Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Nyugati csoport 1. forduló

2019.08.24 - 14:00

Kozármisleny, Kozármislenyi Stadion

MLSZ

Női NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
DANCS DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH KAMILLA, SZABÓ LEVENTE LÁSZLÓ
MLE R-BUS
AIRNERGY FC
90'
45'

Gólok

PATOCSKAI RITA

9'

1 - 0

 

PATOCSKAI RITA

35'

2 - 0

 

BOJCIC IVANA

44'

3 - 0

 

FÁBIÁN REBEKA

61'

4 - 0

 

VÁRI VIKTÓRIA

76'

5 - 0

 

HARTMANN SZABINA

91'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 1 1 0 0 8 0 8 3 12
2 MLE R-BUS MLE R-BUS 1 1 0 0 6 0 6 3 11
3 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 1 1 0 0 4 0 4 3 10
4 PELC-NYÁRÁD PELC-NYÁRÁD 1 1 0 0 4 1 3 3 9
5 FC AJKA FC AJKA 1 1 0 0 3 2 1 3 7
6 ZTE FC ZTE FC 1 1 0 0 2 1 1 3 8
7 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 4 -3 0 4
10 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 0 4 -4 0 3
11 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 0 0 1 0 6 -6 0 2
12 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 0 8 -8 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC MLE R-BUS 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 BALATONFÜREDI FC PELC-NYÁRÁD 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 BALATONFÜREDI FC CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 BALATONFÜREDI FC ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BALATONFÜREDI FC FC AJKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 BALATONFÜREDI FC ZICCER NLSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 BALATONFÜREDI FC AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 BALATONFÜREDI FC SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 1 1 0 0 8 0 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3
2 BALATONFÜREDI FC MLE R-BUS 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
3 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 BALATONFÜREDI FC PELC-NYÁRÁD 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
5 BALATONFÜREDI FC FC AJKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
6 BALATONFÜREDI FC ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 BALATONFÜREDI FC ZICCER NLSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
8 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 BALATONFÜREDI FC SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
10 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
11 BALATONFÜREDI FC AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
12 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
 
BALATONFÜREDI FC
-----------
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
8 - 0----------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
----------1 - 2
FC AJKA
-----------
MOL FEHÉRVÁR FC
-----------
AIRNERGY FC
-----------
MLE R-BUS
-----6 - 0-----
PELC-NYÁRÁD
--------4 - 1--
SC SOPRON
----0 - 4------
SOROKSÁR SC
-----------
ZICCER NLSE
---2 - 3-------
ZTE FC
-----------

Meccsek

MLE R-BUS

2019. 08. 24. 14:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 24. 14:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
AIRNERGY FC
2019. 08. 31. 16:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 08. 31. 16:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
MLE R-BUS
2019. 09. 07. 11:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2019. 09. 07. 11:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
MLE R-BUS
2019. 09. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 28. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 28. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
MLE R-BUS
2019. 10. 05. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 10. 05. 13:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
PELC-NYÁRÁD
2019. 10. 19. 12:00
Soproni Városi Stadion
2019. 10. 19. 12:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MLE R-BUS
2019. 10. 26. 12:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 10. 26. 12:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
SOROKSÁR SC
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MLE R-BUS
2019. 11. 16. 12:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 16. 12:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
ZTE FC
2019. 11. 23. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 11. 23. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MLE R-BUS
2020. 03. 07. 15:00
Goldball Park
2020. 03. 07. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
MLE R-BUS
2020. 03. 14. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2020. 03. 14. 13:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
ZICCER NLSE
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
SC SOPRON
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
FC AJKA

AIRNERGY FC

2019. 08. 24. 14:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 24. 14:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
AIRNERGY FC
2019. 08. 31. 15:00
Goldball Park
2019. 08. 31. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
ZICCER NLSE
2019. 09. 08. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 08. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AIRNERGY FC
2019. 09. 21. 11:00
Goldball Park
2019. 09. 21. 11:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 09. 28. 12:00
Perutz Stadion
2019. 09. 28. 12:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
AIRNERGY FC
2019. 10. 05. 15:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
SC SOPRON
2019. 10. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 10. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
AIRNERGY FC
2019. 10. 26. 15:00
Goldball Park
2019. 10. 26. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 11. 02. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 11. 02. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
AIRNERGY FC
2019. 11. 16. 15:00
Goldball Park
2019. 11. 16. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC AJKA
2019. 11. 24. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 24. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
AIRNERGY FC
2020. 03. 07. 15:00
Goldball Park
2020. 03. 07. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
MLE R-BUS
2020. 03. 14. 15:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2020. 03. 14. 15:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Soproni Városi Stadion
2020. 06. 30.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
SOROKSÁR SC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple