Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet 12. forduló

2019.11.24 - 11:00

Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

MLSZ

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
FÁBIÁN ERIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERKÓ KRISTÓF LÁSZLÓ, SZILVÁSI ZOLTÁN
SZOLNOKI MÁV UP. FC
CEGLÉDI VSE
60'
30'

Gólok

 

0 - 1

1'

SEBŐK BARNABÁS

 

0 - 2

4'

PASKÓ MARCELL

 

0 - 3

23'

KONRÁD ÁKOS

 

0 - 4

51'

SEBŐK BARNABÁS

 

0 - 5

57'

HORVÁTH KRISTÓF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 11 10 1 0 92 3 89 31 7.1
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 11 9 1 1 82 9 73 28 7.4
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 11 8 3 0 45 8 37 27 7.2
4 LUA BAJA LUA BAJA 11 8 0 3 46 20 26 24 6.9
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 6 1 4 39 24 15 19 6.9
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 11 6 0 5 22 36 -14 18 7.1
7 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 11 5 0 6 23 23 0 15 7.1
8 KARCAGI SE KARCAGI SE 11 4 2 5 17 29 -12 14 7.4
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 11 4 0 7 19 50 -31 12 7.2
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 11 3 0 8 21 45 -24 9 6.9
11 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 11 2 1 8 17 64 -47 7 6.9
12 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 11 1 1 9 2 61 -59 4 7.1
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 12 1 0 11 5 58 -53 3 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 6 1 0 32 1 31 19 4 3 1 0 8 1 7 10 11 9 2 0 40 2 38 29
2 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 5 5 0 0 20 2 18 15 6 4 2 0 20 3 17 14 11 9 2 0 40 5 35 29
3 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 2 3 0 5 2 3 9 6 5 1 0 14 2 12 16 11 7 4 0 19 4 15 25
4 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 6 5 1 0 16 1 15 16 5 2 1 2 8 6 2 7 11 7 2 2 24 7 17 23
5 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5 3 1 1 5 1 4 10 6 2 2 2 8 6 2 8 11 5 3 3 13 7 6 18
6 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 5 3 0 2 13 4 9 9 6 2 1 3 6 5 1 7 11 5 1 5 19 9 10 16
7 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 7 2 1 4 5 10 -5 7 4 2 0 2 4 10 -6 6 11 4 1 6 9 20 -11 13
8 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 2 0 4 3 13 -10 6 5 2 0 3 5 10 -5 6 11 4 0 7 8 23 -15 12
9 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 2 1 1 9 6 3 7 7 1 0 6 2 16 -14 3 11 3 1 7 11 22 -11 10
10 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5 2 0 3 3 9 -6 6 6 1 0 5 3 21 -18 3 11 3 0 8 6 30 -24 9
11 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 5 2 1 2 6 4 2 7 6 0 2 4 2 11 -9 2 11 2 3 6 8 15 -7 9
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 6 1 0 5 1 21 -20 3 6 1 1 4 2 11 -9 4 12 2 1 9 3 32 -29 7
13 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NP. KFT. 6 1 2 3 1 8 -7 5 5 0 0 5 0 17 -17 0 11 1 2 8 1 25 -24 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 7 0 0 68 2 66 21 4 3 1 0 24 1 23 10 11 10 1 0 92 3 89 31
2 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 5 5 0 0 46 2 44 15 6 4 1 1 36 7 29 13 11 9 1 1 82 9 73 28
3 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 14 3 11 11 6 5 1 0 31 5 26 16 11 8 3 0 45 8 37 27
4 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 6 5 0 1 28 6 22 15 5 3 0 2 18 14 4 9 11 8 0 3 46 20 26 24
5 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 5 3 0 2 22 12 10 9 6 3 1 2 17 12 5 10 11 6 1 4 39 24 15 19
6 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 7 4 0 3 15 19 -4 12 4 2 0 2 7 17 -10 6 11 6 0 5 22 36 -14 18
7 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5 2 0 3 11 11 0 6 6 3 0 3 12 12 0 9 11 5 0 6 23 23 0 15
8 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 5 3 1 1 13 7 6 10 6 1 1 4 4 22 -18 4 11 4 2 5 17 29 -12 14
9 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 2 0 4 8 30 -22 6 5 2 0 3 11 20 -9 6 11 4 0 7 19 50 -31 12
10 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 2 0 2 15 11 4 6 7 1 0 6 6 34 -28 3 11 3 0 8 21 45 -24 9
11 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5 1 1 3 12 20 -8 4 6 1 0 5 5 44 -39 3 11 2 1 8 17 64 -47 7
12 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NP. KFT. 6 1 1 4 1 16 -15 4 5 0 0 5 1 45 -44 0 11 1 1 9 2 61 -59 4
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 6 1 0 5 2 36 -34 3 6 0 0 6 3 22 -19 0 12 1 0 11 5 58 -53 3
 
LUA BAJA
-5 - 04 - 111 - 0-2 - 01 - 5---5 - 0-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
6 - 1-6 - 0--11 - 0--18 - 03 - 111 - 013 - 0
BÉKÉSCSABA UFC
-0 - 8--0 - 4--0 - 62 - 00 - 14-0 - 4
CEGLÉDI VSE
--4 - 1-11 - 06 - 10 - 4--1 - 6--
GYULASPORT NP. KFT.
--1 - 00 - 00 - 40 - 10 - 7---0 - 4-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 - 70 - 10-----2 - 01 - 21 - 10-3 - 1
KARCAGI SE
--2 - 0--5 - 12 - 21 - 3---3 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-1 - 16 - 0----1 - 0-2 - 2-4 - 0
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
0 - 30 - 5-2 - 35 - 0---4 - 0---
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
---0 - 89 - 1-1 - 11 - 7--1 - 3-
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
5 - 2---14 - 0---6 - 014 - 0-7 - 0
SZOLNOKI MÁV UP. FC
--4 - 20 - 5-4 - 22 - 11 - 6--0 - 34 - 0
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 5---6 - 0---2 - 35 - 3--

Meccsek

SZOLNOKI MÁV UP. FC

2019. 09. 07. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KARCAGI SE
2019. 09. 15. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 15. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 09. 21. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 21. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 09. 28. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 05. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 05. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 11. 15:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 10. 11. 15:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 20. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 20. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 27. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 27. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 11. 03. 12:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 03. 12:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 11. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 24. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 24. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
CEGLÉDI VSE
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 07. 12:30
Karcag Se
2020. 03. 07. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 14. 10:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 03. 14. 10:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

CEGLÉDI VSE

2019. 09. 14. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 09. 14. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 22. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 22. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KARCAGI SE
2019. 09. 25. 15:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 25. 15:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 04. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 04. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 10. 12. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 19. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 19. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 25. 14:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 10. 25. 14:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 02. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 02. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 10. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 10. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 17. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 17. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 11. 24. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 24. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 30. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 30. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 14. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 03. 14. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple