Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 19. forduló

2020.03.14 - 14:30

Balatonlelle, Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya (Balatonlellei Sportpálya)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MAML ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LEGEZA LÁSZLÓ, ILLÉS TAMÁS
GREENPLAN BALATONLELLE SE
LIPÓT PÉKSÉG SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

BIEDER GÁBOR

 

0 - 2

25'

ZIMONYI DÁVID
PÉNTEK ADRIÁN

40'

1 - 2

 

 

1 - 3

53'

ZIMONYI DÁVID
ZRINYI MIKLÓS

73'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 19 13 3 3 39 16 23 42 9.6
2 III. KER TVE III. KER TVE 19 12 5 2 43 21 22 41 9.3
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 19 12 3 4 33 21 12 39 9.3
4 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 19 8 6 5 25 22 3 30 9.3
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 19 8 6 5 25 22 3 30 8.9
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 19 8 5 6 29 23 6 29 8.4
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 19 8 4 7 25 27 -2 28 8.4
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 19 7 4 8 30 29 1 25 8
9 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 19 6 7 6 22 16 6 25 8.6
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 19 5 7 7 20 24 -4 22 8.5
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 6 3 10 29 27 2 21 8
12 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 19 5 5 9 21 27 -6 20 7.9
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 19 4 8 7 15 22 -7 20 8.1
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 19 4 8 7 17 25 -8 20 8.4
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 19 3 4 12 22 40 -18 13 7.7
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 19 2 4 13 13 46 -33 10 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 9 4 4 1 6 2 4 16 10 3 6 1 8 5 3 15 19 7 10 2 14 7 7 31
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 1 2 9 4 5 19 10 3 2 5 6 6 0 11 19 9 3 7 15 10 5 30
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 10 2 7 1 7 4 3 13 9 5 2 2 8 4 4 17 19 7 9 3 15 8 7 30
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 9 4 4 1 6 4 2 16 10 3 5 2 6 5 1 14 19 7 9 3 12 9 3 30
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 10 5 5 0 9 0 9 20 9 1 7 1 4 4 0 10 19 6 12 1 13 4 9 30
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 9 4 3 2 5 4 1 15 10 3 5 2 7 5 2 14 19 7 8 4 12 9 3 29
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 9 5 3 1 8 4 4 18 10 2 4 4 4 7 -3 10 19 7 7 5 12 11 1 28
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 10 3 5 2 8 5 3 14 9 2 5 2 5 5 0 11 19 5 10 4 13 10 3 25
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 3 7 0 7 3 4 16 9 2 3 4 6 7 -1 9 19 5 10 4 13 10 3 25
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 10 3 4 3 5 6 -1 13 9 3 2 4 6 7 -1 11 19 6 6 7 11 13 -2 24
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 9 2 4 3 4 7 -3 10 10 2 5 3 3 4 -1 11 19 4 9 6 7 11 -4 21
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 10 4 2 4 6 5 1 14 9 1 3 5 2 12 -10 6 19 5 5 9 8 17 -9 20
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 1 6 2 7 8 -1 9 10 1 8 1 2 2 0 11 19 2 14 3 9 10 -1 20
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 5 6 -1 12 10 1 4 5 5 9 -4 7 19 4 7 8 10 15 -5 19
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 10 0 7 3 1 5 -4 7 9 2 3 4 3 6 -3 9 19 2 10 7 4 11 -7 16
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 10 1 2 7 2 10 -8 5 9 1 3 5 2 7 -5 6 19 2 5 12 4 17 -13 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 10 6 3 1 22 9 13 21 9 7 0 2 17 7 10 21 19 13 3 3 39 16 23 42
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 2 1 24 9 15 20 10 6 3 1 19 12 7 21 19 12 5 2 43 21 22 41
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 9 6 1 2 16 9 7 19 10 6 2 2 17 12 5 20 19 12 3 4 33 21 12 39
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 9 4 5 0 14 6 8 17 10 4 1 5 11 16 -5 13 19 8 6 5 25 22 3 30
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 9 3 2 4 9 12 -3 11 10 5 4 1 16 10 6 19 19 8 6 5 25 22 3 30
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 9 5 1 3 13 7 6 16 10 3 4 3 16 16 0 13 19 8 5 6 29 23 6 29
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 10 5 2 3 11 11 0 17 9 3 2 4 14 16 -2 11 19 8 4 7 25 27 -2 28
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 5 3 2 20 10 10 18 9 2 1 6 10 19 -9 7 19 7 4 8 30 29 1 25
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 10 5 4 1 16 6 10 19 9 1 3 5 6 10 -4 6 19 6 7 6 22 16 6 25
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 9 3 3 3 10 12 -2 12 10 2 4 4 10 12 -2 10 19 5 7 7 20 24 -4 22
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 4 1 4 16 11 5 13 10 2 2 6 13 16 -3 8 19 6 3 10 29 27 2 21
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 10 4 3 3 13 12 1 15 9 1 2 6 8 15 -7 5 19 5 5 9 21 27 -6 20
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 10 2 4 4 6 12 -6 10 9 2 4 3 9 10 -1 10 19 4 8 7 15 22 -7 20
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 2 2 5 10 18 -8 8 10 2 6 2 7 7 0 12 19 4 8 7 17 25 -8 20
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 10 2 3 5 14 18 -4 9 9 1 1 7 8 22 -14 4 19 3 4 12 22 40 -18 13
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 10 1 2 7 7 25 -18 5 9 1 2 6 6 21 -15 5 19 2 4 13 13 46 -33 10
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
1 - 12 - 20 - 20 - 30 - 30 - 30 - 52 - 32 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 02 - 11 - 21 - 34 - 12 - 1--2 - 10 - 21 - 10 - 0
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 30 - 03 - 2-0 - 2----2 - 21 - 11 - 21 - 0
ÉRDI VSE
-2 - 12 - 12 - 21 - 27 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1--3 - 1-2 - 1
FC NAGYKANIZSA
-1 - 30 - 0-0 - 02 - 11 - 22 - 0----2 - 11 - 00 - 32 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 22 - 1-0 - 1---1 - 5-2 - 20 - 2-1 - 2-0 - 21 - 1
HÉVÍZ SK
--0 - 21 - 0-2 - 22 - 20 - 12 - 3-0 - 2-3 - 12 - 22 - 3-
KOMÁROM VSE
-2 - 01 - 0-4 - 23 - 0-1 - 2-2 - 1---0 - 10 - 00 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 03 - 1-3 - 12 - 0---1 - 00 - 20 - 1-2 - 1-3 - 3-
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
4 - 11 - 12 - 0-1 - 10 - 0-1 - 1-3 - 1---1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
0 - 0-1 - 11 - 32 - 1-3 - 05 - 14 - 00 - 13 - 3-1 - 0---
PÁPAI PERUTZ FC
1 - 02 - 01 - 21 - 20 - 2--1 - 1-0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0-0 - 00 - 24 - 0--2 - 1-2 - 32 - 11 - 2--1 - 2-
SÁRVÁR FC
2 - 2--0 - 3-1 - 00 - 0-0 - 0-0 - 10 - 0-1 - 41 - 21 - 0
III. KER TVE
5 - 0-3 - 21 - 3--1 - 01 - 1-3 - 05 - 14 - 1-1 - 1--
VLS VESZPRÉM
0 - 1----0 - 04 - 1-1 - 12 - 03 - 01 - 1-1 - 01 - 13 - 1

Meccsek

GREENPLAN BALATONLELLE SE

2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 25. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 08. 25. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 09. 15. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
BICSKEI TC
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
BKV ELŐRE
2019. 10. 27. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
HÉVÍZ SK
2019. 11. 03. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 11. 10. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
ÉRDI VSE
2019. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 08. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 03. 08. 15:00
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 03. 14. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
BKV Előre Stadion
2020. 06. 30.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
SÁRVÁR FC

LIPÓT PÉKSÉG SE

2019. 08. 04. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 11. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 08. 11. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 25. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 08. 25. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 09. 01. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 09. 08. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 09. 08. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2019. 09. 15. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 09. 29. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 09. 29. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 10. 12. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 10. 12. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 20. 14:00
Hévízi Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 11. 03. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 03. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 11. 10. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 11. 10. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 11. 17. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 17. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER TVE
2019. 11. 24. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 24. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 12. 01. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 03. 08. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 03. 08. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 03. 14. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple