Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 6. forduló

2019.10.04 - 20:30

Budapest, Vasas Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BENJAMIN, TIRINGER MÁTÉ
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

SZALMÁS ZOLTÁN

9'

1 - 0

 

ANDORKA KRISTÓF

9'

2 - 0

 

 

2 - 1

13'

SOLTÉSZ LEVENTE
LIPL NOEL LUKÁCS

15'

3 - 1

 

FODOR BÁLINT DÁNIEL

17'

4 - 1

 

FAZEKAS BÁLINT

26'

5 - 1

 

ANDORKA KRISTÓF

29'

6 - 1

 

 

6 - 2

29'

GÉMESI ÁRON
FRITZ BALÁZS

31'

7 - 2

 

KOCSI HENRIK JÁNOS

31'

8 - 2

 

 

8 - 3

32'

APPL KRISTÓF

 

8 - 4

34'

APPL KRISTÓF
DUDÁS DÁNIEL

37'

9 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 5 5 0 0 41 11 30 15 6.6
2 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 4 0 1 32 12 20 12 5.6
3 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 5 3 0 2 22 16 6 9 7
4 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 4 2 1 1 12 8 4 7 6.5
5 REAC-SISE REAC-SISE 5 2 1 2 16 19 -3 7 5.4
6 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 5 2 0 3 15 18 -3 6 4
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 2 0 2 13 18 -5 6 4
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 6 2 0 4 15 32 -17 6 5.3
9 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 4 0 1 3 10 16 -6 1 5.8
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 5 0 1 4 11 37 -26 1 4.6
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 3 0 0 14 1 13 9 2 1 1 0 5 2 3 4 5 4 1 0 19 3 16 13
2 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 1 1 0 6 3 3 4 3 3 0 0 13 4 9 9 5 4 1 0 19 7 12 13
3 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 9 1 8 9 2 0 1 1 1 5 -4 1 5 3 1 1 10 6 4 10
4 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 1 1 1 3 3 0 4 5 2 1 2 6 9 -3 7
5 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 3 1 2 0 6 4 2 5 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 3 1 8 9 -1 6
6 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 1 1 4 2 2 4 4 1 1 2 6 6 0 4
7 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
8 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 1 2 3 7 -4 4
9 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 3 1 1 1 4 6 -2 4 2 0 0 2 0 9 -9 0 5 1 1 3 4 15 -11 4
10 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 3 0 0 3 2 7 -5 0 3 0 1 2 3 9 -6 1 6 0 1 5 5 16 -11 1
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 14 6 8 6 3 3 0 0 27 5 22 9 5 5 0 0 41 11 30 15
2 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 3 0 0 25 6 19 9 2 1 0 1 7 6 1 3 5 4 0 1 32 12 20 12
3 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 3 2 0 1 17 9 8 6 2 1 0 1 5 7 -2 3 5 3 0 2 22 16 6 9
4 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 2 1 0 9 4 5 7 4 2 1 1 12 8 4 7
5 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 3 2 1 0 12 7 5 7 2 0 0 2 4 12 -8 0 5 2 1 2 16 19 -3 7
6 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 2 0 0 2 3 11 -8 0 3 2 0 1 12 7 5 6 5 2 0 3 15 18 -3 6
7 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 1 0 1 8 12 -4 3 4 2 0 2 13 18 -5 6
8 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 3 1 0 2 6 15 -9 3 3 1 0 2 9 17 -8 3 6 2 0 4 15 32 -17 6
9 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 0 1 1 7 8 -1 1 4 0 1 3 10 16 -6 1
10 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 3 0 1 2 8 19 -11 1 2 0 0 2 3 18 -15 0 5 0 1 4 11 37 -26 1
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
3 - 4---------
ELTE-BEAC
-----1 - 44 - 2---
HIDEGKÚTI SC
---2 - 11---5 - 5-1 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--12 - 2---8 - 2-5 - 2-
TFSE-SZERTARSPORT.HU
-9 - 4-5 - 2------
PAFC
----------
PTE PEAC R-BUS
2 - 3---1 - 8-----
REAC-SISE
1 - 1-----2 - 1--9 - 5
SZC FUTSAL CLUB
---1 - 5----2 - 3-
HALADÁS VSE II.
--6 - 1---4 - 7--7 - 1
TIHANYI FC
1 - 5---2 - 8---3 - 2-

Meccsek

TFSE-SZERTARSPORT.HU

2019. 09. 02. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 09. 02. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 09. 09. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 09. 09. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 09. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 09. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 09. 30. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 09. 30. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 10. 04. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 10. 04. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
2019. 10. 14. 20:30
Érd Aréna
2019. 10. 14. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 10. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 10. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
REAC-SISE
2019. 11. 11. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 11. 11. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 11. 15. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 11. 15. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
SZC FUTSAL CLUB
2019. 11. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 11. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 11. 29. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2019. 12. 09. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 12. 09. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
TIHANYI FC
2019. 12. 20. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 12. 20. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC R-BUS
2020. 01. 13. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 01. 13. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 01. 17. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 01. 17. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 01. 27. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2020. 01. 27. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 02. 07. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 02. 07. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HALADÁS VSE II.
2020. 02. 17. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 02. 17. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
TFSE-SZERTARSPORT.HU

ELTE-BEAC

2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2019. 09. 23. 20:30
Érd Aréna
2019. 09. 23. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2019. 09. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 09. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2019. 10. 04. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 10. 04. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
2019. 10. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 10. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 10. 28. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 10. 28. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 11. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 11. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 11. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2019. 12. 16. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 12. 16. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 12. 23. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 23. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2020. 01. 13. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 01. 13. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 01. 17. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 01. 17. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 03. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 03. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
ELTE-BEAC
2020. 02. 10. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 02. 10. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 02. 13. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 13. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple