Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Nyugati csoport 4. forduló

2019.09.22 - 11:00

Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep (BFC Sporttelep)

MLSZ

Női NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZATMÁRI ISTVÁN, NÉMETH BENEDEK
BALATONFÜREDI FC
SOROKSÁR SC
115'
58'

Gólok

KALÁSZ KITTI

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

SZŰCS ÁGOTA
KALÁSZ KITTI

61'

2 - 1

 

KALÁSZ KITTI

74'

3 - 1

 

 

3 - 2

90'

BOGNÁR EDINA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MLE R-BUS MLE R-BUS 4 4 0 0 26 0 26 12 7.5
2 FC AJKA FC AJKA 4 3 1 0 11 6 5 10 9.3
3 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 4 3 0 1 13 2 11 9 8
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 4 3 0 1 12 8 4 9 7.5
5 ZTE FC ZTE FC 4 2 1 1 14 8 6 7 8.8
6 CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 4 2 0 2 12 7 5 6 4.5
7 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 2 0 2 8 15 -7 6 8.3
8 PELC-NYÁRÁD PELC-NYÁRÁD 4 1 2 1 10 9 1 5 5.8
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 4 1 0 3 12 13 -1 3 7
10 SC SOPRON SC SOPRON 4 1 0 3 8 21 -13 3 6
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 0 4 3 19 -16 0 3
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 4 0 0 4 3 24 -21 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 2 2 0 0 7 0 7 6 2 2 0 0 5 0 5 6 4 4 0 0 12 0 12 12
2 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 3 1 2 4 4 3 1 0 7 1 6 10
3 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 1 1 0 3 2 2 0 0 5 0 5 6 4 3 0 1 6 1 5 9
4 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 2 1 1 8 5 3 7
5 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 2 1 1 0 4 0 4 4 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 5 3 2 7
6 ZICCER NLSE ZTE FC 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 7 6 1 6
7 ZICCER NLSE FC AJKA 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 2 1 5 6 -1 5
8 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 3 4 -1 5
9 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 1 1 0 0 4 3 1 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 4 1 1 2 5 8 -3 4
10 ZICCER NLSE SC SOPRON 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 0 1 3 4 9 -5 1
11 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 3 0 1 2 2 10 -8 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 4 0 1 3 2 14 -12 1
12 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 0 4 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 2 2 0 0 17 0 17 6 2 2 0 0 9 0 9 6 4 4 0 0 26 0 26 12
2 ZICCER NLSE FC AJKA 2 1 1 0 5 4 1 4 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 1 0 11 6 5 10
3 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 3 2 1 3 2 2 0 0 10 0 10 6 4 3 0 1 13 2 11 9
4 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 2 2 0 0 9 2 7 6 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 3 0 1 12 8 4 9
5 ZICCER NLSE ZTE FC 2 1 0 1 9 4 5 3 2 1 1 0 5 4 1 4 4 2 1 1 14 8 6 7
6 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 2 1 0 1 8 3 5 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 12 7 5 6
7 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 2 2 0 0 6 3 3 6 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 2 0 2 8 15 -7 6
8 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 2 1 1 0 7 4 3 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 10 9 1 5
9 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 1 1 0 0 8 3 5 3 3 0 0 3 4 10 -6 0 4 1 0 3 12 13 -1 3
10 ZICCER NLSE SC SOPRON 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 4 1 0 3 8 21 -13 3
11 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 14 -12 0 4 0 0 4 3 19 -16 0
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 3 0 0 3 2 17 -15 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 4 0 0 4 3 24 -21 0
 
BALATONFÜREDI FC
------3 - 1-3 - 2--
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
8 - 0-0 - 3--------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
----0 - 3-----1 - 2
FC AJKA
--3 - 2---2 - 2----
MOL FEHÉRVÁR FC
-----0 - 1--3 - 1--
AIRNERGY FC
-2 - 1-------7 - 1-
MLE R-BUS
--11 - 0--6 - 0-----
PELC-NYÁRÁD
--------4 - 1-3 - 3
SC SOPRON
4 - 2---0 - 4------
SOROKSÁR SC
--------8 - 3--
ZICCER NLSE
---2 - 30 - 6-0 - 8----
ZTE FC
-2 - 3------7 - 1--

Meccsek

BALATONFÜREDI FC

2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
BALATONFÜREDI FC
2019. 09. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 09. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PELC-NYÁRÁD
2019. 09. 08. 11:00
Soproni Városi Stadion
2019. 09. 08. 11:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2019. 09. 22. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 09. 22. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SOROKSÁR SC
2019. 09. 28. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 28. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 10. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 10. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 10. 20. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 10. 20. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC AJKA
2019. 10. 26. 15:00
Goldball Park
2019. 10. 26. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 02. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MLE R-BUS
2019. 11. 16. 13:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2019. 11. 16. 13:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
BALATONFÜREDI FC
2019. 11. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 03. 13. 20:00
Perutz Stadion
2020. 03. 13. 20:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
SC SOPRON
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
ZTE FC
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
ZICCER NLSE
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
BALATONFÜREDI FC

SOROKSÁR SC

2019. 08. 24. 11:00
Perutz Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
SOROKSÁR SC
2019. 08. 31. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 08. 31. 16:00
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
SC SOPRON
2019. 09. 07. 15:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 07. 15:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SOROKSÁR SC
2019. 09. 22. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 09. 22. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SOROKSÁR SC
2019. 09. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 09. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2019. 10. 05. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 10. 05. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SOROKSÁR SC
2019. 10. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 10. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
AIRNERGY FC
2019. 10. 26. 12:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 10. 26. 12:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
SOROKSÁR SC
2019. 11. 02. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 11. 02. 16:00
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZICCER NLSE
2019. 11. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2019. 11. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 11. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 03. 07. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 03. 07. 16:00
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Soproni Városi Stadion
2020. 06. 30.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
INFO
SOROKSÁR SC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
06. 30.
SOROKSÁR SC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
FC AJKA
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
SOROKSÁR SC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2020. 06. 30.
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
06. 30.
SOROKSÁR SC
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
SOROKSÁR SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple