Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 9. forduló

2019.10.06 - 14:30

Pápa, Perutz Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HORVÁTH PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ORSZÁG PÉTER, NAGY VIKTOR
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

VÉGH TIBOR
HANZL MÁTÉ

33'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 6 2 1 19 5 14 20 9.8
2 III. KER TVE III. KER TVE 9 6 2 1 22 9 13 20 10.3
3 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 9 5 3 1 13 7 6 18 9.8
4 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 9 4 4 1 10 6 4 16 9.7
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 9 5 0 4 16 15 1 15 9.8
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 9 4 2 3 14 9 5 14 8.4
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 4 1 4 16 13 3 13 8.3
8 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 9 3 4 2 9 7 2 13 8.2
9 BICSKEI TC BICSKEI TC 9 3 3 3 13 13 0 12 8.4
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 3 3 3 10 11 -1 12 7.8
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 9 3 2 4 14 13 1 11 7.1
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 1 5 15 13 2 10 7.8
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 9 2 4 3 7 12 -5 10 8.3
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 1 4 4 6 13 -7 7 8.4
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 9 1 1 7 6 27 -21 4 7.3
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 9 0 2 7 7 24 -17 2 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 5 1 4 0 3 1 2 7 4 4 0 0 5 0 5 12 9 5 4 0 8 1 7 19
2 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 4 2 2 0 3 1 2 8 5 2 3 0 3 0 3 9 9 4 5 0 6 1 5 17
3 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 4 2 1 1 4 2 2 7 5 2 3 0 5 2 3 9 9 4 4 1 9 4 5 16
4 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 4 2 1 1 3 3 0 7 5 2 3 0 3 1 2 9 9 4 4 1 6 4 2 16
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 5 2 1 2 4 5 -1 7 4 2 1 1 5 3 2 7 9 4 2 3 9 8 1 14
6 HÉVÍZ SK III. KER TVE 5 2 1 2 4 3 1 7 4 2 0 2 4 2 2 6 9 4 1 4 8 5 3 13
7 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 4 0 3 1 2 7 4 2 0 2 3 2 1 6 9 3 4 2 6 3 3 13
8 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 0 2 2 3 -1 6 5 1 3 1 4 4 0 6 9 3 3 3 6 7 -1 12
9 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 5 1 3 1 3 3 0 6 4 1 1 2 1 2 -1 4 9 2 4 3 4 5 -1 10
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 4 0 2 2 1 4 -3 2 5 2 2 1 3 2 1 8 9 2 4 3 4 6 -2 10
11 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 5 1 4 0 1 0 1 7 4 0 3 1 1 2 -1 3 9 1 7 1 2 2 0 10
12 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 4 1 1 2 2 3 -1 4 5 0 5 0 1 1 0 5 9 1 6 2 3 4 -1 9
13 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 4 0 2 2 0 3 -3 2 5 1 3 1 3 3 0 6 9 1 5 3 3 6 -3 8
14 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 4 0 3 1 0 2 -2 3 5 1 1 3 1 4 -3 4 9 1 4 4 1 6 -5 7
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 5 1 1 3 3 4 -1 4 4 0 2 2 1 5 -4 2 9 1 3 5 4 9 -5 6
16 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 5 1 1 3 1 5 -4 4 4 0 1 3 0 4 -4 1 9 1 2 6 1 9 -8 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 5 3 2 0 12 2 10 11 4 3 0 1 7 3 4 9 9 6 2 1 19 5 14 20
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 5 4 1 0 15 4 11 13 4 2 1 1 7 5 2 7 9 6 2 1 22 9 13 20
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 4 6 -2 5 5 4 1 0 9 1 8 13 9 5 3 1 13 7 6 18
4 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 4 1 3 0 3 2 1 6 5 3 1 1 7 4 3 10 9 4 4 1 10 6 4 16
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 5 3 0 2 7 8 -1 9 4 2 0 2 9 7 2 6 9 5 0 4 16 15 1 15
6 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 4 2 0 2 5 4 1 6 5 2 2 1 9 5 4 8 9 4 2 3 14 9 5 14
7 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 3 1 1 11 4 7 10 4 1 0 3 5 9 -4 3 9 4 1 4 16 13 3 13
8 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 5 2 3 0 6 3 3 9 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 3 4 2 9 7 2 13
9 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 4 2 1 1 5 5 0 7 5 1 2 2 8 8 0 5 9 3 3 3 13 13 0 12
10 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 5 2 2 1 6 6 0 8 4 1 1 2 4 5 -1 4 9 3 3 3 10 11 -1 12
11 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 4 2 0 2 6 4 2 6 5 1 2 2 8 9 -1 5 9 3 2 4 14 13 1 11
12 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 0 2 7 5 2 6 5 1 1 3 8 8 0 4 9 3 1 5 15 13 2 10
13 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 4 1 1 2 2 7 -5 4 5 1 3 1 5 5 0 6 9 2 4 3 7 12 -5 10
14 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 4 1 0 3 4 10 -6 3 5 0 4 1 2 3 -1 4 9 1 4 4 6 13 -7 7
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 5 1 1 3 4 13 -9 4 4 0 0 4 2 14 -12 0 9 1 1 7 6 27 -21 4
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 5 0 2 3 6 11 -5 2 4 0 0 4 1 13 -12 0 9 0 2 7 7 24 -17 2
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
-2 - 2-0 - 3--0 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0--1 - 3-2 - 1--2 - 1-1 - 1-
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 3--------2 - 2--1 - 0
ÉRDI VSE
--2 - 1--7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3---2 - 1-2 - 0----2 - 1-0 - 3-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1---1 - 5--0 - 2-----
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 2--2 - 3-0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2--------0 - 1-0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1-----0 - 20 - 1-----
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1---0 - 0-------1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 1-2 - 1-3 - 05 - 1-0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
-------1 - 1-0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0--0 - 2------2 - 1---1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0--0 - 0----1 - 4--
III. KER TVE
5 - 0-3 - 2---1 - 01 - 1--5 - 1-----
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0--1 - 1----1 - 01 - 13 - 1

Meccsek

PÁPAI PERUTZ FC

2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 25. 17:00
Perutz Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 29. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 09. 29. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 20. 14:00
Perutz Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 03. 08. 14:30
Perutz Stadion
2020. 03. 08. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2020. 03. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC

KOMÁROM VSE

2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
KOMÁROM VSE
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KOMÁROM VSE
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER TVE
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch