Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 2. forduló

2019.09.09 - 20:00

Budapest, BEAC Sporttelep

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
WITTNER JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, BLUM DÁNIEL
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

11'

KŐNIG BÁLINT

 

0 - 2

35'

TEMESVÁRI MÁTÉ

 

0 - 3

37'

KŐNIG BÁLINT
KOVÁCS GERGELY

38'

1 - 3

 

 

1 - 4

40'

SEREGY TAMÁS ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 16 4 12 6 7
2 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 2 2 0 0 9 3 6 6 8.5
3 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 1 0 0 5 1 4 3 9
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 10 7 3 3 3.5
5 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 1 1 0 0 4 1 3 3 8
6 REAC-SISE REAC-SISE 2 1 0 1 11 13 -2 3 6.5
7 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 3 -1 0 2
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 1 0 0 1 1 4 -3 0 5
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 0 0 2 6 14 -8 0 4.5
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 2 0 0 2 3 17 -14 0 1.5
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 7 3 4 4
2 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 3 3 4
3 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
4 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
7 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
10 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 11 2 9 3 2 2 0 0 16 4 12 6
2 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 3 6 6
3 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
4 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 8 2 6 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 10 7 3 3
5 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
6 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 1 1 0 0 9 5 4 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 1 0 1 11 13 -2 3
7 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
8 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
9 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 5 9 -4 0 2 0 0 2 6 14 -8 0
10 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 2 11 -9 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 17 -14 0
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----------
ELTE-BEAC
-----1 - 4----
HIDEGKÚTI SC
---2 - 11------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
------8 - 2---
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---5 - 2------
PAFC
----------
PTE PEAC R-BUS
----------
REAC-SISE
---------9 - 5
SZC FUTSAL CLUB
--------2 - 3-
HALADÁS VSE II.
--6 - 1-------
TIHANYI FC
1 - 5---------

Meccsek

ELTE-BEAC

2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2019. 09. 23. 20:30
Érd Aréna
2019. 09. 23. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2019. 09. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 09. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2019. 10. 04. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 10. 04. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
2019. 10. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 10. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 10. 28. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 10. 28. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 11. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 11. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 11. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2019. 12. 16. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 12. 16. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 12. 23. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 23. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2020. 01. 13. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 01. 13. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 01. 17. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 01. 17. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 03. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 03. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
ELTE-BEAC
2020. 02. 10. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 02. 10. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 02. 13. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 13. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC

PTE PEAC R-BUS

2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2019. 09. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 09. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 09. 23. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 09. 23. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2019. 09. 30. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 09. 30. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 10. 07. 20:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 10. 07. 20:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC R-BUS
2019. 10. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
SZC FUTSAL CLUB
2019. 10. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 10. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC R-BUS
2019. 10. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 11. 08. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 11. 08. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2019. 12. 09. 20:30
Érd Aréna
2019. 12. 09. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC R-BUS
2019. 12. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE
2019. 12. 20. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 12. 20. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC R-BUS
2020. 01. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 01. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
HALADÁS VSE II.
2020. 01. 20. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 20. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2020. 01. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 01. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 02. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2020. 02. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 02. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple