Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 5. forduló

2019.09.01 - 16:00

Nagykanizsa, Nagykanizsai Olajbányász Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
TAKÁCS RYAN LEE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LEGEZA LÁSZLÓ, RIGÓ MARTIN
FC NAGYKANIZSA
III. KER TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

SILI LUKA

 

0 - 2

18'

NIKHÁZI MÁRK

 

0 - 3

57'

RABATIN RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER TVE III. KER TVE 5 4 1 0 10 4 6 13 9.6
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 5 3 2 0 12 1 11 11 9.4
3 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 5 3 2 0 9 3 6 11 11.2
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 5 3 1 1 13 8 5 10 7.8
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 5 3 0 2 9 9 0 9 7
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 2 1 2 9 5 4 7 8.4
7 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 5 2 1 2 6 6 0 7 10.4
8 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 5 1 3 1 3 4 -1 6 9.8
9 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 5 1 3 1 5 7 -2 6 9.2
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 5 1 2 2 8 9 -1 5 8.2
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 3 4 -1 5 10.4
12 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 5 1 2 2 4 7 -3 5 8.6
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 1 3 7 9 -2 4 6.8
14 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 5 0 4 1 4 5 -1 4 7.6
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 5 1 0 4 4 13 -9 3 6.6
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 5 0 1 4 2 14 -12 1 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 4 1 3 7 5 4 1 0 8 2 6 13
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 1 0 3 1 2 7 5 4 1 0 5 1 4 13
3 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 3 1 2 5 2 2 0 0 3 0 3 6 5 3 2 0 6 1 5 11
4 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 3 3 0 6 2 1 0 1 3 3 0 3 5 3 0 2 6 6 0 9
5 HÉVÍZ SK III. KER TVE 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 2 0 0 4 0 4 6 5 2 1 2 5 3 2 7
6 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 1 2 5 6 -1 7
7 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 2 1 0 3 1 2 7 5 2 1 2 4 5 -1 7
8 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 3 0 0 0 0 3 5 1 4 0 2 1 1 7
9 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 2 1 0 1 2 1 1 3 5 1 3 1 3 2 1 6
10 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 1 0 1 1 1 0 3 3 0 3 0 0 0 0 3 5 1 3 1 1 1 0 6
11 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 1 0 2 2 2 0 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 1 3 2 4 -2 4
12 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 0 0 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 4 1 1 2 -1 4
13 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 0 3 2 2 4 -2 3
14 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 0 3 2 1 4 -3 3
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 0 2 3 0 4 -4 2
16 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 0 2 3 0 5 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK III. KER TVE 3 2 1 0 5 3 2 7 2 2 0 0 5 1 4 6 5 4 1 0 10 4 6 13
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 8 1 7 5 2 2 0 0 4 0 4 6 5 3 2 0 12 1 11 11
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 6 1 5 7 5 3 2 0 9 3 6 11
4 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 2 2 0 0 6 2 4 6 3 1 1 1 7 6 1 4 5 3 1 1 13 8 5 10
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 4 4 0 6 2 1 0 1 5 5 0 3 5 3 0 2 9 9 0 9
6 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 6 3 3 4 2 1 0 1 3 2 1 3 5 2 1 2 9 5 4 7
7 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 1 2 6 6 0 7
8 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 1 3 1 3 4 -1 6
9 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 0 3 0 4 4 0 3 5 1 3 1 5 7 -2 6
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 1 1 5 4 1 4 5 1 2 2 8 9 -1 5
11 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 1 0 1 3 3 0 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 2 2 3 4 -1 5
12 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 2 2 4 7 -3 5
13 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 0 1 3 3 0 3 3 0 1 2 4 6 -2 1 5 1 1 3 7 9 -2 4
14 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 0 4 1 4 5 -1 4
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 1 0 2 2 8 -6 3 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 1 0 4 4 13 -9 3
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 0 1 2 2 6 -4 1 2 0 0 2 0 8 -8 0 5 0 1 4 2 14 -12 1
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
------0 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0--1 - 3----2 - 1---
BICSKEI TC
---1 - 3--------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 0--0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-------2 - 0----2 - 1-0 - 3-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1------------
HÉVÍZ SK
--0 - 2-------0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2-----------
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--------0 - 2------
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1-------------1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 1----5 - 1-0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
-------------1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----------2 - 1---1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0----------
III. KER TVE
--3 - 2---1 - 01 - 1--------
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0--1 - 1-----1 - 1-

Meccsek

FC NAGYKANIZSA

2019. 08. 04. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 25. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 08. 25. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER TVE
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
HÉVÍZ SK
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 27. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SÁRVÁR FC
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 24. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 24. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2020. 03. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
BKV Előre Stadion
2020. 06. 30.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK

III. KER TVE

2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
KOMÁROM VSE
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER TVE
2019. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
BICSKEI TC
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HÉVÍZ SK
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER TVE
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER TVE
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER TVE
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
ÉRDI VSE
2019. 10. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER TVE
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER TVE
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 17. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 17. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER TVE
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER TVE
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 03. 08. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
BICSKEI TC
III. KER TVE
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple