Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 6. forduló

2019.09.08 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐHM ÁRMIN, NAGY ALEX
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
90'
45'

Gólok

LÁSZLÓ NOEL

23'

1 - 0

 

MAGYAR ZSOLT JÁNOS

71'

2 - 0

 

KOMÁROMI GYÖRGY

74'

3 - 0

 

MAGYAR ZSOLT JÁNOS

87'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER TVE III. KER TVE 6 5 1 0 15 5 10 16 8.5
2 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 6 4 2 0 11 3 8 14 11.8
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 6 4 0 2 11 10 1 12 7.5
4 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 6 3 2 1 13 4 9 11 9.3
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 6 3 1 2 13 9 4 10 9
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 6 3 1 2 9 7 2 10 9.5
7 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 6 2 3 1 4 4 0 9 11
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 6 2 2 2 9 9 0 8 8.8
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 1 3 11 9 2 7 8.5
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 1 3 10 10 0 7 6
11 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 6 1 4 1 5 5 0 7 7.5
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 6 1 3 2 5 8 -3 6 8.8
13 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 1 2 3 3 6 -3 5 9.7
14 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 6 1 2 3 4 8 -4 5 8
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 6 1 0 5 4 17 -13 3 7
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 6 0 1 5 3 16 -13 1 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 8 2 6 14
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 3 1 2 5 3 3 0 0 4 0 4 9 6 4 2 0 7 1 6 14
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 2 0 0 2 0 2 6 4 2 2 0 3 1 2 8 6 4 2 0 5 1 4 14
4 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 1 1 2 2 3 -1 4 2 2 0 0 4 0 4 6 6 3 1 2 6 3 3 10
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 2 1 1 4 4 0 7 2 1 0 1 3 3 0 3 6 3 1 2 7 7 0 10
6 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 2 2 0 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 6 6 0 10
7 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 2 1 0 3 1 2 7 3 0 3 0 0 0 0 3 6 2 4 0 3 1 2 10
8 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 2 1 0 3 1 2 7 6 2 2 2 4 5 -1 8
9 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 3 0 3 0 0 0 0 3 6 1 4 1 1 1 0 7
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 0 2 2 2 0 3 6 1 3 2 3 3 0 6
11 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 1 0 2 2 2 0 3 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 2 3 3 5 -2 5
12 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 0 0 0 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 0 5 1 1 2 -1 5
13 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 0 3 0 2 2 0 3 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 0 4 2 2 4 -2 4
14 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 0 3 3 1 5 -4 3
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 0 2 4 0 5 -5 2
16 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 0 4 -4 1 6 0 2 4 0 6 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 3 1 0 10 4 6 10 2 2 0 0 5 1 4 6 6 5 1 0 15 5 10 16
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 8 1 7 10 6 4 2 0 11 3 8 14
3 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 3 0 1 6 5 1 9 2 1 0 1 5 5 0 3 6 4 0 2 11 10 1 12
4 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 8 1 7 5 3 2 0 1 5 3 2 6 6 3 2 1 13 4 9 11
5 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 0 1 6 3 3 6 3 1 1 1 7 6 1 4 6 3 1 2 13 9 4 10
6 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 9 7 2 10
7 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 3 1 4 4 0 9
8 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 1 1 1 5 4 1 4 6 2 2 2 9 9 0 8
9 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 7 3 4 6 3 0 1 2 4 6 -2 1 6 2 1 3 11 9 2 7
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 6 3 3 4 3 1 0 2 4 7 -3 3 6 2 1 3 10 10 0 7
11 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 1 4 1 5 5 0 7
12 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 1 3 2 5 8 -3 6
13 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 2 3 3 6 -3 5
14 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 1 2 3 4 8 -4 5
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 1 0 2 2 8 -6 3 3 0 0 3 2 9 -7 0 6 1 0 5 4 17 -13 3
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 0 1 2 2 6 -4 1 3 0 0 3 1 10 -9 0 6 0 1 5 3 16 -13 1
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
------0 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0--1 - 3----2 - 1---
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 3--------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 0--0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-----2 - 1-2 - 0----2 - 1-0 - 3-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1------0 - 2-----
HÉVÍZ SK
--0 - 2-------0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2----------0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1-----0 - 2------
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1-----------1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 1----5 - 1-0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
-------------1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0---------2 - 1---1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0----------
III. KER TVE
--3 - 2---1 - 01 - 1--5 - 1-----
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0--1 - 1-----1 - 1-

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2019. 08. 04. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 08. 04. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER TVE
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2019. 10. 06. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 03. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 03. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 11. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 03. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
HÉVÍZ SK

GREENPLAN BALATONLELLE SE

2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 25. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 08. 25. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 09. 15. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
BICSKEI TC
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
BKV ELŐRE
2019. 10. 27. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
HÉVÍZ SK
2019. 11. 03. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 11. 10. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
ÉRDI VSE
2019. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 08. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 03. 08. 15:00
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 03. 14. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
SÁRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch