Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 3. forduló

2019.09.16 - 20:30

Budapest, Klebelsberg Kunó Általános Iskola

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIPOS LÁSZLÓ, TIRINGER MÁTÉ
HIDEGKÚTI SC
SZC FUTSAL CLUB
40'
20'

Gólok

CSÓKA GÁBOR

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

7'

VIRÁG MILÁN
KÖVESI MÁTÉ

12'

2 - 1

 

KOVÁCS GERGELY

16'

3 - 1

 

 

3 - 2

21'

ZOBÁK CSABA
KOVÁCS GERGELY

22'

4 - 2

 

 

4 - 3

37'

ZOBÁK CSABA
KOVÁCS GERGELY

38'

5 - 3

 

 

5 - 4

40'

KÓNYA JÓZSEF LÁSZLÓ

 

5 - 5

40'

KÓNYA JÓZSEF LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 3 3 0 0 24 6 18 9 6.7
2 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 2 0 1 15 9 6 6 3.7
3 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 2 0 0 8 3 5 6 7.5
4 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 3 2 0 1 11 8 3 6 5.7
5 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 6 4 2 3 6
6 REAC-SISE REAC-SISE 2 1 0 1 11 13 -2 3 6
7 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 2 0 1 1 7 8 -1 1 6
8 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 3 0 1 2 8 22 -14 1 4
9 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 1 0 0 1 1 4 -3 0 5
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 8 22 -14 0 3.3
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 1 0 10 3 7 7
2 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 8 3 5 6 3 2 1 0 10 5 5 7
3 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
4 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 1 1 1 4 5 -1 4
5 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 2 2 3 2 1 0 1 4 2 2 3
6 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
7 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 4 9 -5 3
8 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
9 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 0 0 3 5 11 -6 0
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 19 4 15 6 3 3 0 0 24 6 18 9
2 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 2 0 0 13 4 9 6 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 2 0 1 15 9 6 6
3 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 8 3 5 6
4 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 0 1 5 7 -2 3 3 2 0 1 11 8 3 6
5 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 6 4 2 3
6 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 1 1 0 0 9 5 4 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 1 0 1 11 13 -2 3
7 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 5 5 0 1 2 0 1 1 7 8 -1 1
8 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 2 0 1 1 7 16 -9 1 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 0 1 2 8 22 -14 1
9 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
10 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 2 0 0 2 3 13 -10 0 1 0 0 1 5 9 -4 0 3 0 0 3 8 22 -14 0
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----------
ELTE-BEAC
-----1 - 4----
HIDEGKÚTI SC
---2 - 11---5 - 5--
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
------8 - 2-5 - 2-
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---5 - 2------
PAFC
----------
PTE PEAC R-BUS
2 - 3---------
REAC-SISE
---------9 - 5
SZC FUTSAL CLUB
--------2 - 3-
HALADÁS VSE II.
--6 - 1-------
TIHANYI FC
1 - 5---2 - 8-----

Meccsek

HIDEGKÚTI SC

2019. 09. 02. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 09. 02. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 09. 06. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 09. 06. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
HIDEGKÚTI SC
2019. 09. 16. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 09. 16. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
SZC FUTSAL CLUB
2019. 09. 30. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 09. 30. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2019. 10. 14. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 10. 14. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TIHANYI FC
2019. 10. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 10. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC R-BUS
2019. 10. 28. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 10. 28. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 11. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 11. 11. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 11. 18. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 18. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 11. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HIDEGKÚTI SC
2019. 12. 02. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 12. 02. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
HALADÁS VSE II.
2019. 12. 09. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 12. 09. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2019. 12. 18. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 12. 18. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 02. 06. 20:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 06. 20:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HIDEGKÚTI SC
2020. 01. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 01. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 03. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 03. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
ELTE-BEAC
2020. 01. 29. 20:30
Érd Aréna
2020. 01. 29. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 17. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 17. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC-SISE

SZC FUTSAL CLUB

2019. 09. 02. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 09. 02. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2019. 09. 16. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 09. 16. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
SZC FUTSAL CLUB
2019. 09. 23. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 09. 23. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 09. 26. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 09. 26. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
SZC FUTSAL CLUB
2019. 10. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
SZC FUTSAL CLUB
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 10. 28. 20:30
Érd Aréna
2019. 10. 28. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
SZC FUTSAL CLUB
2019. 11. 11. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 11. 11. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 11. 15. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 11. 15. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
SZC FUTSAL CLUB
2019. 11. 25. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 11. 25. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
SZC FUTSAL CLUB
2019. 12. 09. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 12. 09. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2019. 12. 13. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 12. 13. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
SZC FUTSAL CLUB
2019. 12. 18. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 12. 18. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2020. 01. 20. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 20. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 03. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 02. 03. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 02. 10. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 10. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 17. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 02. 17. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
TFSE-SZERTARSPORT.HU
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple