Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 6. forduló

2019.10.07 - 20:30

Szombathely, Haladás Sportcsarnok (Szombathelyi Haladás Sportkomplexum)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
WITTNER JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, TAMÁSI PÉTER
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC R-BUS
40'
20'

Gólok

NÉMETH GÁBOR KRISTÓF

8'

1 - 0

 

SIPOS GERGŐ

13'

2 - 0

 

 

2 - 1

18'

HUSZTY DÁNIEL

 

2 - 2

23'

SZENTES KRISZTIÁN
KOVÁCS MÁTÉ

26'

3 - 2

 

 

3 - 3

30'

REITH RENÁTÓ

 

3 - 4

33'

HUSZTY DÁNIEL

 

3 - 5

33'

SIPOS GERGŐ
PAPP ZSOMBOR

36'

4 - 5

 

 

4 - 6

38'

SZENTES KRISZTIÁN

 

4 - 7

40'

AMBRUSICS RÓBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 5 5 0 0 41 11 30 15 6.6
2 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 4 0 1 32 12 20 12 5.6
3 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 5 3 0 2 22 16 6 9 7
4 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 4 2 1 1 12 8 4 7 6.5
5 REAC-SISE REAC-SISE 5 2 1 2 16 19 -3 7 5.4
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 5 2 0 3 15 18 -3 6 4
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 2 0 2 13 18 -5 6 4
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 6 2 0 4 15 32 -17 6 5.3
9 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 4 0 1 3 10 16 -6 1 5.8
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 5 0 1 4 11 37 -26 1 4.6
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 3 0 0 14 1 13 9 2 1 1 0 5 2 3 4 5 4 1 0 19 3 16 13
2 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 1 1 0 6 3 3 4 3 3 0 0 13 4 9 9 5 4 1 0 19 7 12 13
3 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 9 1 8 9 2 0 1 1 1 5 -4 1 5 3 1 1 10 6 4 10
4 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 1 1 1 3 3 0 4 5 2 1 2 6 9 -3 7
5 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 3 1 2 0 6 4 2 5 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 3 1 8 9 -1 6
6 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 1 1 4 2 2 4 4 1 1 2 6 6 0 4
7 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
8 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 1 2 3 7 -4 4
9 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 3 1 1 1 4 6 -2 4 2 0 0 2 0 9 -9 0 5 1 1 3 4 15 -11 4
10 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 3 0 0 3 2 7 -5 0 3 0 1 2 3 9 -6 1 6 0 1 5 5 16 -11 1
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 14 6 8 6 3 3 0 0 27 5 22 9 5 5 0 0 41 11 30 15
2 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 3 0 0 25 6 19 9 2 1 0 1 7 6 1 3 5 4 0 1 32 12 20 12
3 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 3 2 0 1 17 9 8 6 2 1 0 1 5 7 -2 3 5 3 0 2 22 16 6 9
4 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 2 1 0 9 4 5 7 4 2 1 1 12 8 4 7
5 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 3 2 1 0 12 7 5 7 2 0 0 2 4 12 -8 0 5 2 1 2 16 19 -3 7
6 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 2 0 0 2 3 11 -8 0 3 2 0 1 12 7 5 6 5 2 0 3 15 18 -3 6
7 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 1 0 1 8 12 -4 3 4 2 0 2 13 18 -5 6
8 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 3 1 0 2 6 15 -9 3 3 1 0 2 9 17 -8 3 6 2 0 4 15 32 -17 6
9 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 0 1 1 7 8 -1 1 4 0 1 3 10 16 -6 1
10 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 3 0 1 2 8 19 -11 1 2 0 0 2 3 18 -15 0 5 0 1 4 11 37 -26 1
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
3 - 4---------
ELTE-BEAC
-----1 - 44 - 2---
HIDEGKÚTI SC
---2 - 11---5 - 5-1 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--12 - 2---8 - 2-5 - 2-
TFSE-SZERTARSPORT.HU
-9 - 4-5 - 2------
PAFC
----------
PTE PEAC R-BUS
2 - 3---1 - 8-----
REAC-SISE
1 - 1-----2 - 1--9 - 5
SZC FUTSAL CLUB
---1 - 5----2 - 3-
HALADÁS VSE II.
--6 - 1---4 - 7--7 - 1
TIHANYI FC
1 - 5---2 - 8---3 - 2-

Meccsek

HALADÁS VSE II.

2019. 09. 02. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 09. 02. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2019. 09. 06. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 09. 06. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
HIDEGKÚTI SC
2019. 09. 16. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 09. 16. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2019. 09. 23. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 09. 23. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
2019. 10. 07. 20:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 10. 07. 20:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC R-BUS
2019. 10. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 10. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2019. 10. 21. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 10. 21. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 10. 28. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 10. 28. 18:40
Aramis SE Futsal Csarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2019. 11. 11. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 11. 11. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 11. 25. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 11. 25. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
SZC FUTSAL CLUB
2019. 12. 02. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 12. 02. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
HALADÁS VSE II.
2019. 12. 06. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 12. 06. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 12. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 12. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2020. 01. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 01. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
HALADÁS VSE II.
2020. 01. 17. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 01. 17. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2020. 01. 27. 20:30
Érd Aréna
2020. 01. 27. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
HALADÁS VSE II.
2020. 02. 03. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 02. 03. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2020. 02. 07. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 02. 07. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HALADÁS VSE II.

PTE PEAC R-BUS

2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2019. 09. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 09. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 09. 23. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 09. 23. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC R-BUS
2019. 09. 30. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 09. 30. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 10. 07. 20:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 10. 07. 20:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC R-BUS
2019. 10. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
SZC FUTSAL CLUB
2019. 10. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 10. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC R-BUS
2019. 10. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 28. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 11. 08. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 11. 08. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2019. 12. 09. 20:30
Érd Aréna
2019. 12. 09. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC R-BUS
2019. 12. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 16. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC-SISE
2019. 12. 20. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 12. 20. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC R-BUS
2020. 01. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 01. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
HALADÁS VSE II.
2020. 01. 20. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 20. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2020. 01. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 01. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 02. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2020. 02. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 02. 10. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple