Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 8. forduló

2019.09.29 - 16:00

Nagykanizsa, Nagykanizsai Olajbányász Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, PERÁK ANDRÁS
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

BALOGH BENCE

 

0 - 2

49'

CSANÁLOSI PATRIK

 

0 - 3

59'

GIRÁN MÁTÉ
SZEGLETI GERGELY

83'

1 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER TVE III. KER TVE 8 6 2 0 21 6 15 20 10.3
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 8 5 2 1 17 4 13 17 9.9
3 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 8 5 2 1 12 6 6 17 10.1
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 4 1 3 15 11 4 13 8.1
5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 3 4 1 7 4 3 13 8.9
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 8 4 0 4 13 15 -2 12 8.8
7 BICSKEI TC BICSKEI TC 8 3 3 2 12 11 1 12 9.6
8 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 3 2 3 9 8 1 11 7.9
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 8 3 1 4 13 12 1 10 7.6
10 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 8 2 4 2 6 6 0 10 8.8
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 8 2 4 2 6 8 -2 10 8.4
12 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 8 2 3 3 8 10 -2 9 7.9
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 1 5 11 12 -1 7 7.1
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 1 4 3 5 8 -3 7 9.3
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 1 6 6 24 -18 4 7.5
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 0 2 6 5 21 -16 2 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 4 1 3 0 3 1 2 6 4 4 0 0 5 0 5 12 8 5 3 0 8 1 7 18
2 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 4 2 1 1 4 2 2 7 4 2 2 0 4 1 3 8 8 4 3 1 8 3 5 15
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 3 2 0 1 2 2 0 6 5 2 3 0 3 1 2 9 8 4 3 1 5 3 2 15
4 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 4 2 2 0 3 1 2 8 4 1 3 0 2 0 2 6 8 3 5 0 5 1 4 14
5 HÉVÍZ SK III. KER TVE 5 2 1 2 4 3 1 7 3 2 0 1 4 1 3 6 8 4 1 3 8 4 4 13
6 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 5 2 1 2 4 5 -1 7 3 1 1 1 3 3 0 4 8 3 2 3 7 8 -1 11
7 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 0 2 2 3 -1 6 4 1 2 1 4 4 0 5 8 3 2 3 6 7 -1 11
8 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 4 0 3 1 2 7 3 1 0 2 2 2 0 3 8 2 4 2 5 3 2 10
9 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 4 1 3 0 3 2 1 6 4 1 1 2 1 2 -1 4 8 2 4 2 4 4 0 10
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 4 0 2 2 1 4 -3 2 4 2 1 1 3 2 1 7 8 2 3 3 4 6 -2 9
11 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 5 0 5 0 1 1 0 5 8 1 6 1 2 2 0 9
12 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 4 0 4 0 0 0 0 4 4 0 3 1 1 2 -1 3 8 0 7 1 1 2 -1 7
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 1 1 2 3 3 0 4 4 0 2 2 1 5 -4 2 8 1 3 4 4 8 -4 6
14 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 1 1 3 1 4 -3 4 8 1 3 4 1 6 -5 6
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 4 1 1 2 1 3 -2 4 4 0 1 3 0 4 -4 1 8 1 2 5 1 7 -6 5
16 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 4 0 2 2 0 3 -3 2 4 0 3 1 1 2 -1 3 8 0 5 3 1 5 -4 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK III. KER TVE 5 4 1 0 15 4 11 13 3 2 1 0 6 2 4 7 8 6 2 0 21 6 15 20
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 4 2 2 0 10 1 9 8 4 3 0 1 7 3 4 9 8 5 2 1 17 4 13 17
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 5 -2 4 5 4 1 0 9 1 8 13 8 5 2 1 12 6 6 17
4 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 3 1 1 11 4 7 10 3 1 0 2 4 7 -3 3 8 4 1 3 15 11 4 13
5 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 4 1 3 0 3 2 1 6 4 2 1 1 4 2 2 7 8 3 4 1 7 4 3 13
6 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 5 3 0 2 7 8 -1 9 3 1 0 2 6 7 -1 3 8 4 0 4 13 15 -2 12
7 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 4 2 1 1 5 5 0 7 4 1 2 1 7 6 1 5 8 3 3 2 12 11 1 12
8 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 4 2 0 2 5 4 1 6 4 1 2 1 4 4 0 5 8 3 2 3 9 8 1 11
9 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 4 2 0 2 6 4 2 6 4 1 1 2 7 8 -1 4 8 3 1 4 13 12 1 10
10 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 4 1 3 0 3 2 1 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 2 4 2 6 6 0 10
11 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 3 1 1 1 1 3 -2 4 5 1 3 1 5 5 0 6 8 2 4 2 6 8 -2 10
12 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 1 1 2 4 5 -1 4 8 2 3 3 8 10 -2 9
13 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 0 2 7 5 2 6 4 0 1 3 4 7 -3 1 8 2 1 5 11 12 -1 7
14 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 0 4 1 2 3 -1 4 8 1 4 3 5 8 -3 7
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 4 1 1 2 4 10 -6 4 4 0 0 4 2 14 -12 0 8 1 1 6 6 24 -18 4
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 0 2 2 4 8 -4 2 4 0 0 4 1 13 -12 0 8 0 2 6 5 21 -16 2
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
-2 - 2----0 - 52 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0-----1 - 32 - 1-1 - 1-
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 3-------2 - 2--1 - 0
ÉRDI VSE
-----7 - 02 - 00 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3---2 - 1----2 - 02 - 1-0 - 3-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1-----0 - 2-----
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 2---0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2-------0 - 1-0 - 1
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1---0 - 0------1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 1-2 - 1-3 - 05 - 10 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
--------0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1-----0 - 20 - 1----
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0--0 - 2-----2 - 1---1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0-----0 - 0---
III. KER TVE
5 - 0-3 - 2---1 - 01 - 1-5 - 1-----
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0-----1 - 11 - 01 - 1-

Meccsek

FC NAGYKANIZSA

2019. 08. 04. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 25. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 08. 25. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER TVE
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
HÉVÍZ SK
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
INFO
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 27. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
10. 27. 13:30
SÁRVÁR FC
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
11. 03. 13:30
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
11. 10. 13:30
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 17. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 17. 15:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
11. 17. 15:30
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 24. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 24. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
11. 24. 13:00
FC NAGYKANIZSA
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
12. 01. 13:00
KOMÁROM VSE
2020. 03. 08.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 08.
FC NAGYKANIZSA
2020. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 14.
BICSKEI TC
2020. 03. 22.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 22.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
03. 22.
FC NAGYKANIZSA
2020. 03. 29.
Hévízi Sportpálya
2020. 03. 29.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
03. 29.
FC NAGYKANIZSA
2020. 04. 05.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 04. 05.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 05.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 12.
FC NAGYKANIZSA
2020. 04. 19.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 04. 19.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 19.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 04. 26.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 04. 26.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
04. 26.
FC NAGYKANIZSA
2020. 05. 03.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 05. 03.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 03.
ÉRDI VSE
2020. 05. 10.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 05. 10.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 10.
FC NAGYKANIZSA
2020. 05. 17.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 05. 17.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 17.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 05. 24.
MOL Aréna Sóstó
2020. 05. 24.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
05. 24.
FC NAGYKANIZSA
2020. 05. 31.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 05. 31.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 31.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK

BKV ELŐRE

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER TVE
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
HÉVÍZ SK
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
INFO
BKV ELŐRE
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
10. 27. 13:30
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
11. 03. 13:30
BKV ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
11. 10. 13:30
SÁRVÁR FC
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
11. 17. 13:00
BKV ELŐRE
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
11. 24. 11:00
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
12. 01. 13:00
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
03. 08.
BKV ELŐRE
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 14.
KOMÁROM VSE
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 22.
BKV ELŐRE
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 29.
BICSKEI TC
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
04. 05.
BKV ELŐRE
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 12.
FC NAGYKANIZSA
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 19.
BKV ELŐRE
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
04. 26.
BKV ELŐRE
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 03.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 10.
BKV ELŐRE
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 17.
ÉRDI VSE
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 24.
BKV ELŐRE
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 31.
PÁPAI PERUTZ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom