Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 5. forduló

2019.09.01 - 16:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, KATONA BRIGITTA
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

SKRIBEK ALEN MARTIN
SZABÓ PATRIK ZSOLT

32'

1 - 1

 

CSEPREGI TAMÁS

86'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER TVE III. KER TVE 5 4 1 0 10 4 6 13 9.6
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 5 3 2 0 12 1 11 11 9.4
3 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 5 3 2 0 9 3 6 11 11.2
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 5 3 1 1 13 8 5 10 7.8
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 5 3 0 2 9 9 0 9 7
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 2 1 2 9 5 4 7 8.4
7 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 5 2 1 2 6 6 0 7 10.4
8 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 5 1 3 1 3 4 -1 6 9.8
9 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 5 1 3 1 5 7 -2 6 9.2
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 5 1 2 2 8 9 -1 5 8.2
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 3 4 -1 5 10.4
12 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 5 1 2 2 4 7 -3 5 8.6
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 1 3 7 9 -2 4 6.8
14 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 5 0 4 1 4 5 -1 4 7.6
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 5 1 0 4 4 13 -9 3 6.6
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 5 0 1 4 2 14 -12 1 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 4 1 3 7 5 4 1 0 8 2 6 13
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 1 0 3 1 2 7 5 4 1 0 5 1 4 13
3 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 3 1 2 5 2 2 0 0 3 0 3 6 5 3 2 0 6 1 5 11
4 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 3 3 0 6 2 1 0 1 3 3 0 3 5 3 0 2 6 6 0 9
5 HÉVÍZ SK III. KER TVE 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 2 0 0 4 0 4 6 5 2 1 2 5 3 2 7
6 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 1 2 5 6 -1 7
7 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 2 1 0 3 1 2 7 5 2 1 2 4 5 -1 7
8 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 3 0 0 0 0 3 5 1 4 0 2 1 1 7
9 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 2 1 0 1 2 1 1 3 5 1 3 1 3 2 1 6
10 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 1 0 1 1 1 0 3 3 0 3 0 0 0 0 3 5 1 3 1 1 1 0 6
11 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 1 0 2 2 2 0 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 1 3 2 4 -2 4
12 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 0 0 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 4 1 1 2 -1 4
13 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 0 3 2 2 4 -2 3
14 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 0 3 2 1 4 -3 3
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 0 2 3 0 4 -4 2
16 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 0 2 3 0 5 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK III. KER TVE 3 2 1 0 5 3 2 7 2 2 0 0 5 1 4 6 5 4 1 0 10 4 6 13
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 8 1 7 5 2 2 0 0 4 0 4 6 5 3 2 0 12 1 11 11
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 6 1 5 7 5 3 2 0 9 3 6 11
4 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 2 2 0 0 6 2 4 6 3 1 1 1 7 6 1 4 5 3 1 1 13 8 5 10
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 4 4 0 6 2 1 0 1 5 5 0 3 5 3 0 2 9 9 0 9
6 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 6 3 3 4 2 1 0 1 3 2 1 3 5 2 1 2 9 5 4 7
7 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 1 2 6 6 0 7
8 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 1 3 1 3 4 -1 6
9 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 0 3 0 4 4 0 3 5 1 3 1 5 7 -2 6
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 1 1 5 4 1 4 5 1 2 2 8 9 -1 5
11 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 1 0 1 3 3 0 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 2 2 3 4 -1 5
12 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 2 2 4 7 -3 5
13 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 0 1 3 3 0 3 3 0 1 2 4 6 -2 1 5 1 1 3 7 9 -2 4
14 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 0 4 1 4 5 -1 4
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 1 0 2 2 8 -6 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 1 0 4 4 13 -9 3
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 0 1 2 2 6 -4 1 2 0 0 2 0 8 -8 0 5 0 1 4 2 14 -12 1
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
------0 - 52 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0-----1 - 32 - 1---
BICSKEI TC
---1 - 3-------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 0-0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
----------2 - 02 - 1-0 - 3-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1-----------
HÉVÍZ SK
--0 - 2------0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2----------
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1------------1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 1----5 - 10 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
------------1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--------0 - 2-----
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------2 - 1---1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0---------
III. KER TVE
--3 - 2---1 - 01 - 1-------
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0-----1 - 1-1 - 1-

Meccsek

BKV ELŐRE

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER TVE
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
09. 29. 16:00
BKV ELŐRE
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
10. 06. 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
10. 12. 14:30
HÉVÍZ SK
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
10. 20. 14:00
BKV ELŐRE
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
10. 27. 13:30
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
11. 03. 13:30
BKV ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
11. 10. 13:30
SÁRVÁR FC
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
11. 17. 13:00
BKV ELŐRE
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
11. 24. 11:00
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
12. 01. 13:00
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
03. 08.
BKV ELŐRE
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 14.
KOMÁROM VSE
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 22.
BKV ELŐRE
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 29.
BICSKEI TC
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
04. 05.
BKV ELŐRE
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 12.
FC NAGYKANIZSA
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 19.
BKV ELŐRE
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
04. 26.
BKV ELŐRE
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 03.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 10.
BKV ELŐRE
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 17.
ÉRDI VSE
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 24.
BKV ELŐRE
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 31.
PÁPAI PERUTZ FC

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2019. 08. 04. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 08. 04. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER TVE
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
09. 29. 11:00
ÉRDI VSE
2019. 10. 06. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
10. 06. 14:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
10. 12. 11:00
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
10. 20. 11:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
10. 27. 11:00
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 03. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 03. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
11. 03. 13:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11. 10. 11:00
KOMÁROM VSE
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
11. 17. 13:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 11. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11. 24. 11:00
BICSKEI TC
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
12. 01. 13:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 03. 08.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 08.
FC NAGYKANIZSA
2020. 03. 14.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 03. 14.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
03. 14.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 22.
BKV ELŐRE
2020. 03. 29.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 29.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
03. 29.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 04. 05.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 04. 05.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 05.
VLS VESZPRÉM
2020. 04. 12.
Érdi Sporttelep
2020. 04. 12.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 12.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 04. 19.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 04. 19.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 19.
SÁRVÁR FC
2020. 04. 26.
Perutz Stadion
2020. 04. 26.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 26.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 05. 03.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 03.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 03.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 05. 10.
ESK Ménfőcsanak
2020. 05. 10.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
05. 10.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 05. 17.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 17.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 17.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 05. 24.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 05. 24.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 24.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 05. 31.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 31.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 31.
HÉVÍZ SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom