Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Nyugati csoport 8. forduló

2019.10.27 - 14:00

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

MLSZ

Női NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
DÉCSI NÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉCSI KRISZTIÁN VIKTOR, FEIGL GÁBOR
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
MOL FEHÉRVÁR FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

SZABÓ BERNADETT
DIAMANT NIKOLETT

7'

1 - 1

 

 

1 - 2

18'

FÖLDVÁRI FANNI ILDIKÓ

 

1 - 3

26'

PÉCSI DÓRA

 

1 - 4

39'

PÉCSI DÓRA

 

1 - 5

53'

PÉCSI DÓRA

 

1 - 6

57'

SZABÓ BERNADETT

 

1 - 7

65'

FÖLDVÁRI FANNI ILDIKÓ

 

1 - 8

76'

SZEHOFNER VIVIEN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MLE R-BUS MLE R-BUS 8 8 0 0 65 1 64 24 7.3
2 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 8 7 0 1 44 4 40 21 7.8
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 8 7 0 1 26 11 15 21 7.9
4 FC AJKA FC AJKA 8 6 2 0 18 9 9 20 8.5
5 CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 8 4 0 4 25 19 6 12 5.9
6 ZTE FC ZTE FC 8 3 2 3 21 15 6 11 7
7 PELC-NYÁRÁD PELC-NYÁRÁD 8 2 3 3 17 23 -6 9 6.6
8 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 8 2 0 6 17 28 -11 6 5.4
9 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 2 0 6 10 39 -29 6 5.8
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 1 6 9 32 -23 4 5
11 SC SOPRON SC SOPRON 8 1 1 6 11 45 -34 4 5.6
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 8 0 1 7 6 43 -37 1 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 4 4 0 0 15 0 15 12 4 3 1 0 11 0 11 10 8 7 1 0 26 0 26 22
2 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 4 2 0 2 6 2 4 6 4 4 0 0 11 1 10 12 8 6 0 2 17 3 14 18
3 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 5 3 1 1 8 5 3 10 3 2 1 0 5 1 4 7 8 5 2 1 13 6 7 17
4 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 4 3 1 0 8 1 7 10 4 2 0 2 3 5 -2 6 8 5 1 2 11 6 5 16
5 ZICCER NLSE ZTE FC 3 2 0 1 7 4 3 6 5 2 2 1 3 2 1 8 8 4 2 2 10 6 4 14
6 ZICCER NLSE FC AJKA 4 2 2 0 6 3 3 8 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 3 3 2 9 8 1 12
7 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 4 3 0 1 7 2 5 9 4 0 1 3 3 10 -7 1 8 3 1 4 10 12 -2 10
8 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 3 2 1 0 6 4 2 7 5 0 1 4 2 11 -9 1 8 2 2 4 8 15 -7 8
9 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 3 2 1 0 4 2 2 7 5 0 1 4 1 11 -10 1 8 2 2 4 5 13 -8 8
10 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 2 0 3 3 4 -1 6 3 0 0 3 1 8 -7 0 8 2 0 6 4 12 -8 6
11 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 5 1 1 3 3 12 -9 4 3 0 0 3 0 8 -8 0 8 1 1 6 3 20 -17 4
12 ZICCER NLSE SC SOPRON 4 0 1 3 0 8 -8 1 4 0 0 4 4 11 -7 0 8 0 1 7 4 19 -15 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 4 4 0 0 37 0 37 12 4 4 0 0 28 1 27 12 8 8 0 0 65 1 64 24
2 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 4 3 0 1 20 3 17 9 4 4 0 0 24 1 23 12 8 7 0 1 44 4 40 21
3 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 4 4 0 0 18 3 15 12 4 3 0 1 8 8 0 9 8 7 0 1 26 11 15 21
4 ZICCER NLSE FC AJKA 4 2 2 0 8 6 2 8 4 4 0 0 10 3 7 12 8 6 2 0 18 9 9 20
5 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 5 2 0 3 14 15 -1 6 3 2 0 1 11 4 7 6 8 4 0 4 25 19 6 12
6 ZICCER NLSE ZTE FC 3 2 0 1 15 4 11 6 5 1 2 2 6 11 -5 5 8 3 2 3 21 15 6 11
7 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 4 2 1 1 13 6 7 7 4 0 2 2 4 17 -13 2 8 2 3 3 17 23 -6 9
8 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 3 2 0 1 11 6 5 6 5 0 0 5 6 22 -16 0 8 2 0 6 17 28 -11 6
9 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 3 2 0 1 7 5 2 6 5 0 0 5 3 34 -31 0 8 2 0 6 10 39 -29 6
10 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 1 3 6 13 -7 4 3 0 0 3 3 19 -16 0 8 1 1 6 9 32 -23 4
11 ZICCER NLSE SC SOPRON 4 1 0 3 5 24 -19 3 4 0 1 3 6 21 -15 1 8 1 1 6 11 45 -34 4
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 5 0 1 4 4 26 -22 1 3 0 0 3 2 17 -15 0 8 0 1 7 6 43 -37 1
 
BALATONFÜREDI FC
--1 - 2---3 - 1-3 - 2--
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
8 - 05 - 10 - 31 - 8-0 - 3-----
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---0 - 60 - 3-1 - 1--4 - 11 - 2
FC AJKA
--3 - 2---2 - 2-3 - 2-0 - 0
MOL FEHÉRVÁR FC
11 - 0----0 - 1--3 - 1-6 - 1
AIRNERGY FC
5 - 12 - 1-----4 - 0-7 - 1-
MLE R-BUS
--11 - 0--6 - 011 - 0-9 - 0--
PELC-NYÁRÁD
-----0 - 2--4 - 16 - 03 - 3
SC SOPRON
4 - 2--0 - 20 - 4-1 - 16----
SOROKSÁR SC
-----2 - 3--8 - 3-1 - 0
ZICCER NLSE
-0 - 7-2 - 30 - 6-0 - 8-2 - 2--
ZTE FC
6 - 02 - 3------7 - 1--

Meccsek

CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE

2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 08. 24. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
BALATONFÜREDI FC
2019. 08. 31. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 08. 31. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 09. 08. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 08. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
FC AJKA
2019. 09. 21. 11:00
Goldball Park
2019. 09. 21. 11:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 09. 28. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 09. 28. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
MLE R-BUS
2019. 10. 05. 15:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2019. 10. 05. 15:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 10. 20. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 27. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 27. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 02. 12:00
Perutz Stadion
2019. 11. 02. 12:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 11. 17. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 11. 17. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
SC SOPRON
2019. 11. 24. 17:00
Kelen SC
2019. 11. 24. 17:00
Kelen SC
SOROKSÁR SC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 03. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 03. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
ZTE FC
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
ZICCER NLSE
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Soproni Városi Stadion
2020. 06. 30.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
SOROKSÁR SC

MOL FEHÉRVÁR FC

2019. 08. 25. 11:00
Soproni Városi Stadion
2019. 08. 25. 11:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 08. 31. 16:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 08. 31. 16:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
MLE R-BUS
2019. 09. 07. 15:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 07. 15:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SOROKSÁR SC
2019. 09. 21. 15:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2019. 09. 21. 15:00
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 28. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 09. 28. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
BALATONFÜREDI FC
2019. 10. 06. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 06. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 19. 15:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 19. 15:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
ZTE FC
2019. 10. 27. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 27. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 02. 14:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 02. 14:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
FC AJKA
2019. 11. 16. 10:00
Perutz Stadion
2019. 11. 16. 10:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 24. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 24. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
AIRNERGY FC
2020. 03. 07. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 03. 07. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
SC SOPRON
2020. 03. 14. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2020. 03. 14. 13:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Kelen SC
2020. 06. 30.
Kelen SC
SOROKSÁR SC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
ZICCER NLSE
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple