Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 8. forduló

2019.10.21 - 19:00

Bábolna, Bábolna Városi Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, SZŰCS SÁNDOR
SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

VIRÁG MILÁN

2'

1 - 0

 

JÁRÓKA BENJÁMIN

4'

2 - 0

 

 

2 - 1

14'

BOROS ROLAND

 

2 - 2

18'

DUNAI ANDRÁS

 

2 - 3

19'

SZINI LÁSZLÓ

 

2 - 4

30'

BOROS ROLAND

 

2 - 5

36'

SZEKÉR ZOLTÁN ÁKOS

 

2 - 6

38'

SOLTÉSZ LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 7 6 1 0 63 15 48 19 5.7
2 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 5 0 1 40 16 24 15 6.7
3 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 7 4 0 3 29 22 7 12 6
4 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 6 4 0 2 27 20 7 12 5.2
5 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 7 4 0 3 31 25 6 12 6
6 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 6 2 2 2 17 21 -4 8 4.7
7 REAC-SISE REAC-SISE 6 2 1 3 16 37 -21 7 4
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 7 2 0 5 19 40 -21 6 5.7
9 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 6 0 1 5 14 30 -16 1 5.3
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 6 0 1 5 13 43 -30 1 4.7
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 3 2 1 0 10 3 7 7 4 4 0 0 15 4 11 12 7 6 1 0 25 7 18 19
2 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 3 0 0 14 1 13 9 3 1 1 1 6 4 2 4 6 4 1 1 20 5 15 13
3 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 3 2 0 1 6 7 -1 6 4 2 1 1 9 3 6 7 7 4 1 2 15 10 5 13
4 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 4 4 0 0 14 2 12 12 3 0 1 2 1 9 -8 1 7 4 1 2 15 11 4 13
5 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 3 1 1 1 5 2 3 4 3 2 0 1 8 8 0 6 6 3 1 2 13 10 3 10
6 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 3 1 2 0 6 4 2 5 3 0 1 2 2 9 -7 1 6 1 3 2 8 13 -5 6
7 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 1 2 5 7 -2 4 6 1 1 4 7 13 -6 4
8 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 3 0 1 2 3 7 -4 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 1 1 4 6 13 -7 4
9 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 4 1 0 3 4 8 -4 3 3 0 1 2 3 9 -6 1 7 1 1 5 7 17 -10 4
10 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 4 1 1 2 4 12 -8 4 2 0 0 2 0 9 -9 0 6 1 1 4 4 21 -17 4
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PAFC (Kizárva) TFSE-SZERTARSPORT.HU 3 3 0 0 32 6 26 9 4 3 1 0 31 9 22 10 7 6 1 0 63 15 48 19
2 PAFC (Kizárva) NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 3 0 0 25 6 19 9 3 2 0 1 15 10 5 6 6 5 0 1 40 16 24 15
3 PAFC (Kizárva) PTE PEAC R-BUS 3 1 0 2 11 13 -2 3 4 3 0 1 18 9 9 9 7 4 0 3 29 22 7 12
4 PAFC (Kizárva) ELTE-BEAC 3 2 0 1 13 6 7 6 3 2 0 1 14 14 0 6 6 4 0 2 27 20 7 12
5 PAFC (Kizárva) HALADÁS VSE II. 4 3 0 1 26 10 16 9 3 1 0 2 5 15 -10 3 7 4 0 3 31 25 6 12
6 PAFC (Kizárva) 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 1 1 7 8 -1 1 4 2 1 1 10 13 -3 7 6 2 2 2 17 21 -4 8
7 PAFC (Kizárva) REAC-SISE 3 2 1 0 12 7 5 7 3 0 0 3 4 30 -26 0 6 2 1 3 16 37 -21 7
8 PAFC (Kizárva) TIHANYI FC 4 1 0 3 10 23 -13 3 3 1 0 2 9 17 -8 3 7 2 0 5 19 40 -21 6
9 PAFC (Kizárva) SZC FUTSAL CLUB 3 0 0 3 5 14 -9 0 3 0 1 2 9 16 -7 1 6 0 1 5 14 30 -16 1
10 PAFC (Kizárva) HIDEGKÚTI SC 4 0 1 3 10 25 -15 1 2 0 0 2 3 18 -15 0 6 0 1 5 13 43 -30 1
11 PAFC (Kizárva) PAFC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
3 - 4--4 - 4------
ELTE-BEAC
-----1 - 44 - 2-8 - 0-
HIDEGKÚTI SC
---2 - 11-2 - 6-5 - 5-1 - 3
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--12 - 2---8 - 2-5 - 2-
TFSE-SZERTARSPORT.HU
-9 - 4-5 - 2--18 - 0---
PAFC
----------
PTE PEAC R-BUS
2 - 3---1 - 8--8 - 2--
REAC-SISE
1 - 1-----2 - 1--9 - 5
SZC FUTSAL CLUB
-2 - 6-1 - 5----2 - 3-
HALADÁS VSE II.
9 - 1-6 - 1---4 - 7--7 - 1
TIHANYI FC
1 - 5--4 - 82 - 8---3 - 2-

Meccsek

SZC FUTSAL CLUB

2019. 09. 02. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 09. 02. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2019. 09. 16. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 09. 16. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
SZC FUTSAL CLUB
2019. 09. 23. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 09. 23. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 09. 26. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2019. 09. 26. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
SZC FUTSAL CLUB
2019. 10. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
SZC FUTSAL CLUB
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 10. 28. 20:30
Érd Aréna
2019. 10. 28. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
SZC FUTSAL CLUB
2019. 11. 11. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 11. 11. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2019. 11. 15. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 11. 15. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
SZC FUTSAL CLUB
2019. 11. 25. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2019. 11. 25. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
SZC FUTSAL CLUB
2019. 12. 09. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 12. 09. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2019. 12. 13. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 12. 13. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
SZC FUTSAL CLUB
2019. 12. 18. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 12. 18. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2020. 01. 20. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 20. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
PTE PEAC R-BUS
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 03. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 02. 03. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 02. 10. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 10. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 17. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 02. 17. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
TFSE-SZERTARSPORT.HU

ELTE-BEAC

2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 09. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC R-BUS
2019. 09. 23. 20:30
Érd Aréna
2019. 09. 23. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2019. 09. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 09. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2019. 10. 04. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2019. 10. 04. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
2019. 10. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 10. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2019. 10. 21. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 10. 28. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 10. 28. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2019. 11. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2019. 11. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 11. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 12. 02. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
ELTE-BEAC
2019. 12. 16. 20:00
BEAC Sporttelep
2019. 12. 16. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 12. 23. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 23. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2020. 01. 13. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 01. 13. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 01. 17. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 01. 17. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 01. 27. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 03. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 03. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
ELTE-BEAC
2020. 02. 10. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 02. 10. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 02. 13. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 13. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple