Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 8. forduló

2019.09.29 - 16:00

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
TAMÁSI PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SINKOVICZ DÁNIEL, URGYÁN ANTAL
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HÉVÍZ SK
90'
45'

Gólok

DEBRECENI ANDRÁS

8'

1 - 0

 

LAKI BALÁZS

18'

2 - 0

 

LAKI BALÁZS

58'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER TVE III. KER TVE 8 6 2 0 21 6 15 20 10.3
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 8 5 2 1 17 4 13 17 9.9
3 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 8 5 2 1 12 6 6 17 10.1
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 4 1 3 15 11 4 13 8.1
5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 3 4 1 7 4 3 13 8.9
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 8 4 0 4 13 15 -2 12 8.8
7 BICSKEI TC BICSKEI TC 8 3 3 2 12 11 1 12 9.6
8 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 3 2 3 9 8 1 11 7.9
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 8 3 1 4 13 12 1 10 7.6
10 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 8 2 4 2 6 6 0 10 8.8
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 8 2 4 2 6 8 -2 10 8.4
12 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 8 2 3 3 8 10 -2 9 7.9
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 1 5 11 12 -1 7 7.1
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 1 4 3 5 8 -3 7 9.3
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 1 6 6 24 -18 4 7.5
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 0 2 6 5 21 -16 2 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 4 1 3 0 3 1 2 6 4 4 0 0 5 0 5 12 8 5 3 0 8 1 7 18
2 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 4 2 1 1 4 2 2 7 4 2 2 0 4 1 3 8 8 4 3 1 8 3 5 15
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 3 2 0 1 2 2 0 6 5 2 3 0 3 1 2 9 8 4 3 1 5 3 2 15
4 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 4 2 2 0 3 1 2 8 4 1 3 0 2 0 2 6 8 3 5 0 5 1 4 14
5 HÉVÍZ SK III. KER TVE 5 2 1 2 4 3 1 7 3 2 0 1 4 1 3 6 8 4 1 3 8 4 4 13
6 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 5 2 1 2 4 5 -1 7 3 1 1 1 3 3 0 4 8 3 2 3 7 8 -1 11
7 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 0 2 2 3 -1 6 4 1 2 1 4 4 0 5 8 3 2 3 6 7 -1 11
8 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 4 0 3 1 2 7 3 1 0 2 2 2 0 3 8 2 4 2 5 3 2 10
9 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 4 1 3 0 3 2 1 6 4 1 1 2 1 2 -1 4 8 2 4 2 4 4 0 10
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 4 0 2 2 1 4 -3 2 4 2 1 1 3 2 1 7 8 2 3 3 4 6 -2 9
11 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 5 0 5 0 1 1 0 5 8 1 6 1 2 2 0 9
12 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 4 0 4 0 0 0 0 4 4 0 3 1 1 2 -1 3 8 0 7 1 1 2 -1 7
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 1 1 2 3 3 0 4 4 0 2 2 1 5 -4 2 8 1 3 4 4 8 -4 6
14 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 1 1 3 1 4 -3 4 8 1 3 4 1 6 -5 6
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 4 1 1 2 1 3 -2 4 4 0 1 3 0 4 -4 1 8 1 2 5 1 7 -6 5
16 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 4 0 2 2 0 3 -3 2 4 0 3 1 1 2 -1 3 8 0 5 3 1 5 -4 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK III. KER TVE 5 4 1 0 15 4 11 13 3 2 1 0 6 2 4 7 8 6 2 0 21 6 15 20
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 4 2 2 0 10 1 9 8 4 3 0 1 7 3 4 9 8 5 2 1 17 4 13 17
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 5 -2 4 5 4 1 0 9 1 8 13 8 5 2 1 12 6 6 17
4 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 3 1 1 11 4 7 10 3 1 0 2 4 7 -3 3 8 4 1 3 15 11 4 13
5 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 4 1 3 0 3 2 1 6 4 2 1 1 4 2 2 7 8 3 4 1 7 4 3 13
6 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 5 3 0 2 7 8 -1 9 3 1 0 2 6 7 -1 3 8 4 0 4 13 15 -2 12
7 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 4 2 1 1 5 5 0 7 4 1 2 1 7 6 1 5 8 3 3 2 12 11 1 12
8 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 4 2 0 2 5 4 1 6 4 1 2 1 4 4 0 5 8 3 2 3 9 8 1 11
9 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 4 2 0 2 6 4 2 6 4 1 1 2 7 8 -1 4 8 3 1 4 13 12 1 10
10 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 4 1 3 0 3 2 1 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 2 4 2 6 6 0 10
11 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 3 1 1 1 1 3 -2 4 5 1 3 1 5 5 0 6 8 2 4 2 6 8 -2 10
12 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 1 1 2 4 5 -1 4 8 2 3 3 8 10 -2 9
13 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 0 2 7 5 2 6 4 0 1 3 4 7 -3 1 8 2 1 5 11 12 -1 7
14 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 0 4 1 2 3 -1 4 8 1 4 3 5 8 -3 7
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 4 1 1 2 4 10 -6 4 4 0 0 4 2 14 -12 0 8 1 1 6 6 24 -18 4
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 0 2 2 4 8 -4 2 4 0 0 4 1 13 -12 0 8 0 2 6 5 21 -16 2
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
-2 - 2----0 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0--1 - 3----2 - 1-1 - 1-
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 3--------2 - 2--1 - 0
ÉRDI VSE
-----7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3---2 - 1-2 - 0----2 - 1-0 - 3-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1------0 - 2-----
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 2----0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2--------0 - 1-0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1-----0 - 20 - 1-----
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1---0 - 0-------1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 1-2 - 1-3 - 05 - 1-0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
---------0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0--0 - 2------2 - 1---1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0--0 - 0-------
III. KER TVE
5 - 0-3 - 2---1 - 01 - 1--5 - 1-----
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0--1 - 1----1 - 01 - 1-

Meccsek

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 11. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 08. 11. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 01. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HÉVÍZ SK
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2019. 11. 03. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 12. 01. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
BICSKEI TC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.

HÉVÍZ SK

2019. 08. 04. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HÉVÍZ SK
2019. 08. 11. 17:00
Hévízi Sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
BICSKEI TC
2019. 08. 18. 17:00
Hévízi Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
SÁRVÁR FC
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HÉVÍZ SK
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
HÉVÍZ SK
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HÉVÍZ SK
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
HÉVÍZ SK
2019. 10. 20. 14:00
Hévízi Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 10. 27. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
HÉVÍZ SK
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KOMÁROM VSE
2019. 11. 10. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HÉVÍZ SK
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 11. 24. 13:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÉRDI VSE
2019. 12. 01. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 12. 01. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
HÉVÍZ SK
2020. 03. 08. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
HÉVÍZ SK
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
HÉVÍZ SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch