 9 12 -3 11 9 5 3 1 16 10 6 18 18 8 5 5 25 22 3 29
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 9 5 1 3 11 11 0 16 9 3 2 4 14 16 -2 11 18 8 3 7 25 27 -2 27
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 9 5 1 3 13 7 6 16 9 2 4 3 14 15 -1 10 18 7 5 6 27 22 5 26
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 4 3 2 19 10 9 15 9 2 1 6 10 19 -9 7 18 6 4 8 29 29 0 22
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 9 4 4 1 14 6 8 16 9 1 3 5 6 10 -4 6 18 5 7 6 20 16 4 22
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 4 1 4 16 11 5 13 9 2 2 5 13 15 -2 8 18 6 3 9 29 26 3 21
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 9 3 3 3 10 12 -2 12 9 2 3 4 10 12 -2 9 18 5 6 7 20 24 -4 21
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 9 4 3 2 12 10 2 15 9 1 2 6 8 15 -7 5 18 5 5 8 20 25 -5 20
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 9 2 3 4 6 12 -6 9 9 2 4 3 9 10 -1 10 18 4 7 7 15 22 -7 19
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 2 2 5 10 18 -8 8 9 1 6 2 5 6 -1 9 18 3 8 7 15 24 -9 17
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 2 3 4 12 15 -3 9 9 1 1 7 8 22 -14 4 18 3 4 11 20 37 -17 13
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 9 1 2 6 5 22 -17 5 9 1 2 6 6 21 -15 5 18 2 4 12 11 43 -32 10
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
1 - 12 - 20 - 20 - 30 - 30 - 30 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 02 - 1-1 - 34 - 12 - 1--2 - 10 - 21 - 10 - 0
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 30 - 03 - 2-0 - 2----2 - 21 - 11 - 21 - 0
ÉRDI VSE
-2 - 12 - 12 - 2-7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1--3 - 1-2 - 1
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3--0 - 02 - 11 - 22 - 0----2 - 11 - 00 - 32 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 22 - 1-0 - 1---1 - 5-2 - 20 - 2-1 - 2-0 - 21 - 1
HÉVÍZ SK
--0 - 21 - 0-2 - 22 - 20 - 12 - 3-0 - 2-3 - 12 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 01 - 0-4 - 23 - 0-1 - 2-2 - 1---0 - 10 - 00 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 03 - 1-3 - 12 - 0---1 - 00 - 20 - 1-2 - 1-3 - 3-
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
4 - 11 - 12 - 0-1 - 10 - 0-1 - 1-3 - 1---1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
0 - 0-1 - 11 - 32 - 1-3 - 05 - 14 - 00 - 13 - 3-----
PÁPAI PERUTZ FC
1 - 02 - 01 - 21 - 20 - 2--1 - 1-0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0-0 - 00 - 24 - 0--2 - 1-2 - 32 - 11 - 2--1 - 2-
SÁRVÁR FC
2 - 2--0 - 3-1 - 00 - 0-0 - 0-0 - 1--1 - 41 - 21 - 0
III. KER TVE
5 - 0-3 - 21 - 3--1 - 01 - 1-3 - 05 - 14 - 1-1 - 1--
VLS VESZPRÉM
0 - 1----0 - 04 - 1-1 - 1-3 - 01 - 1-1 - 01 - 13 - 1

Meccsek

BICSKEI TC

2019. 08. 04. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 08. 04. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 11. 17:00
Hévízi Sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
BICSKEI TC
2019. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
BICSKEI TC
2019. 08. 25. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 08. 25. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 01. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2019. 09. 15. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
BICSKEI TC
2019. 09. 29. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 29. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2019. 10. 06. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2019. 10. 12. 14:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 10. 12. 14:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
SÁRVÁR FC
2019. 10. 20. 14:00
Perutz Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 03. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 03. 15:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2019. 11. 10. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 11. 10. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2019. 11. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2019. 12. 01. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 12. 01. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
HÉVÍZ SK
2020. 03. 08. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
BICSKEI TC
III. KER TVE
2020. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
BICSKEI TC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
BKV Előre Stadion
2020. 06. 30.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
KOMÁROM VSE

III. KER TVE

2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
KOMÁROM VSE
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER TVE
2019. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
BICSKEI TC
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HÉVÍZ SK
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER TVE
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER TVE
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER TVE
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
ÉRDI VSE
2019. 10. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER TVE
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER TVE
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 17. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 17. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER TVE
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER TVE
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 03. 08. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
BICSKEI TC
III. KER TVE
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple