Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Nyugati csoport 8. forduló

2019.10.27 - 11:30

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

Női NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
VOJVODA MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH RICHÁRD, MANN ÁDÁM JÓZSEF
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PELC-NYÁRÁD
90'
45'

Gólok

KNULL VANDA

10'

1 - 0

 

 

1 - 1

56'

BEIMLI KATALIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MLE R-BUS MLE R-BUS 8 8 0 0 65 1 64 24 7.3
2 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 8 7 0 1 44 4 40 21 7.8
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 8 7 0 1 26 11 15 21 7.9
4 FC AJKA FC AJKA 8 6 2 0 18 9 9 20 8.5
5 CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 8 4 0 4 25 19 6 12 5.9
6 ZTE FC ZTE FC 8 3 2 3 21 15 6 11 7
7 PELC-NYÁRÁD PELC-NYÁRÁD 8 2 3 3 17 23 -6 9 6.6
8 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 8 2 0 6 17 28 -11 6 5.4
9 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 2 0 6 10 39 -29 6 5.8
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 1 6 9 32 -23 4 5
11 SC SOPRON SC SOPRON 8 1 1 6 11 45 -34 4 5.6
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 8 0 1 7 6 43 -37 1 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 4 4 0 0 15 0 15 12 4 3 1 0 11 0 11 10 8 7 1 0 26 0 26 22
2 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 4 2 0 2 6 2 4 6 4 4 0 0 11 1 10 12 8 6 0 2 17 3 14 18
3 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 5 3 1 1 8 5 3 10 3 2 1 0 5 1 4 7 8 5 2 1 13 6 7 17
4 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 4 3 1 0 8 1 7 10 4 2 0 2 3 5 -2 6 8 5 1 2 11 6 5 16
5 ZICCER NLSE ZTE FC 3 2 0 1 7 4 3 6 5 2 2 1 3 2 1 8 8 4 2 2 10 6 4 14
6 ZICCER NLSE FC AJKA 4 2 2 0 6 3 3 8 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 3 3 2 9 8 1 12
7 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 4 3 0 1 7 2 5 9 4 0 1 3 3 10 -7 1 8 3 1 4 10 12 -2 10
8 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 3 2 1 0 6 4 2 7 5 0 1 4 2 11 -9 1 8 2 2 4 8 15 -7 8
9 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 3 2 1 0 4 2 2 7 5 0 1 4 1 11 -10 1 8 2 2 4 5 13 -8 8
10 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 2 0 3 3 4 -1 6 3 0 0 3 1 8 -7 0 8 2 0 6 4 12 -8 6
11 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 5 1 1 3 3 12 -9 4 3 0 0 3 0 8 -8 0 8 1 1 6 3 20 -17 4
12 ZICCER NLSE SC SOPRON 4 0 1 3 0 8 -8 1 4 0 0 4 4 11 -7 0 8 0 1 7 4 19 -15 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZICCER NLSE MLE R-BUS 4 4 0 0 37 0 37 12 4 4 0 0 28 1 27 12 8 8 0 0 65 1 64 24
2 ZICCER NLSE MOL FEHÉRVÁR FC 4 3 0 1 20 3 17 9 4 4 0 0 24 1 23 12 8 7 0 1 44 4 40 21
3 ZICCER NLSE AIRNERGY FC 4 4 0 0 18 3 15 12 4 3 0 1 8 8 0 9 8 7 0 1 26 11 15 21
4 ZICCER NLSE FC AJKA 4 2 2 0 8 6 2 8 4 4 0 0 10 3 7 12 8 6 2 0 18 9 9 20
5 ZICCER NLSE CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE 5 2 0 3 14 15 -1 6 3 2 0 1 11 4 7 6 8 4 0 4 25 19 6 12
6 ZICCER NLSE ZTE FC 3 2 0 1 15 4 11 6 5 1 2 2 6 11 -5 5 8 3 2 3 21 15 6 11
7 ZICCER NLSE PELC-NYÁRÁD 4 2 1 1 13 6 7 7 4 0 2 2 4 17 -13 2 8 2 3 3 17 23 -6 9
8 ZICCER NLSE SOROKSÁR SC 3 2 0 1 11 6 5 6 5 0 0 5 6 22 -16 0 8 2 0 6 17 28 -11 6
9 ZICCER NLSE BALATONFÜREDI FC 3 2 0 1 7 5 2 6 5 0 0 5 3 34 -31 0 8 2 0 6 10 39 -29 6
10 ZICCER NLSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 1 3 6 13 -7 4 3 0 0 3 3 19 -16 0 8 1 1 6 9 32 -23 4
11 ZICCER NLSE SC SOPRON 4 1 0 3 5 24 -19 3 4 0 1 3 6 21 -15 1 8 1 1 6 11 45 -34 4
12 ZICCER NLSE ZICCER NLSE 5 0 1 4 4 26 -22 1 3 0 0 3 2 17 -15 0 8 0 1 7 6 43 -37 1
 
BALATONFÜREDI FC
--1 - 2---3 - 1-3 - 2--
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
8 - 05 - 10 - 31 - 8-0 - 3-----
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---0 - 60 - 3-1 - 1--4 - 11 - 2
FC AJKA
--3 - 2---2 - 2-3 - 2-0 - 0
MOL FEHÉRVÁR FC
11 - 0----0 - 1--3 - 1-6 - 1
AIRNERGY FC
5 - 12 - 1-----4 - 0-7 - 1-
MLE R-BUS
--11 - 0--6 - 011 - 0-9 - 0--
PELC-NYÁRÁD
-----0 - 2--4 - 16 - 03 - 3
SC SOPRON
4 - 2--0 - 20 - 4-1 - 16----
SOROKSÁR SC
-----2 - 3--8 - 3-1 - 0
ZICCER NLSE
-0 - 7-2 - 30 - 6-0 - 8-2 - 2--
ZTE FC
6 - 02 - 3------7 - 1--

Meccsek

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2019. 08. 25. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 25. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2019. 08. 31. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 08. 31. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 08. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 08. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AIRNERGY FC
2019. 09. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 29. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 29. 11:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZICCER NLSE
2019. 10. 06. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 06. 12:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 20. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 27. 11:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 27. 11:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PELC-NYÁRÁD
2019. 11. 03. 10:30
Soproni Városi Stadion
2019. 11. 03. 10:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2019. 11. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 08. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2020. 03. 08. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 03. 14. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC AJKA
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2020. 06. 30.
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
SC SOPRON
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
BALATONFÜREDI FC

PELC-NYÁRÁD

2019. 08. 24. 11:00
Perutz Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
SOROKSÁR SC
2019. 09. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 09. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PELC-NYÁRÁD
2019. 09. 07. 14:00
Perutz Stadion
2019. 09. 07. 14:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
ZTE FC
2019. 09. 21. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 09. 21. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PELC-NYÁRÁD
2019. 09. 28. 12:00
Perutz Stadion
2019. 09. 28. 12:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
AIRNERGY FC
2019. 10. 05. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 10. 05. 13:00
Kozármislenyi Stadion
MLE R-BUS
PELC-NYÁRÁD
2019. 11. 09. 16:00
Perutz Stadion
2019. 11. 09. 16:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
ZICCER NLSE
2019. 10. 27. 11:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 27. 11:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PELC-NYÁRÁD
2019. 11. 02. 12:00
Perutz Stadion
2019. 11. 02. 12:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
2019. 11. 16. 10:00
Perutz Stadion
2019. 11. 16. 10:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 11. 23. 14:00
Soproni Vasutas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
Soproni Vasutas Sporttelep
SC SOPRON
PELC-NYÁRÁD
2020. 03. 07. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 03. 07. 16:00
Kelen SC Sporttelep
SOROKSÁR SC
PELC-NYÁRÁD
2020. 03. 13. 20:00
Perutz Stadion
2020. 03. 13. 20:00
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
BALATONFÜREDI FC
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2020. 06. 30.
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
06. 30.
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
06. 30.
FC AJKA
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
06. 30.
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
06. 30.
MLE R-BUS
2020. 06. 30.
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
2020. 06. 30.
Mindenki Sportpályája (Nagykanizsa)
ZICCER NLSE
06. 30.
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
06. 30.
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
PELC-NYÁRÁD
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PELC-NYÁRÁD
06. 30.
SC SOPRON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple