Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet 1. forduló

2019.09.07 - 15:30

Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

MLSZ

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
MARKÓTH ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS BENCE, SZILVÁSI ZOLTÁN
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KARCAGI SE
60'
30'

Gólok

 

0 - 1

14'

CSUKODI LÁSZLÓ
BALOGH KRISZTOFER

22'

1 - 1

 

FEHÉR PATRIK

31'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 7 0 7 3 13
2 LUA BAJA LUA BAJA 1 1 0 0 5 0 5 3 12
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 3 1 2 3 11
4 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1 1 0 0 3 2 1 3 8
5 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 1 0 0 2 1 1 3 9
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 1 0 0 2 1 1 3 10
7 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 4
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
10 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1 0 0 1 1 3 -2 0 3
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2
13 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 1 0 0 1 0 7 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYULASPORT NP. KFT. KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 GYULASPORT NP. KFT. LUA BAJA 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 GYULASPORT NP. KFT. OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
4 GYULASPORT NP. KFT. KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
5 GYULASPORT NP. KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
6 GYULASPORT NP. KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 GYULASPORT NP. KFT. KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 GYULASPORT NP. KFT. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 GYULASPORT NP. KFT. SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 GYULASPORT NP. KFT. CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 GYULASPORT NP. KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 GYULASPORT NP. KFT. BÉKÉSCSABA UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYULASPORT NP. KFT. KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 7 0 7 3
2 GYULASPORT NP. KFT. LUA BAJA 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
3 GYULASPORT NP. KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
4 GYULASPORT NP. KFT. KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
5 GYULASPORT NP. KFT. OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 GYULASPORT NP. KFT. SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 GYULASPORT NP. KFT. CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GYULASPORT NP. KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 GYULASPORT NP. KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 GYULASPORT NP. KFT. KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 GYULASPORT NP. KFT. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 GYULASPORT NP. KFT. BÉKÉSCSABA UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
13 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 1 0 0 1 0 7 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
 
LUA BAJA
-5 - 0----------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
---------3 - 1--
BÉKÉSCSABA UFC
------------
CEGLÉDI VSE
------------
GYULASPORT NP. KFT.
------0 - 7-----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------1 - 2---
KARCAGI SE
------------
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
------------
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
------------
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
------------
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
------------
SZOLNOKI MÁV UP. FC
------2 - 1-----
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
--------2 - 3---

Meccsek

SZOLNOKI MÁV UP. FC

2019. 09. 07. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KARCAGI SE
2019. 09. 15. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 15. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 09. 21. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 21. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 09. 28. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 05. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 05. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 11. 15:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 10. 11. 15:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 20. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 20. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 27. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 27. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 11. 03. 12:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 03. 12:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 11. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 24. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 24. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
CEGLÉDI VSE
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 07. 12:30
Karcag Se
2020. 03. 07. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 14. 10:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 03. 14. 10:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

KARCAGI SE

2019. 09. 07. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KARCAGI SE
2019. 09. 15. 11:30
Karcag Se
2019. 09. 15. 11:30
Karcag Se
KARCAGI SE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 09. 22. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 22. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KARCAGI SE
2019. 09. 28. 11:00
Karcag Se
2019. 09. 28. 11:00
Karcag Se
KARCAGI SE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 10. 13. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 13. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KARCAGI SE
2019. 10. 20. 11:30
Karcag Se
2019. 10. 20. 11:30
Karcag Se
KARCAGI SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 26. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 10. 26. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KARCAGI SE
2019. 10. 31. 12:30
Karcag Se
2019. 10. 31. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 08. 14:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 11. 08. 14:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
KARCAGI SE
2019. 11. 17. 12:30
Karcag Se
2019. 11. 17. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 23. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
KARCAGI SE
2019. 11. 30. 12:30
Karcag Se
2019. 11. 30. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 03. 07. 12:30
Karcag Se
2020. 03. 07. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
INFO
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
KARCAGI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple