Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 7. forduló

2019.09.15 - 16:00

Hévíz, Hévízi Sportpálya (Hévízi Városi Sportpálya)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GÁSPÁR ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KESZTHELYI TAMÁS, GYÜRÜSI PÉTER
HÉVÍZ SK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

HORVÁTH BÁLINT
TÖRÖK MILÁN

29'

1 - 1

 

 

1 - 2

75'

HORVÁTH BÁLINT
VASS GYÖRGY

94'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER TVE III. KER TVE 7 5 2 0 16 6 10 17 10
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 4 2 1 15 4 11 14 8.9
3 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 7 4 2 1 11 6 5 14 10.3
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 7 4 0 3 12 12 0 12 8.4
5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 7 3 3 1 7 4 3 12 9
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 7 3 2 2 9 7 2 11 9.1
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 7 3 1 3 13 11 2 10 7.6
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 3 1 3 12 11 1 10 6.3
9 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 7 2 4 1 6 5 1 10 8.1
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 7 2 3 2 11 11 0 9 9.9
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 1 4 11 10 1 7 8.7
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 7 1 4 2 5 8 -3 7 7.7
13 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 3 3 5 8 -3 6 10.1
14 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 7 1 3 3 5 9 -4 6 7.6
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 7 1 1 5 6 19 -13 4 7.9
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 7 0 2 5 5 18 -13 2 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 2 0 4 1 3 8 7 4 3 0 8 2 6 15
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 4 1 3 0 3 1 2 6 3 3 0 0 4 0 4 9 7 4 3 0 7 1 6 15
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 3 2 0 1 2 2 0 6 4 2 2 0 3 1 2 8 7 4 2 1 5 3 2 14
4 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 2 1 0 3 1 2 7 4 1 3 0 2 0 2 6 7 3 4 0 5 1 4 13
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 2 1 1 4 4 0 7 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 2 2 7 7 0 11
6 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 2 2 0 6 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 2 2 6 6 0 11
7 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 1 1 2 2 3 -1 4 3 2 0 1 4 1 3 6 7 3 1 3 6 4 2 10
8 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 0 1 2 1 4 -3 1 4 2 1 1 3 2 1 7 7 2 2 3 4 6 -2 8
9 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 4 0 4 0 1 1 0 4 7 1 5 1 2 2 0 8
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 3 1 0 2 2 2 0 3 7 1 4 2 3 3 0 7
11 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 4 1 3 0 3 2 1 6 3 0 1 2 0 2 -2 1 7 1 4 2 3 4 -1 7
12 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 1 1 2 3 3 0 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 7 1 3 3 4 6 -2 6
13 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 4 0 4 0 0 0 0 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 0 6 1 1 2 -1 6
14 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 4 1 1 2 1 3 -2 4 3 0 1 2 0 2 -2 1 7 1 2 4 1 5 -4 5
15 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 4 0 3 1 1 2 -1 3 7 0 4 3 1 5 -4 4
16 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 0 1 3 0 4 -4 1 7 0 3 4 0 6 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 3 1 0 10 4 6 10 3 2 1 0 6 2 4 7 7 5 2 0 16 6 10 17
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 4 2 2 0 10 1 9 8 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 2 1 15 4 11 14
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 5 -2 4 4 3 1 0 8 1 7 10 7 4 2 1 11 6 5 14
4 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 3 0 1 6 5 1 9 3 1 0 2 6 7 -1 3 7 4 0 3 12 12 0 12
5 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 2 1 1 4 2 2 7 7 3 3 1 7 4 3 12
6 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 2 0 1 5 3 2 6 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 2 2 9 7 2 11
7 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 0 1 6 3 3 6 4 1 1 2 7 8 -1 4 7 3 1 3 13 11 2 10
8 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 2 1 1 8 4 4 7 3 1 0 2 4 7 -3 3 7 3 1 3 12 11 1 10
9 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 4 1 3 0 3 2 1 6 3 1 1 1 3 3 0 4 7 2 4 1 6 5 1 10
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 1 1 1 4 5 -1 4 4 1 2 1 7 6 1 5 7 2 3 2 11 11 0 9
11 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 7 3 4 6 4 0 1 3 4 7 -3 1 7 2 1 4 11 10 1 7
12 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 3 1 1 1 1 3 -2 4 4 0 3 1 4 5 -1 3 7 1 4 2 5 8 -3 7
13 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 1 3 3 5 8 -3 6
14 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 4 1 2 1 4 5 -1 5 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 3 3 5 9 -4 6
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 4 1 1 2 4 10 -6 4 3 0 0 3 2 9 -7 0 7 1 1 5 6 19 -13 4
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 0 2 2 4 8 -4 2 3 0 0 3 1 10 -9 0 7 0 2 5 5 18 -13 2
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
-2 - 2----0 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0--1 - 3----2 - 1-1 - 1-
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 3--------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-----2 - 1-2 - 0----2 - 1-0 - 3-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1------0 - 2-----
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 2----0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2----------0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1-----0 - 2------
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1-----------1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 1-2 - 1--5 - 1-0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
---------0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0---------2 - 1---1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0--0 - 0-------
III. KER TVE
--3 - 2---1 - 01 - 1--5 - 1-----
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0--1 - 1----1 - 01 - 1-

Meccsek

HÉVÍZ SK

2019. 08. 04. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HÉVÍZ SK
2019. 08. 11. 17:00
Hévízi Sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
BICSKEI TC
2019. 08. 18. 17:00
Hévízi Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
SÁRVÁR FC
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HÉVÍZ SK
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
HÉVÍZ SK
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HÉVÍZ SK
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
HÉVÍZ SK
2019. 10. 20. 14:00
Hévízi Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 10. 27. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
HÉVÍZ SK
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KOMÁROM VSE
2019. 11. 10. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HÉVÍZ SK
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 11. 24. 13:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÉRDI VSE
2019. 12. 01. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 12. 01. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
HÉVÍZ SK
2020. 03. 08. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
HÉVÍZ SK
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
HÉVÍZ SK

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER TVE
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 03. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch